• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě těhotná - termín porodu listopad

18. července 2015 
@anyza děkuju moc :slight_smile: tak držím palce :slight_smile:
13. bře 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teraolli
Ahojky jmenuji se Katka a rada bycvh se přidala do vaší skupiny. Dnes jsem těhotná 5tt+1
14. bře 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teraolli ja bych take chtela :slight_smile:
14. bře 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boera
@stesti_zm Ahoj holky, určitě, akorát já nemám právo přidávat. Napíšu holkám zakladatelkám uzavřené diskuse, aby Vás přidaly. :wink:
14. bře 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadáto, že jsem těhotná. Pozitivní těhotenský tes vyšel sice se slabím proužkem minulý týden, ale MS pořád nikde. Bohužel kvůli obsazenosti jdu k dr. až 1.4.2014.
Podle termínu MS by měl být termín porodu 13.11.2014. Snad to těch 14 dnů vydržím než půjdu k dr. na vyšetření kde mi snad potvrdí, že čekáme druhé štěstí.
:wink:
17. bře 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych taky chtěla pridat do skupiny.. jsme těhotna 4tt,,, včera jsem testla a je to tam... ještě k dr.. ale nevím,,,, příští týden tam není,, tak asi půjdu tědka ve středu..
17. bře 2014 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Ahoj gratulace!! ale doktora nech klidne az po jeho dovolene (nebo kde je), ted jeste muze byt hodne brzo.
17. bře 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vemete mě k sobě do listopadové party :grinning: ?
Jsem teďka 5.tt a raduju se pokorně a opatrně, před dvěma měs. jsem spont potratila- bez revize. Přemýšlím, kdy se objednat k dr, zatím jsem vždycky došla jaksi brzo- nikde nic nebylo vidět, vyhrožovali mimděložním a v tom minulém nepovedeném těhu jsem kvůli tomu dokonce ležela týden v nemocnici. Tentokrát ale testy krásně sílí, doufám, že to dobře dopadne a Vašík bude mít sourozenečka:o)
Zatím mě teda bolí břicho a postupně se přidávají i prsa. Špatně mi není- jen ráno nemůžu vstát z postele :grinning:
17. bře 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja nemám vůbec chut k jidlu,,, ani nemam hlad..... musim koupit jablka, ty minule pomáhaly... ale se tu varim s rajskou a ani dcera moc nechtěla.. snad je k jidlu
17. bře 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer jo bricho taky citim, ale prsa nic,, jen mam porad mliko a dcera by chtěla, asi to citi...
17. bře 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda no mě prsa jen zlehka...predtim, nez jsem potratila, mne bolely jen pri vzpomince na to, ze je mam:o)...chut k jidlu taky uplne nemam, ale snazim se jist normalne, i kdyz mam trosku chut na palive, ostre, korenene:o)....ale některé ženské třeba v tomto týdnu ani neví, že jsu těhotné, tak si říkám, že to mám třeba přes hlavu:o)
17. bře 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer a ja bych porad spala..
17. bře 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že příznaky vám všem nějak napovídají, že jste těhotné.Já kdyby nepřišla MS a kdyby na testu nebyly // tak to asi ani nevím. Poprvé jsem téměř brečela bolestí prsou a podbříšku a teď pořád nic a to bych měla začínat 6 tt. Ale každá to asi máme jiné. Myslela jsem si, že podruhé je to intenzivnější nebo jak to říct, ale jakoby nic necítím :frowning2:
17. bře 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupiiii, u nas dnes po vysetreni vse ok. Velikost odpovida stari tehotenstvi a srdicko bylo. Takze az za 5tydnu na prvni tehu odbery.
19. bře 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jinak ted procitam ostatni fora ohledne screeningu a tripple testu. O tom mi doktorka nic nerikala, v podstate rekla, ze me rovnou objedna na prvni tehotenske odbery za 5 tydnu, to budu ve 12tt. Odber krve, moc, budou zjistovat cukrovku. To je ten screening nebo to je jen nejaky standardni test? Mam ji kvuli tomu volat? Co se dela na screeningu?
19. bře 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se zeptat, jakou jste měli velikost gestačního váčku na UTZ? Já byla na kontrole minulý týden v cca 6+0, zatím viděl jen gestační 8 mm a žloutkový, bez embrya a strašil mě, že by to mohlo být zamlklé ... Díky předem za vaše zkušenosti, pořád doufám, že je vše ok a budu se moct zařadit mezi listopadovky :slight_smile:
19. bře 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stesti_zm
Budou dělat standardní test z krve, skoro na všechno vč. HIV. V prvním trimestru budou dělat i ultrazvukový screening, což je kontrola plodu (měření a zjišťování, jestli vše funguje a je vše v normě). Další se pak dělá kolem 20. týdne (2. trimestr) a pak ve třetím.
19. bře 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Rada se pridam :slight_smile: ja jsem cca v 5tt. Za tyden jdu na utz tak snad uz uvidime srdicko. To cekani je strasny....
Jinak holky, taky vas tak strasne boli zada a bricho? Me nejvic vecer..
Vsem preju hodne zdravi a mimisky at krasne rostou :slight_smile:
19. bře 2014 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mužů se taky přidat? Jsem asi 6+4, termín bych měla mít 8.11.. Je to moje druhé tehu. Doma už mám skoro dvacetiměsíčního chlapečka . U Dr. jsem už byla...tehu potvrdil, další kontrola mě čeká 1. Dubna. Ať se nám všem daří.:slight_smile:
19. bře 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejanku
@fairy26
@fairy26

jste pridane do soukrome skupiny. Pokud mate nekdo dalsi zajem, vyjadrete se tady, abych nepridala nekoho proti jejich vuli:slight_smile:
20. bře 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stesti_zm prsne jak pise @opifka . Nekteri lekari delaji vsechny odbery jen jedny a to rovnou i na ten NT screening (11-13tt), moje treba bude delat ty zakladni odbery za 14 dni (v 9tt) a pak pujdu na NT na specializovane pracoviste. Jednak mam historii potratu a duhak muj vek je take faktor.

Z triplu se upousti, ja si necham udelat jen hodnoty na rozstepy. Kolem 16-18tt.
20. bře 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bessy78 ja byla vcera v 6+1. Gestacni vacek byl 1.76cm, odpovidal 6+5, ale dle me lekarky je toto mereni nesmerodatne. Plod samotny byl jeste prilis maly na mereni, ale srdecni akce potvrzena.

A ac ja to mela takto, tak je naprosto bezne, ze v 6+0 neni videt jeste bezmala nic, zalezi i na natoceni delohy, kvalite utz a v neposledni rade i slepote a zkusenosti lekare.

Hodne stesti a holky, kdyz uz jste pridane v soukorme skupine, tak se tam take ukazte :wink:
20. bře 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. bře 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni @opifka Dekuju, takze to asi vse necham na doktorce a nebudu zbytecne brouzdat na netu a vymyslet :slight_smile: Holky neprijde vam, ze nas internet a diskuze spis stresuji? To pak totiz objevite veci, ktere by vas ani normalne nenapadly, ze se muzou stat :grinning:
20. bře 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala ;) před týdnem jsem na testu našla // . Snažili jsme se 4 měsíce a vypadá to že to asi dopadlo. K Dr. jdu příští středu tak snad bude všechno v pořádku. Dle mého laického propočtu bych měla být dneska 4 + 5 ;)
20. bře 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. bře 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stesti_zm Rozhodně souhlasím! Po pár slídění tady na koníkovi, co jsem pročítala různé diskuze, jsem nestačila zírat, co vše je možné v těhotenství zažít. Úplně jsem se jeden večer vypsychovala u diskuze o nevěrném manželovi :grinning:
20. bře 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky rada bych se k vam pridala vypada to ze budu patrit k vam :slight_smile:
20. bře 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bessy78 Mě v 5+6 taky nebylo vidět ještě embryo, takže si myslím, že úplně v pohodě, neboj se nic.
20. bře 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzu se pridat mezi vas. Test je pozitivni ale k dr. jdu az na Aprila.
20. bře 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek