• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě těhotná - termín porodu listopad

18. července 2015 
@heliik ja 13.2.:o)
25. bře 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vcera jsem zaspinila, bylo to sice mikro, ale ja uz za tim vidim zas konec:o( bylo to jednou a fakt mikro, ale mam pocit, ze mi i prsa min boli. Blbe je, ze svou dr mam100km daleko, tady ani nevim, kam bych sla:o(
25. bře 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, jestli jeste pribirate tak se hlasim:slight_smile: Termin porodu 4.11., jsem 9.tt. :slight_smile: Na bolest v krkz muzes Septisan na cucani a pokud te boli fakt hodne tak kup Bioparox na inhalaci- je to fuj, ale pomaha :slight_smile:
25. bře 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
25. bře 2014 v 09:13 • mereni_iq
@loafeer : Neboj bude to v pohodě.. Me prsa na neboli, nemám chutě, prostě nic... Takhle jsem to měla i u Tynky.. Dělala jsem si ty kontrolní testy a čárka se zvětšovala.. Takze snad dobrý.. :slight_smile:

@olasek : Díky za radu, koupim septisan.. Bioparox mám doma, ale chce se me po něm zvracet, a to nemusím být těhotná.. :slight_smile:
25. bře 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik doufám...ale nevydržela jsem s nervem a vnutila se tady k jedné gynekoložce jako akutka...obavam se, ze stejne nic moc nevyresi a hlavne jeste neuvidi, jsem 5+4 dle MS, ale ovulaci jsem měla pozdě, až 17DC...Jsem hysterka, jiným bych řekla, že je takové makrošpinění v pohodě, ale s Vašíkem jsem od začátku brala utrogestan, Duphaston, Ascorutin druhé těhu touto dobou skončilo a teď zas to šp iněníčko...snad to bude ok:o(
25. bře 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer : Můžeš mi vysvětlit tu zkratku DC?? Já jsem tohle nikdy nepočítala, tak to neznám... To bude asi ještě brzo, maximálně, jestli to odpovídá tomuto týdnu.. Ale srdíčko, podle mě ete nebude.... Ale neboj věřím, ze to bude dobré.. :slight_smile:
25. bře 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik DC je den cyklu...Co máš z toho, taky jsem dlouho tyto zkratky luštila:o)...srdíčko asi ne, ale snad už půjde něco vidět v děloze. U Vašíka mě strašili mimoděložním a teď podruhé taky, tak jsem se toho tentokrát chěla ušetřit a myslím, že mi na kontrole řekne to stejné....
25. bře 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer : Ahaaa, díky.. :slight_smile: No to už by melo něco byt vidět.. :slight_smile: neboj bude to dobrý.. :slight_smile:
25. bře 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer taky jsem pred dvema tydny spinila a panikarila jsem....jela jsem na pohotovost a tam me uklidnili. Pryto muze byt z toho, jak se formuje delozni hrdlo. Drzim pesti.
25. bře 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek jj, ja vim, ale stejne mam strach...minule to takhle skoncilo
25. bře 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky také se přidávám. :slight_smile: Byla jsem u doktora 14.3. a byla jsem v té době v 6+3 úplně netuším jak je to teď. Každopádně jdu 1.4. na další kontrolu tak uvidíme co mi poví :slight_smile: Jinak je všechno v pohodě až na žaludeční nevolnosti a bolesti prsou. :slight_smile: Jinak vše v pohodě. Termín podle první UTZ je 4.11. :sweat_smile:
25. bře 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakamilca juu, mame stejny termin :slight_smile: ja jdu na kontrolu az 8.4, to uz mi budou brat krev na screening. Doufam, ze do te doby bude vse ok.... :slight_smile:
25. bře 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek No já právě měním doktora za doktorku v místě bydliště. Tak úplně nevím co mi všechno budou dělat. Mám v tom trošku zmatek a vůbec netuším jaké kontroly a kdy se dělají. Říkala mi, ale do telefonu, že uděláme taky odběry tak asi bude také krev... nevím. :slight_smile: určitě bude vše v pořádku. :wink:
25. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakamilca na odberech se asi domluvite jinak by te urcite upozornila at prijdes nalacno :slight_smile: vse klapne, musi :slight_smile:) ale do poradny jdu vzdycky lehce ve stresu- uz jsem zazila u prvniho ditka a ted tomu nebude jinak :slight_smile:
25. bře 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přidávám do skupinky budoucích listopadových maminek :slight_smile: Teda zatím pouze podle odběrů krve, protože na ultrazvuku byla minulý čtvrtek vidět pouze 2mm fazolka. Tak uvidíme, co mi pan doktor řekne tento čtvrtek :slight_smile: Před otěhotněním mě ani ve snu nenapadlo kolik rizik hrozí, a že "otěhotnět" ještě nemusí znamenat "mít dítě". Jak si tady čtu o všech těch samovolných potratech a zamlklých těhotenstvím (přiznávám, že jsem si musela vyhledat, co to vlastně znamená), tak mám docela strach místo abych se těšila :(
25. bře 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek No tak přijít na lačno by se mi asi fakt nepodařilo. Jakmile se po ránu hned nenajím tak zvracím :(
25. bře 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uglyduckling Ono já myslím, že v tomto případě přílišná informovanost dost škodí. Stejně pokud se něco má stát tak se stane a řeší se to až tehdy když to nastane. Tak trochu se bojíme všechny, někdo má ke strachu větší předpoklady po svých předchozích zkušenost, ale všechny musíme věřit, že to dobře dopadne. :wink:
25. bře 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dnes mám za sebou druhý ultrazvuk (7+3 dle PM) a tentokrát se miminko ukázalo v plné kráse, včetně bijícího srdíčka. Když jsem to viděla, úplně mi vylítly slzy. Dostala jsem žádanky na vyšetření, v té euforii jsem se zapomněla zeptat, jestli mám brát nějaké vitamíny ... Vy jste dostaly něco doporučeno nebo si je "ordinujete" samy?
25. bře 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bessy78 : Gratuluji k srdicku. :slight_smile: úžasná zprava.. Já beru mamavit. A koupim si kys.listovou.. :slight_smile: a budu to střídat.. :slight_smile:
25. bře 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakamilca : Hezky si to napsala.. :slight_smile:

Holky jste i té soukromé skupince? Nebo jen tady...
25. bře 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer : Tak jak jsi dopadla? Věřím, ze dobře.. :slight_smile:
25. bře 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik jj, je tam majinke miminko- resp. zl.vacek zatim neni akce, je to hodne malinke, asi tou pozdni ovulaci, ale vse ok...Dostala jsem Utrogestan
25. bře 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kakamilca já mám úplnou averzi k masu - nemůžu ho ani vidět, ani s ním pracovat, ani jíst :frowning2:( za to ujíždím na sladkým :grinning:
@uglyduckling moc nečti a nepátrej :wink: ten vývoj miminka je tak strašně složitý proces.... Strach je na místě, ale člověk si to nesmí připouštět!
@bessy78 prima zpráva :slight_smile: Beru jen kyselinu listovou a Omega 3 mastné kyseliny.
25. bře 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loafeer : Já si tam dojdu v pátek.. Poboliva me podbřišek. Dneska celkem dost.. :(
25. bře 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ráda bych se přidala testík pozitivní k dr. jsme objednaná na 4.4. tak snad bude vše v pořádku
25. bře 2014 ve 20:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@heliik jj, děloha se roztahuje....ale taky jsem z toho dycky na nervy
25. bře 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer :No já přesně tohle měla před SP.. Tak doufám ze to není ono.. A taky me dost Pícha u srdce... :( a to se mi zhoršuje..

K tomu mi kamoska řekla, ze ma možná leukémii. Ze tomu nasvědčují výsledky testů.. Půjde na odběr kostní dřeně... Tak doufám, ze to bude v pořádku... Je ji 23 let..
25. bře 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer Zkratka dneska den na hovno.. Alespoň ze ty jsi měla pozitivní zprávu.. :slight_smile:
25. bře 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik Děkuju :slight_smile: Jsem teď nějaká víc citlivá. Byla jsem vždycky, ale teď mám pocit, že to všechno dokážu vyjádřit ať už slovy nebo náladami a i slzami :grinning:
26. bře 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek