• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě těhotná - termín porodu listopad

18. července 2015 
@olasek No maso mi taky dobře nedělá. Kuřecí ještě zvládnu (teda sníst, uvařit ne :grinning: ) ale jinak je mi po všem špatně. Sladké mi dost pomáhá dodat energii a dávám si teď pořád med do čaje a to je taky fajn. Každopádně hlásím, že dnes poprvé se mi ráno nezvedal kufr. Takže snad už se to zlepšuje :sweat_smile:
26. bře 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik ty jo, tak to je masakr, doufam, ze dopadne dobre, pak dej vedet, to je strasne:o(....a co ji bylo?
A co dneska ty, je to lepsi?
26. bře 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer : Pupek jo.. :slight_smile: ale srdce ne.. Asi budu muset k dr.. Mám šelest už od malička, dřív jsem na to brala léky, pak kvůli jedné pizde dr. Jsem přestala chodit.. No asi budu muset zas začít..

Oni vlastně nevěděli. Pak přišel nový doktor udělal nabery na krev, ze by to mohlo byt něco se žaludkem, to se ale neprojevilo, pak ji udělaly nabery na tu leukémii, protože její maminka se s ni už podruhé léčí.. Příští týden jde na odběr kostní dřeně.. Pak budem 3 týdny čekat...
26. bře 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik to je fakt strasne, strasna nemoc:o(...No jestli ses tehtona, tak bych asi ten selest poresila, jestli je vse ok
26. bře 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer : Jj to mas pravdu.. Nemají to jednoduché.. A když budu moct tak jí podporim jak jen to půjde.. Jj budu muset to poresit...
26. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@heliik Důležité je, že ta tvoje kamarádka má někoho jako jsi ty. Podpora je velmi důležitá!!! :wink:
26. bře 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se taky přidávám já mam termín porodu 12.11. tak uvídíme dneska začínám sedmí týden :slight_smile:
26. bře 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nykolina mně teda taky mega bolej prsa a nak od začatku sestyho tydne mi bylo taaaak zle ze sem to nechapala
26. bře 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy me dneska tak tresti lebka.. Doufám, ze mi to neprejde do migrény.... :(
26. bře 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky...tak jak se Vám žije?:slight_smile:)

Od zítra za týden jdu na ultrazvuk..snad uz bude mimíííno videt:slight_smile:
26. bře 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, tak to bych se taky možná mohla přidat... TP dle MS 22.11., dnes 5+4tt, kontrola + potvrzení těhu 7.4.
26. bře 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vera_vila : Je to jsme nastejno dle MS.. :slight_smile:. Akorát u dr jsem ještě nebyla.. Půjdu příští týden..
26. bře 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@heliik Já taky nebyla, já jdu až 7.4.
27. bře 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@heliik @vera_vila hoj holky, ja mela posledni ms 2.2., 8.3. // a na ko jdu az 7.4. :grinning: bereme to tak, ze stejne veci neovlivnime a pokud bude vse ok, tak bude uz i krasne videt srdecni akce. :wink:

Btw: je zalozena i soukroma skupina, kdyby mel nekdo vazny zajem. Jedinou podminkou je pro zachovani soukromi, aktivita s tim, ze chapeme, ze nekdo nemuze casto. Chceme vsak timto visici ci smirujici subjekty :slight_smile:
27. bře 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe jj, já jsem taky k dr. nespěchala... minule mi sestra řekla, že mám přijít, až budu tak v 8tt, tak teď jsem jí rovnou volala termín na ten 8tt, aby mě objednala... Jen mi zdůraznila, že kdyby se cokoliv dělo, mám přijít hned...
27. bře 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak ... po dnešním ultrazvuku vím, že jsem v 6tt+2 a předpokládaný termín porodu 18.11.2014 :grinning: :grinning:
:grinning:
27. bře 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky tak já se taky pomalu přidávám 25.3. jsem byla na první kontrole ( poslední MS 8.2.)a na ultrazvuku 6tt +3 a bylo vidět už i srdíčko, předpokl. termín 15.11.2014... nerada bych něco zakřikla v srpnu 2013 jsem byla na revizi po spontáním potratu v 6+0, tak snad už se zadaří... držím všem moc palečky :slight_smile:
27. bře 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj ženy, já jsem už 8+1tt :slight_smile: a termín mám 5.11. bude to mé třetí miminko, všechny plánované :slight_smile: a už se opravdu moc těším.

@gepe ráda bych do soukromé diskuze, přidáš mne?
27. bře 2014 v 15:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uglyduckling : A bylo ti potvrzené srdíčko? Nebo bylo ještě brzo.. :slight_smile:
27. bře 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajinka17 : Gratuluji k srdicku, úžasná zprava.. :slight_smile:
27. bře 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe : Máte už všechny v te soukromé potvrzená srdicka?
27. bře 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajinka17 : Taky jsem v srpnu prodělala samovolný potrat v 5tt bez čistění, a ted 16.ledna jsem byla na výkonu kuli MA 9 tt. Tak doufám, ze mi to tentokrát vyjde...
27. bře 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik urcite ne. Napr. my.
27. bře 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe : Se bojím přidat abych nedopadla jak v Lednu.. :/
27. bře 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
heliik: děkuji a držím palce, já se to snažím zatím brát s " rezervou", v červnu 2013 jsem otěhotněla hned jak jsme to mu dali volný průběh a nedopadlo to, takže mám pořád obavy, byla jsem na konizaci čípku, zjisitla jsem že mám krev RH - , tak jakmile se nedostavila MS, a testy byly pozitiv. chvili jsem počkala a až ted jsem šla k doktorce,abycc neplašila a ta mě na ultr.potvrdila 6tt+3 s tím, že to odpovídá a ukazala srdíčko :slight_smile: cesta je ovšem ještě dlouhá ...
27. bře 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc Vás zdravím, již jsem přidaná v soukromé diskuzi. Ale nejsme tam všechny už s potvrzenýma srdíčkama, takže se k nám nebojte. Vidím, že je tady spousta duší, co má za sebou potrat. Já taky v 21. týdnu. Ale teď musíme všechny věřit, že to zlé už jsme si vybraly a v listopadu budeme mít všechny zdravá miminka. Takže se na to naše klábosení těším:slight_smile:
27. bře 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe: já bych taky prosím ráda do soukromé diskuse:( :slight_smile:
28. bře 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik My už máme i srdíčko :slight_smile:
28. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uglyduckling : Tak to gratuluji :slight_smile:
28. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik- kdy jdes ty na kontrolu?
28. bře 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek