• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě těhotná - termín porodu listopad

18. července 2015 
Ahoj holky... taky se přidávám...U mě je to druhé těhotenství, termín mám 24.11. Všem gratuluju! :sweat_smile: :sweat_smile:
21. bře 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám termínek v listopadu, zdravííím holky maminyyyy... :slight_smile:
22. bře 2014 ve 12:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny :slight_smile: je zalozena i soukroma diskuse. Pokud by jste mely zajem se pridat, tak mi napiste do IP, nebo @nonnni. Mame vsak jednu podminku, ktera se nekomu nemusi libit :slight_smile: podminkou je aktivni ucast, chceme zachovat soukromi, s tim ze respektujeme, ze nekdo nemusi mit denni aktivitu. Avsak "visici" a "koukaci" cleny ne-e :slight_smile:
22. bře 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak se k vám snad přidám taky. Včera jsem na testu objevila dvě čárky a dle MS bych měla být 4+2tt. Uvidíme, co řekne Dr. :slight_smile:
22. bře 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj ženy, mužů se taky přidat? Ale zatím jen sem? Podle kalkulačky na netu jsem v 5 týdnu.. K dr zajdu v týdnu. Tak az se dozvim co a jak pridam se do soukromé... Ale bojím bojím.. V Srpnu jsem potratila samovolně, a v Lednu jsem byla na kyretazi... Takže bojím bojím.. Chtěli jsme to zkoušet az tak za pul roku... Doufám, ze to dobře dopadne. Nechci nic zakriknout..
22. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Heliiku, držím palce ;)
24. bře 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHojky holky...:slight_smile:)) Taky bysme snad v listopadu měli být tři ( čtyři) i s pejskem..:slight_smile:
Akorat na utz nebylo jeste nic moc videt, byla sem tam kratce po vynechani... tak jdu 3.4.. jsem na to zvědavá:slight_smile:))
24. bře 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni já bych se taky rádá přidala do skupiny:slight_smile:
24. bře 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik do třetice to vyjde :slight_smile: Já si taky počkám, až co řekne doktorka...
24. bře 2014 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte nastávající maminky, přidávám se k vám. Sice na UZ ještě mimi vidět není ale dle výsledků krve jsem těhulkatá!
24. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@bessy78
@suzanna123 : Ženy moc děkuji...

Pridavam foto. První test je druhy den vynechane MS. Druhy test je sice ovu, ale děláno před 3 dny.. A ten poslední dnes...

K dr. Půjdu v pátek, ale to asi ještě vidět nic nebude.. Vy máte už potvrzená srdicka? :slight_smile:
24. bře 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@heliik já jsem objednaná až na 11.4. - hlavně chci vědět, že je tam, kde má být (mám za sebou mimoděložní :frowning2: )
24. bře 2014 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna123 :Jj.. Já teda mimoděložní neměla, ale samovolný v 5 tt a pak v 9 tt MA.. Taky si spis myslím ze me nejdřív objedná.. A na uz tak za týden az 2...
24. bře 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik @suzanna123 Tak já srdíčko snad budu mít zítra. Měla bych být v 8. týdnu. V 6. týdnu byl jen gestační váček. Mám já zas za sebou potrat v 21. týdnu.
Ale holky tentokrát to zvládneme všechny, musíme.
24. bře 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kifsepixam : Já ted premyslim jestli tam mám v patek jít nebo ne.. :D
24. bře 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik já jdu na 2. UTZ zítra, tak doufám, že už bude srdíčko. Poprvé jsem tam naběhla aktivně moc brzo, protože jsem měla lehké špinění, to viděl jen váčky a vyslechla jsem si katastrofické scénáře, co všechno může být špatně :( naštěstí mi pomohly podobné diskuze, spousta holek to zažila úplně stejně s dobrým koncem :slight_smile:
24. bře 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@heliik jsem na tom podobně jako ty. Jsem 5tt, predtremi měs jsem potratila a k dr jdu za tyden...snad nam to tentokrat vyjde:o)!!!
24. bře 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak pristi tyden na te kontrole bych mela byt 6+4 tak doufam, že bude i akce, taky vzdycky zacnu spinit a kdesi cosi, tak jsem musela driv, pokazde me strasili neperspektivnim a mimodeloznim....Jedno neperspektivni tehotenství tady dělá bugr a to minulé těhotenství nakonec hned v zacatku nedopadlo, vlastne doted nevim, kde to tehu bylo....Kdyz mi slo HCG dolů, tak jsem doktroy prestala zajimat....
24. bře 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna123 my se zname z mk, nepletu se? :slight_smile: jinak ten termin ko mas dobry, kdyz jsi na to prisla ted. Ja jdu 7.4. po pozitivu to bude mesic.
24. bře 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí maminky, tak se k vám přidávám. Taky mám termín v listopadu. Teď sem v 6+5tt. Za 14 dní jdem na kontrolu a už dostaneme i průkazku. Dnes sem byla poprvé u doktora a nechala sem si vytisknout fotku, no celá rodina je nadšená, bude to miminko po dlouhé době u nás v rodině. A co váš pan doktor?? já čekala víc komunikace, nějak mi přišlo, že mě odbyl. Vím, že toho má hodně, spustu pacientek, ale nějaké milé slůvko by potěšilo. Není nepříjemný, to ne, je milej, ale takovej tichej.... takže vím prdlačku :slight_smile: :fearful:
24. bře 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwurosima a uz jsi mela akci? jako srdicko?
24. bře 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer To nevím, dělal mi ultrazvuk a ukazoval mi, co je děloha a co je jakýsi žlotkový váček nebo co a kde je miminko, tot vše. nevím, kde se kouká na srdíčko?
24. bře 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwurosima : Mela jsi se zeptat na to srdíčko, ale myslím si, ze kdyby ho viděl, tak to řekne sám..:slight_smile:
24. bře 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwurosima : Tím ale nemyslím nic zlého.. :slight_smile: někomu jde vidět az v 9 tt.. :slight_smile: každá to máme jinak.. :slight_smile:
24. bře 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bessy78 : Tak to já tam soudu asi az příští týden. A koupim si tak 3 testy.. A aspoň se takhle budu hlídat, a budu si jistější, že hCG nemizi. :slight_smile:
24. bře 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste tady některá která měla poslední MS 15.2.? :slight_smile:
24. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer tak to ja jsem na tom stejne..v listopadu potrat..zitra jdu na krev :slight_smile: ale dle testu jsem tehu cca 5tt
24. bře 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@heliik Snad bude vše v pohodě :slight_smile: sem těhotná poprvé, takže všechno je pro mě nové :slight_smile:
25. bře 2014 ve 03:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer : Tak já to asi taky necham na příští týden.. To bych mela byt 6+5 ... :slight_smile:
25. bře 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy prosím poradte, co na bolesti v krku?? Strepsils asi nemůžu, že?
25. bře 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek