• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě těhotná - termín porodu listopad

18. července 2015 
@olasek To víš, že nad tím stále přemýšlím. Už teď o miminku pořád s malou mluvím a neustále se ji snažím vysvětlovat, že si pak bude mít s kým hrát a mazlit atd. Musím, ale pomalu začít asi i říkat drobné "ne" na určité věci, aby se pak necítila jak říkáš odstrčná, když si sní nebudu moci hned hrát nebo dělat hned co bude vyžadovat.
Ona není až takový mamánek. Chodím na brigádu 3x týdně a ona bývá s babičkou, ale vždy když se vrátím tak mě nechce pustit, pořád mě pusinkuje a potom i v dny kdy jsem doma tak má takové stavy, že začně dělat, že pláče (je to naše malá herečka) a dojde za mnou řekne mááámááá a začne se tulit a chce abych ji pomazlila. :wink:
23. dub 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marci88 -už jsem tam s Vámi :slight_smile:
23. dub 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte ja by som tiez rada do sukromnej :slight_smile: slo by to?
23. dub 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, pokud by to slo, i ja se rada pridam :slight_smile:
23. dub 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, pokud některá uvažujete o látkových plenkách a nevíte tak nějak jak na to, kterou značku, počty či vás od toho všichni odrazují a vy chcete načerpat inspiraci a nové informace, srdečně zvu na svůj pondělní a úterní seminář pořádaný na Praze 6 v rámci Týdne opravdových plen, který celosvětově propaguje moderní látkové plenky jako zdravější, levnější a hlavně ekologičtější formu přebalování... Jsou i veliké slevy na nákup výbavičky, se kterou se můžete vejít i do 4 tisíc...
25. dub 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat také do soukromé diskuze? Děkuju :slight_smile:
29. dub 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinka1989
@daika
@manul

jste tam, neco o sobe napiste, at se seznamime:slight_smile:
29. dub 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mohla bych také do tajné? :slight_smile:
1. kvě 2014 v 18:13  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu taky poprosit o povoleni? :slight_smile:
1. kvě 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makosova
@jessy26 : @nonnni vás určitě ráda přidá.. :slight_smile:
1. kvě 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je tu jen 12 stranek, tak si je, prolistujte a najdete si podminky prijeti (psala gepe) , prosim :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 04:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky se přidávám, dnes máme 11+5 tt a zatím vypadá vše v naprostém pořádku, uvidíme příští týden na screeningu. :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky co mám udělat abych se dostala k vám do diskuze??? :slight_smile: Termín porodu mám 28.11.2014
28. kvě 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 Stačilo si přečíst pár příspěvků výš. Napiš žádost do IP holkám gepe nebo nonnni :wink:
29. kvě 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj diky za radu hned jim zkusím napsat. :slight_smile:
15. čer 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,je tu nejaka mamicka co mala termin v listopadu 2014 a zije v zdari nad sazavou alebo v okoli. Dakujem
18. črc 2015 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek