• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě těhotná - termín porodu listopad

18. července 2015 
@terinka1989 uff to je teda zážitek ... Držím palce, ať už je všechno ok!
13. dub 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terinka1989 Tak hlavně, že to dobře dopadlo. Jinak já u Apolináře rodila, porod byť jsem na sále strávila 30 hodin v křížových kontrakcích byl nakonec v pohodě. Personál super, rodila bych tam znovu. Ale na jejich šestinedělí už mě nikdo nedostane, to že je to naprosto nejhnusnější oddělení z celé nemocnice bych i překousla, ale ten personál už nikdy. Jinak toho policisty se musím zastat, málokdo k policistů jsou Pražáci, za ty prachy to nikdo z Prahy dělat nebude, jsou to především Moraváci a jiné naplaveniny, takže opravdu mimo svůj vytyčený úsek (pár ulic) nemusí vědět, kde co je.
13. dub 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ilonne to je mozne ale ja ako zufala uplakana zenska ktora sa klepala od strachu som cakala pomoc prave od policajta :slight_smile:.
13. dub 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischali : Vitej. :slight_smile:
@terinka1989 : Ty jo.. Ale na policii bych se nezlobila.. Málokterý policista dělá v místě svého bydliště.. Takže bych se nedivila ze to tam nezná.. No ale je fakt, ze se vysílačkou mohl zeptat dispečinku... To udělat mohl.. Pohotovosti se nedivim... Také nemam dobré zkušenosti s Příbramskou pohotovosti. Zato porodnice a odděleni6 nnedělí super. Jak prostředí, tak doktoři a sestry.. :slight_smile:
13. dub 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer : Ahojky jak se vede)? Doufám ze vše v pořádku.. Dlouho jsi tu nebyla..
13. dub 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik ahoj ahoj, byla jsem 14 dní u mamky ve Zlíně, tak jsem neměla moc čas, myslela jsem, jak zrelaxuju, ale začalo mi bývat špatně a ještě jsem se musela starat o vašíka a starou babičku, občas jsem byla na mašlu. Vše je doufám ok, prsa bolí, i když n tam moc a bývá mi špatně- hlavně večer, ale dá se to...co ty, jak se daří?
14. dub 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik @loafeer co vy dve delate tady? :slight_smile:
14. dub 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gepe ja nevííím, tak se z tadyma asi budem muset smazat:o)
14. dub 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. dub 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinka1989 ty jo no tak to jsi si celkem "uzila" tak hkavne ze jste v poradku! Musel to byt sik jestli jsi krvacela hodne :frowning2:
14. dub 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,tak jak se vam vede,jdete na ten prvotrimestralni screaning ?me uz se to blizi,jedu v utery,ale bojim se strasne,..pri tom prvnim mi zjistili zamlkle tehotenstvi,tak me desi uz jfn to,ze tamjedu ,jako by to bylo vcera, ale snad ne :slight_smile:
16. dub 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marci88 : Neboj určitě to bude dobré... :slight_smile: Nechce s přidat do soukromé skupinky? Tam jsou holky, conuz maji taky pár dni před screeningem.. :slight_smile: kdyztak holky @gepe nebo @nonni te přidají. :slight_smile:
16. dub 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marci88 @heliik pridana.
16. dub 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Chodi niektora z vas k MUDr. Macuchovej do Gyn-femu?
16. dub 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mám termín v listopadu, jedno dítko už doma mám (16 měsíců). Ráda bych se taky přidala do soukromé skupiny. Právě mě snad přešly nevolnosti, sláva :slight_smile: Na screening jdu 7.5., předtím mě čeká ještě jedna kontrola, tak snad bude vše ok.,.
17. dub 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe viz výše, děkuji
17. dub 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ženy, vy tady píšete, že si necháváte dát neschopenky na celé těhotenství - už s tím máte zkušenosti? Mně štve, že člověk dostane míň peněz - tím spíš, když se teďka budou právě nejvíc hodit :-/ Ale jako blbě mi právě je fest a v tý práci mě to fakt s prominutím jebe - přesto, že mám super kolegy i šéfa - nedovedu se soustředit na práci, nic, jsem furt unavená. 5 minut pracovního nasazení a hodina vyčerpání..... fakt si nedovedu představit, co bude třeba za měsíc.......
18. dub 2014 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bielamacka Proč chceš neschopenku na celé těhotenství? Já byla doma v 1. trimestru jen 2 týdny, kdy mi bylo zle a pak jsem zase pracovala. Druhý trimestr většinou (ne vždy, ale většinou) bývá lepší :wink:
18. dub 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mám na cele tehotenstvo neschopenku z dovodu nevyhovujuceho pracoviska a ide ma doma porazit. Ale aspon mam moznost vzdy ked to tak citim si lahnjut, oddychnut si, ked sa necitim zrovna dobre tak si urobim pohodu a neviem si predstavit v tomto stave pracovat. Je mi casto blbo, stale som unavena, a mam pocit ze sa povraciam ale zatial je to nastastie len o pocite :slight_smile:. Ja by som si to nedokázala v práci uzit.
18. dub 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda to mě špatně chápeš, já NECHCI :slight_smile: jen jsem si všimla, že holčiny do toho často jdou..... no pokud by to šlo jen na teď, kdy jsem fakt vyčerpaná extrémně, byla bych opravdu ráda......
18. dub 2014 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bielamacka : Určitě to půjde, nevidím důvod proč by to neslo.. :slight_smile: když jsem byla prvně těhotná, tak jsem neschopenku měla asi v 6 měsíci, na 14 dní. Mela jsem chřipku, tak jsem usoudila ze to doma vylezim, normálně jsem si jinak neschopenku nikdy nebrala...
20. dub 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik no já bych si ji nejradši vzala teď.... nemocná nejsem, ale jsem bezdůvodně tak unavená, že v práci udržím pozornost tak 5 minut a pak půl hodiny koukám z okna. Já už se vyčerpaná normálně budím - a to jsem jinak vitální člověk - tohle je pro mě hroznej nezvyk.....
20. dub 2014 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bielamacka : Tak nic neres a vem si ji. Az ti bude líp, tak můžeš zas do práce.. :slight_smile: promin, ale nějak nechapu co tak resis.. :slight_smile: když jsi tak unavená..
Promin ze se tak ptám, ale kdy mas termín v Listopadu nebo v Prosinci? :slight_smile:
20. dub 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik no byla jsem u doktorky a ta to určila na prosinec teď... původně jsem si podle svých osobních počtů myslela, že listopad, ale tak co, nejsem odborník :grinning: hele v týdnu se u ní zase stavím a zkusím si to nějak domluvit - byly jsme tak s doktorkou dohodnuté, že když mi nebude lépe do pár dní, mám k ní přijít.....
21. dub 2014 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak je to potvrzené...budeme mít další mimi...a termín 19. listopad což je můj den narození...to je fakt síla...Příští týden se budu objednávat na screening. Nevolnosti mě pořád trápí ale hlavně odpoledne a večer. Začínají mě napadat myšlenky jak to s tou naší "cácorkou" zvládneme, ale bude mít při narození prcka přes dva roky tak snad to bude ok . Máte taky některá již jedno "miminko" takového více méně "mamánka"? :grinning:
21. dub 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi :slight_smile: já mám chlapečka - maminčina mazlíka :wink: ...až se mimčo narodí tak mu budou dva roky a necelý měsíc...moc jsem pro něho chtěla parťáka, což se nám povedlo, ale na druhou stranu se taky bojím, jak to zvládne....a vlastně i já, když mám potřebuju být s ním. Taky mám obavu, jak rozdělím lásku, péči a pozornost, aby se necítil odstrčený...taky o tom přemýšlíš? A propo, já se narodila 18. listopadu
21. dub 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak naše druhé miminko se narodí a synovi bude 20 měsíců. Zatím jsem nezaznamenala, že by byl vyloženě mamiňák. Jde rád za každým. Děti se ale mění, tak nevím. U svého okolí vidím, že se dá v pohodě vychovat dvě a více dětí, tak z toho zatím strach nemám. Možná příjdou pochyby později. Jinak dnes jsem byla na UZ a viděla jsem srdíčko našeho miminka:slight_smile: No krásné!!
22. dub 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,chtela jsem pridat do te tajne skupinky listopadovek ,jedna z vas me tam pridala a kdyz kliknu v upozorneni na tu skupinku,nadkoci mi ze neexistuje :( Nutne potrebuji s nekym kecat :grinning: prosim ze me pridate znovu dekuji :sunglasses:
22. dub 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nás ve čtvrtek čeká další kontrola... Odběr krve a utz.::slight_smile: Snad bude vše jak má:slight_smile:
22. dub 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca29 ja bych strasne rada,atke neumim to,zkus gepe
23. dub 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek