• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě těhotná - termín porodu listopad

18. července 2015 
@gepe já se ozvu v pondělí, jak dopadnu na kontrole, pak se ráda přidám do té soukromé, ju )
7. bře 2014 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa tak kdyztak pak @nonnni pisni at Te prida ;)
7. bře 2014 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja mam dnes 5 dnu zpozdeni a vcerejsi test vysel se //. Parada! jen se bojim, aby se nic nestalo.K doktorce jdu 19.3., tak uvidime.
7. bře 2014 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kifsepixam Dobrý den nejdřív bych Vám popřála mnoho štěstí at druhé těhotenství Vám vyjde bez problému. Vím čím jste si prošla já přišla o miminko ted 17 ledna v 18 týdnuzhruba srdíčko přestalo být o 14 dní dříve zamlklé těhu nevím do dnes proč :frowning2: nic nezjistili vše v pořádku jako u Vás nic nevím. Chtěla jsme se zeptat jaké Vám dělali další vyšetření co jste podstoupila vše. Mě gynekoložka neposlal nikam doporučení nic bude to 2 měsíce a stále je to staršně bolestivé psichyka na nic hrozné Chtěla bych to taky ještě zkusit ale mám staršný strach bojím se to prožít znova. je mi tedy i něco víc36 let dvě dcerky už mám10a 15 ale chtěli bycom ještě jedno miminko jen strach je strašný. Po jaké době jste znovu otěhotněla? Beru vitamíny listovku čaj konhytrelový a ještě bych chtěl femibion dkoupit ssi . Žádné vyšetření mi další nedělali.Přeju Vám hodně štěstí
7. bře 2014 v 09:49  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@teraolli
@luckag2 Ahoj holky, tak dnes jsem byla na utz (4plus3) a byla vidět malinká tečka 2mm. Dr. mi řekl, že to vypadá dobře a že mám přijít znovu ve středu. Opět mě překvapilo, že si mě zve tak brzy, ale vzhledem k tomu, že mám za sebou zamlčené těhotenství, tak mě chce vidět častěji... :wink: jak jste na tom vy? kdy jdete na další kontrolu? ;)
7. bře 2014 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@gepe Jsem celkem na koníkovi trubka, takže tu soukromou diskuzi nějak nevidím:_( Prosím o nápovědu:slight_smile:
7. bře 2014 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinkahrdl poslala jsem zprávu:slight_smile:
7. bře 2014 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@baru88 Tak to je dobře :wink: Gratuluji! Přesně tak to mám i já,chce mě ted vidět častějí,tak jdu v útery a uvidíme jestli už něco půjde vidět.
7. bře 2014 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckag2 Určitě bude, myslela jsem si, že dnes nic neuvidíme, ale nakonec jsme přeci jen tečku uviděli ;) Kdy jsi měla poslední MS?
7. bře 2014 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@baru88 To je supeeer, to bych ani nečekala, že tak brzo už tam tečka je. Já tehda v 6tt měla jen prázdný gestační váček, takže příští týden ani víc nečekám. Jdu v úterý v 5tt+3. Jinak super, že si tě zase pozval, toho si važ. I když pro mě ty kontroly budou muka, bojím se hrozně, že dojdu daleko a pak uslyším větu, srdíčko nebije, ale miminku věřím, že to tentokrát zvládneme. Musíme. Opatruj se!
7. bře 2014 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@baru88 poslední MS jsem měla 27.1. ale mívala jsem nepravidelný cyklus,i pozdější ovulaci...takže bude mimi asi mladší.
7. bře 2014 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kifsepixam Taky jsem nic nečekala, počítala jsem s tím, že nic neuvidíme a že mi bude brát krev...Jsem ráda, že si mě zve častěji, ale ty kontroly jsou pro mě noční můra. Vůbec se netěším a přesně jak říkáš ty, děsím se věty typu, plod se nevyvíjí a neodpovídá délce těhotenství :/ Držím palce, ať všechno jde, jak má !! :slight_smile:
7. bře 2014 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@baru88 zvládneme to, musíme!!!!Drž se!
7. bře 2014 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@gepe ahoj, nějak tu soukromou diskuzi nemůžu najít :frowning2:
7. bře 2014 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@baru88 Baru, musíme myslet pozitivně. Já jsem taky měla na UTZ pidi tečku. Já jdu 19.3. a prý by mělo být vidět srdíčko :slight_smile:
7. bře 2014 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dneska jsem zkoušela poslední test který byl doma,jen pro můj pocit jestli sílí :slight_smile:
8. bře 2014 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luckag2 Krásný čárky ;)
8. bře 2014 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak holky, začal nový týden ;) dejte vědět jak jste která dopadla na utz nebo co je nového ;)
10. bře 2014 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@baru88 Holky založily soukromou diskusi pro listopaďátka. Nechceš se taky přidat?
10. bře 2014 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@baru88 baru, pridala jsem te do te dizkuse uz min tyden, prijd se na nas podivat:wink:
10. bře 2014 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky ráda se k vám přidám:slight_smile: Ale až zítra podle toho, jak mi dopadne ultrazvuk. Byla jsem u dr před 14 dny ( kvůli zánětu) Řekl mi že nic těhotenství nenasvědčuje a ať přijdu za 14 dní. Těhu testy mám pozitivní, ted je ta čárka silnější než kontrolní. Tak doufám, že těhotná opravdu jsem... Tak držte palce ať tam dr něco vidí a můžu se k vám oficiálně přidat :slight_smile:
10. bře 2014 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@misulinka44 Tak držím palečky a rychle mezi nás :wink: .
10. bře 2014 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@misulinka44 Taky moc držím pěsti a snad se zítra potkáme v té naší diskuzi Listopad:slight_smile:
10. bře 2014 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, prosím kdy jste si dělaly test? Poslední MS 8.2., vždy to mám přesně, teď mám několikátý den bolesti v podbřišku, tak jsem si myslela, že to dostanu, ale již 4. den nic .... nevím, co si myslet :slight_smile:)
11. bře 2014 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@p3tulkaa Ahojky :slight_smile: Dělala jsem si test 13DPO a byla už tam krásná druhá čárka.. Ty jsi už testovala? Sice jsem ještě nebyla u doktorky (čeká mě to až příští týden), ale testíky stále sílí, tak doufám, že se mi v bříšku miminko pěkně zabydluje :slight_smile:
11. bře 2014 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janebee já právě ještě ne, nevěděla jsem, že by to mělo cenu :slight_smile: respektivě od včerejška mě to začalo hlodat, nemám žádné jiné příznaky, jen takovou tupou bolest v podbřišku, takže jsem si myslela, že přijde MS a stále zatím nic, no asi půjdu do lékárny :slight_smile:)) přiznám se, že ani nevím, kdy byla ovulace - vůbec jsem to zatím neřešila, i když vím datum, kdy k tomu mohlo dojít :slight_smile:
11. bře 2014 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@p3tulkaa Ahoj, ja si delala test 2.den po vynechani a nic. 4.den po vynechani, kdyz uz jsem s tim nepocitala, tam byly dve carky. Tak zkus a uvidis, snad to vyjde.
11. bře 2014 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@p3tulkaa Ahoj, jéměla taky poslední MS 8.2. test jsem si dělala v pondělí a byl tam duch a dneska už je čárka skoro stejná jako ta kontrolní, břicho a záda mě taky pořád bolí, jak bych to měla dostat, tak u vidíme, co z toho nakonec bude :wink:
12. bře 2014 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@anyza Ahojky, mně bohužel po 5ti dnech zpoždění přišla, takže bohužel nic :frowning2:((( Ale přeju hodně štěstí, na nás se snad štěstí usměje příště :slight_smile:
12. bře 2014 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@p3tulkaa Děkuju, já, taky pořád čekám, že ješte dorazí, ale dneska jsem se pro jistotu objednala k doktrovi.
Taky přeju hodně štěstí.
13. bře 2014 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek