• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě těhotná - termín porodu listopad

18. července 2015 
@ilonne Gratuluji :wink: .
6. bře 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Myslíš? S An jsem byla v 6tt, nějak 5+něco kvůli špinění a byl jen gestační váček. Srdeční akce byla až o 14 dní později. Teď byla kamarádka 6+5 a taky ještě bez srdeční akce.
6. bře 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teraolli Děkuji.
6. bře 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teraolli Taky tak :wink:
6. bře 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ilonne gratuluji,ono to záleží jak u koho. Ale většinou bývá od 6tt a nejpozdějí do 8tt. :wink:
6. bře 2014 v 16:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 Díky. Také tak. My hlavně ten další týden budeme v Maďarsku v lázních, tak bych zase asi šla na první kontrolu dost pozdě.
6. bře 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala. doufám, že né moc předčasně ... :wink: těhotenství mám zatím potvrzené jen u krve, zítra jdu na utz, ale budu teprve 4 plus 2, takže mám obavu, že nic neuvidíme..:/ Jinak pokud by vše klapalo jak má, tak můj termín dle PM je 11.11.2014 :wink: držím nám všem palce, ať se všechno dobře povede a miminka nám krásně rostou ;)
6. bře 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@baru88 Také mám zatim jen z krve ale dnes testík zas zesílil..tak musíme myslet pozitivně jinak to ani nejde :wink: A určitě písni jak to dopadlo,budu držet palečky :slight_smile:
6. bře 2014 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baru88 Gratuluji :wink: . Já mám za sebou vaginální UTZ a už byla vidět špendlíková hlavička :slight_smile: .
6. bře 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 no tak to je úžasný, taky bych se nejraději otestovala znovu, ale už nemám tt :( :D určitě se ozvu ;)
@teraolli jů ;) taky moc gratuluji, pamatuju si vaší svatbu z beremese ;) krásná svatba, krásný pár ;) jinak koukám, že jsi 5 tt, já taky ;)
6. bře 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@baru88 jsem dnes kámošku pověřila,tak mi donesla testíky :wink: ještě mi zbyl jeden tak ten skusím z ranní moči bud zítra nebo o víkendu a pak počkám až na útery na gyndu.
6. bře 2014 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru88 Tak snad budeme těhulkovat společně. Jsem cca 4.-5. týden :wink: .
6. bře 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne muze byt, ja ho mela 6+1 posledne, predtim 6+2 a predtim uz 5+6...ae ono i zalezi na kvalite UTZ a bystrozrakosti lekare. Me se treba stalo, kdyz jsem potracela, ze jsem jela na pohotovost s krvacenim a udelal mi doktor vnitrni UTZ a zeptal se, zda mam opravdu potvrzene tehotenstvi, ze mam delohu uplne prazdnou, cistou. Den predtim jsem byla na pohotovosti jinde, srdecni akce, 6+5...tak zase hledal a nic...nedala jsem se a udelal mi UTZ pres bricho a okamzite tam prdola byl...dost divne, ani doktor nechapal proc...
6. bře 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Tak uvidíme, necháme se překvapit :slight_smile:
6. bře 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru88 take mi termin vychazi na 11.11. Podle sledovane ovulace :slight_smile: Na srdicko se chystam 19.3. (6+2)...
6. bře 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teraolli ja prave koukala k tobe do alba an testy, ze ti krasne vysly uz drive, nez me...proto jsem se divila:slight_smile: Kazdopadne je to jedno, hlavne at to prosperuje!
6. bře 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ani si nechci připouštět, že by nebylo něco v pořádku. Anežka se nám povedla ani nevíme jak a teď jsme si počkali téměř rok.
6. bře 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
hoj holky, je soukroma neverejna diskuse, kdyby jste chtely tam, pisnete mi IP
6. bře 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gepe jeee, ono uz se to nekde druzi?
6. bře 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Přesně tak :wink: . Hlavně ať jsme všichni vpořádku. Bylo mi hodně blbě od žaludku, tak mi to bylo podezřelé a nedalo mi to :slight_smile: .
6. bře 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gepe Ráda bych se přidala :slight_smile: .
6. bře 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gepe mas IP:slight_smile:
6. bře 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ráda se k vám přidám :slight_smile: Podle PM jsem si spočítala termín 7.11. Těhu mám už potvrzené od doktora. Hned od začátku jsem začala špinit a po předchozím samovolném potratu v 5tt jsem byla strachy bez sebe, ale vše je zatím ok :slight_smile:
6. bře 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gepe také bych se ráda přidala :slight_smile:
6. bře 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se možná přidám taky, v pondělí jdu k doktoru, termín asi kolem 8.9.11.
6. bře 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,muzu se pridat??ja jsem resila ze me nedosla ms uz od prosince,14.2. Me byla pichnuta vyvolavacka,nic nedosla,ja zoufala zr 2mesice v haji a tak na doporuceni jsem zmenila doktora 3.3.2014 jsem tam sla stim ze jsem to nedostala(podotyka ze jeste toho 14.2. Na testu nic)a ze chces mimi,v listopadu jsem samovolne potratila(bez kyretaze),udelal me utz a rika ze uz se snazit nemusime,me tam je miminko cca 5tt bylo to neco necekane a uzasne :slight_smile: 13.3.mam dojid znovu,snad pujde uz videt i srdicko <3, jinak jsem si ze zvedavosti ten den vecer udelala test a ani ne do 2s dalnice jak fikskou nakreslena,ale i tak se strasne bojim at je vse ok :slight_smile: a jak se citite??me boleli siilene prsa a to uz je lepsi a nekdy me zlobi zaludek :slight_smile:
7. bře 2014 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky :wink: taky se přidávám. První UZ nás čeká ve st 12.3.
7. bře 2014 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky i já se přidávám a věřím, že z toho za chvíli až sem všichni postupně nalezeme uděláme soukromou diskuzi (listopad 2014 :slight_smile:. Jmenuji se Iva, je mi 28 a měla bych končit dnes 5. týden, dle MS termín by byl 7.11. Zatím já moc nejásám, protože jsem v říjnu musela porodit mrtvé miminko v 21. týdnu:_( - přestalo bít srdíčko, do té doby úplně pohodové těhotenství. Takže mě ten boj teprve začíná. Nicméně po povinné pauze a tisíci vyšetřeními čím jsem si teď prošla, nic nebylo shledáno jako příčina krom několika domněnek. Takže pro mě to bude až do konce strach, ale pevně věřím, že tentokrát to vyjde. Jinak jsem otěhotněla hned první snažící měsíc a tehda taky a dítě doma ještě nemám.
7. bře 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky se přidávám termín mi vychází 14.11.2014.
7. bře 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kifsepixam soukroma diskuse uz je viz. komentar vyse :slight_smile:
@golymetr
@luciafff
@eevvaa
7. bře 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek