Čerstvá maminka z Hradce Králové. Je tu nějaká?

Ahoj holky, před měsícem se mi narodilo mimčo a hledám tu nějakou maminku která má taky čerstvé miminko. Nemám tu žádnou kamarádku co by měla už děťátko tak nějak hovor vázne 🙂 Nikomu se nechtějí probírat plínky a prdíky 😃
kerrie
2. únor 2010
Kosmetika od Johnsona a Weledy je v porodnici pořád, to se nezměnilo 😉
mydva28
2. únor 2010
Tak mě tu dnes manža přesvědčuje, ať už jedeme, že tu bude víc sranda. Ale stejně si to uměl naplánovat- bude olympiáda a tak bude doma, aby mu něco neuteklo. (vlastně bude doma s náma 😉)
OK růže se barvit nebude.
kacici
2. únor 2010
Ivco - to jsou muzsky 😃 ,Ales chce kvuli tomu najednou z niceho nic kabelovku 8-( a to nam doted stacily tri programy 😃
kryserka
2. únor 2010
mydva: no já zase mám nakázáno vydržet a rodit až po desátým 🙂 To byste tu olympiádu ještě stihli 😃
mydva28
3. únor 2010
Pokud budeme rodit v průběhu olympiády, tak mám jednolůžák jasnej- aby mu při návštěvě náhodou něco neuteklo:-) A mě by tam bylo asi taky líp, než tady poslouchat nějaký nadávání, kam měl ten puk hrát apod.
Kači, myslíš, že já ten satelit někdy zapnu? Mě stačí jen naše programy- pouštím si stejně jen občas zprávy, ale to nesmí být M doma, protože na AXN je Hvězdná brána a už je naočkovanej i D, nebo Bydlení je hra.
kerrie
4. únor 2010
Holkyyy, nic si z toho nedělejte..........my museli minulý týden koupit novou TV.........větší 😃 😃 😃
kryserka
4. únor 2010
mydva: tak to teda najednou rodit nemůžem, páč Ty bys mi ten jednolůžák určitě vyfoukla, já ho chci taky 😃
mydva28
4. únor 2010
Kryserka: Tak jak to uděláme? Oni tam jsou asi 4,ne? ¨
Pájinko: To je s těma chlapama, viď? Jo, a jinak Jířa je fakt dobrej hlídač!
kerrie
5. únor 2010
Mydva..........viď že jo.............hlídá, až je z toho sedřenej 😃 😃 😃
efii01
5. únor 2010
Ahoj holky, nesel nam nejakou dobu net ]-( , tak se omlouvam, ze jsem nepsala. Koukam, ze resite olympiadu, ja uz se na ni taky mooooc tesim 😎 , mozna i vic nez manzel 😃 , aspon se trochu zabavim. Akorat se pak budeme koncem unora stehovat, tak mi snad nic neutece. Jinak dik za info, co si do porodnice vzit a co ne, ja totiz ani zadnou nocni kosili nemam 😎. Jo a ktem nadstandartnim pokojum v nemocnici, ja ani nevim, jestli bych ho chtela, byt tam sama, preci jenom se i od ostatnich mamin neco dozvis a muzes si pokecat. Tak holky piste piste....
kerrie
5. únor 2010
efi...............já byla na trojlůžáku..........jedna mamina byla super, s tou jsme si padly do noty, ale z tý druhý nás málem jeblo........byla šíleně hlučná, křičela na svoje mimi, když plakalo a v noci chrápala, že se otřásala v základech celá porodka 😃 Něco takovýho jsem v životě neslyšela. Naštěstí tam s náma byla jen 1 den. Kdybych měla možnost, tak jdu taky na jednolůžák 😉
efii01
5. únor 2010
Tojo, taky jsem si rikala, ze tam pak bude nejaka hlucna nebo protivna mamina a bude to blby, ted jsem zrovna mluvila s byvalou kolegyni z prace a rikala, ze jako zamestnanec uz naok na nadstandard nemame, ze to v lete zrusili ]-( , i tatinek si musi zacvakat pritomnost u porodu, nojo, cemu se divim, vsechno rusej a zdrazujou, me s....., jsem nejaka nas..., tak pardon 😎
martaska78
6. únor 2010
Ahojky, já byla na dvojlůžáku se super holčinou z Pardubek. Měla hošíčka asi o 15 min. staršího, tak jsme tam byly celou dobu spolu a absolutní pohoda. Pohlídaly jsme si děti, když jsme šli do sprchy atd. Fakt dobrá parťačka, výborně jsme ten pobyt prodrbaly.Ale když jsem byla v porodce před 9 lety, tak nás bylo na pokoji 7 + 7 dětí a to byl teda masakr 😃 . Naštěstí to moje dítko neprobudila ani rána z děla, jinak ostatní se asi moc nevyspaly. Byly tam teda fajn ženský, ale když se utišilo jedno mimi, tak začalo druhý 😃 .
kacici
6. únor 2010
Holky tak Ivca(mydva) ma chlapecka uz u sebe x-) Maji Vojtiska 3.63kg a 52cm 🙂
kerrie
7. únor 2010
Ivče mooooc gratulujem..............Vojtíšek je kouzelnej, včera jsem viděla fotečky...........to bude mít Emička fešáckýho ženicha. 😉 😃 😉
kacici
7. únor 2010
Teda Pajo,to je cas? 😃 Asi jsi kojila,vid?
Ja fotecku jeste nevidela,tak uz se tesim az maleho uvidim ve skutecnosti 😉
kerrie
7. únor 2010
Kačiii........no přesně tak.........kojily jsme a než pak Emička zabrala, tak jsem sem jukla 😉
martaska78
7. únor 2010
Taky mooc gratuluju. Už se těším na fotečky. Snad na tom nebude jako já, sice fotím pořád, ale na albíčko jsem se ještě nezmohla :-N
efii01
8. únor 2010
Dobre rano, jeeeee, Ivce a Vojtiskovi: Velka gratulace!!!!! Taky se tesim na fotecky. A ktery den se presne narodil??? Se ma, ze uz je Vojtisek venku, ja uz bych taky chtela, ale jeste at tam aspon 3 tydny vydrzi, at je dodelanej 😉
efii01
8. únor 2010
Jo a co Kryserka???, ta uz se tady taky dlouho neobjevila, tak uz treba taky rodi 🙂
lenkabu
8. únor 2010
Co vím tak krys byla ještě včera večer vcelku 🙂
kryserka
8. únor 2010
Ahoj holky, jdu se nahlásit, že jsem ještě vcelku 😉 Ale teda nevím nevím, včera už mi bylo pěkně zle, tak se asi už opravdu něco chystá.
Mydvě moooc gratuluju, tak uvidíme, třeba se v té porodce ještě setkáme 🙂
mydva28
9. únor 2010
Kryserka: Kytku jsem už teda zahodila, nevadí?
Všem děkujeme za gratulace. Vojtíšek se narodil v so v 5,22- 38+4tt, 3630g a 52cm
Jinak to tam je mazec(opět narváno, po nás bylo místo prý ještě pro 2 mamči), leželi jsme na těhot. od., už mají i pokoje pro mamči tam. Ale bylo to moc fajn- nikdo nás tolik nehlídal v návštěvách, sestra byla ihned po ruce(i dětská- 1 asi na 7 miminek, čili klídek) Akorát při koupání jsem ji litovala- chodila vážit na chodbu, vaničku taky vozila na pokoje, kde do ní tahala vodu ze sprchy. Ale fakt super. Personál všichni bezva! I u porodu bezvadná PA i dr.- představil se, vše vysvětlil, pogratuloval- člověk na svém místě!
Efii: Nikam nespěchej, já teda nespěchala vůbec, ale nějak to tak vyšlo, i když o bazének přišel Vojtik až na porodním sále.
Mějte se a ještě jednou díky!
mala_hodnaautor
9. únor 2010
jsem tu chvíli nebyla a hurááá jedno miminko je na světe to je super moc gratuluju k vojtíškovi

a co vy holky jak se máte?
Já se doma celkem nudim už se teším až bude tepleji a bude se dát chodit na dlouhé procházky
kerrie
9. únor 2010
Ivčooooo, vítej zpátky 😉 Vojtíšek je krásneeeej, poved se vám 😉 Ještě jednou moc gratuluju x-) x-) x-)
efii01
10. únor 2010
Mydva: Tesim se na fotecky, tak sem pak nejaky nahod 😉 . Jak se jmenoval ten Dr., co Vas rodil??? Doufam, ze v breznu takovej naval nebude 😉 , vcera me tak divne pobolivalo bricho a malej radil jak cerna ruka :-o , tak at tam jeste vydrzi.
Mala hodna: Uz jsem si rikala, co s Tebou je, ze jsi tady dlouho nebyla. Ja uz taky chci teplicko a jaro, chjo ]-( A hned holky vyrazime, co vy na to??
mala_hodnaautor
10. únor 2010
efi no nějak jsem to flákala 😃 ale už jsem se polepšila a tase budu pěkně pravidelně docházet 😃 já se nemůžu dočkat až se sejdeme a budu se mít s kým bavit o maminkovských problémech 🙂 přítele to zrovna moc nezajmá 😃
martaska78
10. únor 2010
Ahojky, ještě jednou velká gratulace k Vojtíškovi. Já byla taky na oddělení těhotných a byla jsem spokojená. Byla tam i telka. A byla jsem hned v pokoji (myslím 7), no hned vedle byla sestra. Prostě paráda. 😃
efii01
10. únor 2010
mala hodna: Tak to jsem zvedava 😃, musime to tady trochu rozjet, nejak ta diskuze vazne :-| . Prosim te, byla jsem vcera v ty Foerstrovce, myslela jsem, ze ta Dr. je tam na poliklinice a nikde jsem ji tam nenasla, i jsem se ptala, ze prej tam zadny pediatricky nejsou, tak kde to tam presne je??? Ale mrknu se i na net, tak to snad objevim, ale pro jistotu mi to prosim pisni. Dik. Ja taky manzelovi furt neco povidam a nic 😞 , pak v obchode se zastavuju u malinkych vecicek a plinek a on nikde, proste mi zdrhne :-o , ja bych tam mohla ocumovat cely den 🙂
mala_hodnaautor
10. únor 2010
efi je to hned vedle té polikliniky taková ta nižší budova napravo(když stojíš čelem k poliklinice) je tam zrovna i dětský ortoped na kyčličky a má ten ultrazvuk tak nemusíš do nemocice. Jooo ten můj výbavičku neřešil vůbec vždycky mi akorád řekl joo hezký 😃 jediný co vybíral byl podvozek ke kočárku 😃

Začni psát odpověď...

Odešli