• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě těhotná - termín porodu listopad

18. července 2015 
Holky , jak se dostanu do te uzavřené skupinky?
3. dub 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, chcela by som sa spýtať na váš názor. Robím na rehabilitácií a máme tam magnetoterapiu. Všetky dievčatá z firmy okamžite odchádzali ale mali finančné zázemie. Ja ešte potrebujem zarobiť čo najviac z finančných dôvodov. Niektorý lekáry v tom nevidia problém. Okolo magnetov sa snažím pohybovať čo najmenej ale úplne sa tomu vyhnúť nedá. Magnet je kontraidnikácia - nesmie sa podávať v tehotenstve (neležím pod ním) ale gynkologička povedala, že v tom problém nevidí. Neviem, čo mám urobiť - či ísť alebo nie na rizikové tehotenstvo. Stretli ste sa niekedy s tým alebo aspoň s podobným problémom??? Poraďte mi prosím.
3. dub 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinka1989 no ty jako pracovnik-obsluha zarizeni by jsi mela nejvice vedet jestli tam muzes pracovat jako tehu snad ne? A neni psane neco v navodu?
3. dub 2014 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika
@bubliii
@marci88 Díky za info holky. Tak já budu doufat, že to nepříjde ;) Mám to ještě trochu komplikovanější, protože těhotenství mi potvrdili ten den, kdy jsem měla jít na gastroendoskopii (hadička krkem do dutiny břišní). Tu mi nakonec udělali, ale bez utišujících léků a zjistili, že můj žlučník (který mě zlobil už asi 4 měsíce) musí nutně ven. Operace se samozřejmě odkládá na neurčito, ale bojím se jíst abych nedoslala žlučníkový záchvat, takže kdyby se mi do toho ještě připletly těhotenské nevolnosti, tak nevím nevím, jak bych to dávala :slight_smile:
4. dub 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu taky poprosit o přídání do uzavřené skupinky? Děkujíííí :grinning:
4. dub 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadinkag já to tak mám s tím zažíváním, hrůůůza:o)
4. dub 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hellik tak jak jsi dopadla?
4. dub 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer : Dobře..:slight_smile: Dr mě vzala a jsem 6+6 :slight_smile: bylo mi i potvrzené srdicko. Další ko 14.4. A pak půjdu i na genetiku. Tak snad vše dobře dopadne. :slight_smile:
4. dub 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uglyduckling jejda to je pech,ale snad se ten zachvat neobjevi,hlavne dietne jsou i diety na zlucnik ,ale to ti asi snad dali,ja jsem zase nemocna,ofouklo me,a hned ryma a bolest v krku ,vsude je neco :( ze my nemuzeme mit klid
4. dub 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím mamči :slight_smile:
Tak jsem byla v úterý prvně u Dr..Našel 3mm dutinku,ale nic neslíbil.Dnes jsem ze zvědavosti dělala testík a šok - testovací čárka stejně silná jako kontrolní. :grinning: Musím zase počkat do úterý...grrr!
4. dub 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uglyduckling ale i tak,klobouk dolu,gastro bez umrtveni :slight_smile:jsem sestra,takze vim,co to je :slight_smile:ale co bychom pro ty ndse drobecky neudelaly :slight_smile:drz se pa
4. dub 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásíííím..:slight_smile: Včerejší ultrazvuk výborně...mimi je TAM!!!!!:slight_smile:))) jsem v 7 týdnu a 3 dny:slight_smile:)) a mimco ma asi 2 cm:slight_smile:)) Termín máme kolem 18.11:slight_smile:)) Jsem ta nejstastnějsi na svete:slight_smile:
4. dub 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanishka1710 jeeee, tak to máme stejný termín :slight_smile:
5. dub 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marci88 no nic příjemného to pravda nebylo, ale zase na druhou stranu přežít se to dá :slight_smile: hlavně ať je v pořádku fazolka :slight_smile: a co se týká té žlučníkové diety, tak už ji držím asi 4 měsíce a jediné, co mě na tom dost štve, je ten omezený výběr surovin :( na kuře už se pomalu nemůžu ani podívat :slight_smile:
5. dub 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uglyduckling noto se nedivim,ty diety byvaji nekdy silene ja porad bojuju s tou nemoci :(jsem zvykla na kapky,ale ted nechci nic,to vydrzim,ale je to des :(
5. dub 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer : Jak si vůbec dopadla u dr? :slight_smile:
5. dub 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinka1989 Ahoj, taky dělám na rehabce. Dosah toho elektromagnetického vlnění z aplikátoru záleží na druhu přístroje. My máme nové BTL a tam to je dosah tak ...no neřeknu přesně, ale když metr, tak to přeháním. Není to jako dřív, že magnet musel být ve speciální místnosti a ještě i tak něco šlo přes zeď :slight_smile: V těhotenství se těmto přístrojům prostě vyhýbám, zapínat je chodí kolega. První těhotenství bylo ok, zdravá dcera. Druhé skončilo zamlklým těh. v 11. týdnu, ale spíš to byla blbá náhoda. Naše doktorka pak hned obvolala co se dalo (měla z toho asi trochu pocit viny, jestli to snad opravdu nemohl způsobit magnet) a bylo ji potvrzeno, že takhle fatální dopad to mít nemůže - zvlášť když se k magnetu nepřibližuji blíž než na 2 -3 metry. Jak píše Mgr. Urban (odborník na FT), je tam snad horší dopad psychiky (neustálý strach, ať se nic nestane) než samotného magnetu. Ale aby to nevyznělo tak, že to beru úplně v pohodě! Teorie z knih a rady odborníků jsou jedna věc, ale co když se pletou...já kdybych k magnetům musela, tak jdu na nemocenskou :slight_smile: I tak mám blbý pocit, že to tam jede, ale naštěstí dělám jen na 0,2 úvazek při rodičáku a jestli mi to třetí těhotenství nedejbože zase nedopadne dobře, tak mě tam už nikdo neuvidí :slight_smile: Peníze jsou hezké, ale za zdraví mimina je nevyměním :slight_smile:
5. dub 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@heliik ja ok, meli jsme uz akci a 24.4. dalsi ontrola
6. dub 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loafeer : Tak to je super, gratuluji.. :slight_smile:
6. dub 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra no viem ze sa to neaplykuje tehotnym ale je jedna vec tam lezat pol hodiny a zapnut to a ist prec. a Monia ja pojdem na rizikove od kvetna. Uz som sa rozhodla. Zdravie mimca je najdolezitejsie. Dakujem za rady :slight_smile:
6. dub 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsem byla na kontrole u gynekologs. Poslední MS byla 16.2. a v půlce března slabá pidi čárka, která pak rostla a rostla...nejsilněší v pondělí. Teď v pétek potvrzené těhu, gestační váček.....Ale je to ještě moc malé. Dr. si myslí, že jsem otěhotněla o 2 týdny později, než mi tady hlásí týdny poslední MS. Příští pátek jdu na uz a snad tam bude srdíčko....nechápu to.....snad to bude dobrý
6. dub 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni: můžu se taky přidat do soukromé diskuze.. děkuji
8. dub 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajinka17 muzu ja? :slight_smile:
8. dub 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monia85 taaak od vcera uz som na rizikovom :slight_smile: uz len oddych a ziadny stres :slight_smile:
9. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terinka1989 To jsem ráda :slight_smile: Ono jestli to úplně bez magnetů nešlo, je to lepší - za ty nervy to nestojí a nedejbože by se něco stalo a člověk si to pak bude celý život vyčítat. Výrobci ať si píšou, jak že to záření netlumí, ale kdo ví...
10. dub 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mně to vychází na 26.11. 2014 :grinning: takže taky chvilku.... uvidíme.....
10. dub 2014 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá musí sa s vami podeliť o moju včerajšiu skúsenosť... Cestovala som metrom a na Florenci som zistila že som začala intenzívne krvácať. Samozrejme šok neuveriteľný tak som vybehla z metra kde som stretla policajta nejakého a pýtam sa , kde je tu najbližšia nemocnica, poliklinika čokoľvek, kde je lekár. Samozrejme mi policajt povedal, že on nevie že to tam nepozná!!! Policajt v uniforme na obchôdzke !!! No ale budiš. Zavolala som rýchlo priateľovi kde je to najbližšie - keďže sa orientuje narozdiel odomna po Prahe super :D tak sme zvolili nemocnicu na Františku. Tam mi oznámila pani na vrátnici že tam gynekológiu nemajú že mám skúsiť internu. Tam ma vzali dnu s tým že si mám zaplatiť pohotovostný poplatok 90 Kč. čo mi bolo samozrejme úplne jedno v ten moment chcela som len vedieť že je moje bábo v poriadku. Pani doktorka mi za tých 90 Kč zavolala akurát záchranku ktorj to trvalo !!!!! 90!!!!! minút...... Lebo vra niesom v ohrození života a že mám čakať kým si nejaká sanitka nájde na mna čas... Hodinu a pol som sedela na zadku krvácala a čakala ako na spasenie... Nakoniec keď prišli a odviezli ma k Apolináři tak ma skoro druhý krát kleplo keď na pohotovosti uprednostnili asi 80-ročnú hospitalizovanú pani, ktorá samozrejme prišla až po mne a keď som sa ohradila že ako je to možé tak mi povedali nech si sadnem že tam každý krváca... Je nám jasné že 80-ročnej pani asi nehrozil potrat !!! ale bola som fakt zhnusená.... Nikdy som si nemyslela že to takto môže vyzerať aj v realite. Našťastie a moje veľké prekvapenie u Apolináře si svoje meno v mojich očiach napravili hneď ako som zistila že bábo je v poriadku a keď ma odviezli na oddelenie. Tam boli neskutočne milé sestričky a aj lekáry. Takže som sa rozhodla že tam privediem na svet aj svoje dieťa. Len dúfam že to nebude na pohotovosti. :slight_smile: Ale prajem vám aby sa vám nič podobné nestalo a mali ste úplne hladký priebeh celého tehulkovania :slight_smile:
11. dub 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terinka1989 panečku , to je zážitek....! No, zkušenost strašná, naštěstí s happyendem :slight_smile: Na těch pohotovostech je to děs. Byla jsem tam asi 2x a nikdy jsem nepochopila, jaký mají princip v tom volání pacientů ..... Je dobře, že jsi ok :slight_smile: Jsi teď v nemocnici na hospitalizaci? Co ti naordinovali?
12. dub 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky...

můžu se přidat k vám??
k dnešnímu dni 10 plus 5 tt, ve středu jsem byla u dr. a miminko měřilo 3,61 cm a krásně tam sebou šilo!!
termínek zatím vychází na 3.11
12. dub 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@olasek som doma v nemocnici som bola len jednu noc. Predpisali mi Ascorutin a Utrogestan tak dufam ze to zaberie.
12. dub 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek