• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě těhotná - termín porodu listopad

18. července 2015 
@loafeer : ani nevím ale pristi týden se tam nedostanu, takže az ten přes pristi. Mám ted fofry.. Sazim stromky do 14 hod, pak hned pro holku, a s ni na hřiště, plus doma uklidit , uvařit, vyprat.. :slight_smile: Ted budu MIT 3 tydeni masakr..
28. bře 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik no tak ty uz dostanes rovnou prukazku:o)
28. bře 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loafeer : Snad ano.. :slight_smile: doufám v to.. Nebo aspoň, ze se dozvim, ze mimcu tluče srdíčko a budu max. Spokojena.. :slight_smile:
28. bře 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik ja jdu ted v utery a pevne verim, ze uz tam bude akce, mela bych byt 6+4....ale zase jsem mela pozdeji ovulaci, takze klidne byt nemusi, ale hodne se k tomu upinam:o/
28. bře 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loafeer : Věřím ze bude :slight_smile: neboj..
Celkem se bojím, nemám vůbec žádné příznaky.. Krom pozitivních testů... Ale porad si říkám, ze to bude krásný a zdraví mimco.. :slight_smile:
28. bře 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na me uz lezou nevolnosti, posledne se me drzely az do pulky druheho trimestru tak doufam, ze se jich tentokrat zbavim rychleji. :unamused:

@gepe pridas mne prosim do soukrome diskuze.
28. bře 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@heliik mně jen trochu bolí prsa...a dneska třeba i mín než jindy, tak mam taky strach, jeslti je vse ok....spatne mi neni, taky zadne priznaky
28. bře 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer : Tak to já vůbec nic nepocituji.. Ale ještě tak před týdnem jsem měla problémy se vykopat z postele.. :D
28. bře 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás, mužu se přidat? Měla bych být v šestém týdnu, srdíčko máme od pátku potvrzené. Což byla veliká radost, protože je to naše první a před tím jsem měla mimodělož. ,před ním rok čekání, takže nechci nic zakřiknout, ale ráda bych si měla s kým o tom popovídat....hodně štěstíčka a zdravíčka vám všem..
29. bře 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj budouci maminky,zrovna jsem se pridala,jsem moc rada,ja mam terminek 2.11 ale pred pul rokem jsem mela zamlkle tehu ve 12 tydnu,tak se strasne bojim at to dobre dopadne,ale verim,ze listopad b :slight_smile: ude nasim stastnym mesicem
29. bře 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marci88 Bude prostě musí, je nás tu takových víc asi než těch co nic negativního nepotkalo, takže prostě těď to vyjde nám všem.
29. bře 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@gepe přidám mě prosím do soukromé diskuze?
30. bře 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nazdárek holky, dne 28. jsem byla na první kontrole, podle MS jsem 7tt+3 a bylo vidět už i srdíčko :slight_smile:
30. bře 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ gepe ráda bych se přidala do soukromé diskuze
30. bře 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Tak zítra k nové paní doktorce. Měla bych už být v 9tém týdnu.Tak uvidíme co mi poví. Víkendový odpočinek tento týden nic moc a k tomu změna času takže to dopadlo tak, že jsem včera vyzvracela večeři :( A já tak nerada zvracím. Z únavy mám kruhy pod očima a teď ještě takové ty tečky od zvracení :frowning2: No je na mě teď skvělý pohled :grinning:
31. bře 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je mi od noci pěkně zle, pobolívá podbřišek, ale to snad bude spojení s nevolností. snad další dny budou jen samé dobré zprávy.
31. bře 2014 v 08:47  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (10. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe přidáš mě do soukromé diskuze děkuji
31. bře 2014 v 08:48  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (10. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holly, tak jsem byla včera v nemocnici na vyšetření, kvůli špinění. Na UTZ ještě nic vidět nebylo. Dostala jsem nějakou injekci na udržení a utrogestan. Zítra jdu ke své dr, tak uvidím, zda je vše v pořàdku.
31. bře 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika ahoj, prosím kolik tt jsi byla, když ti potvrdili srdíčko?
31. bře 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe mohu také poprosit o přidání do soukromé diskuze?
31. bře 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahooooj...jak já na to čekala.....rok a půl :slight_smile:...a najednou....dálnice jako hrom :slight_smile:. V pátek jdu na UZ a doufám, že bude vše jak má být! Mám pořád pobolívání břicha jako bych to měla dostat....ale nevím, mám pocit, že mě bolí i střeva....jsem pořád nafouklá a taková jako po nějaké dietní chybě....úplně rozhozené zažívání..máte to taky tak někdo??
31. bře 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, poslete mi to pls do ip, at na vas nezapomenu, ted skacu kolem maly 7,5m. Diky
31. bře 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kifsepixam holky ,ja to tady jeste neumi m poradne,tak se omlouvam,ze treba odepisu pozdeji,mas pravdu listopad musi byt stastny ,ja jdu pristi tyden na kontrolu a odbery 10+3 ,porad me poboliva brisko,a dnes v noci jako by me nekdo bodl nozem,mate s tim zkusenosti?pa maminky
31. bře 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadinkag ja to mam celych 9 tydnu bude to dobre uvidis:slight_smile:
31. bře 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadinkag Ahojky. Mám to úplně stejně. Cítím se pořád hrozně divně. Už měsíc, ale tak nějak jsem si na ten pocit už zvykla. Jen to zvracení mě vždycky vykolejí ikdyž se tomu bráním co to jde občas se neubráním hlavně když jsem hodně unavená. Gratuluju k dálnici. Nám to vyšlo hned na poprvý takže jsem z toho byla spíš taková zaskočená, ale když vidím jak dlouho se někdo snaží a pak má takovou radost tak mám taky radost :wink: držím palce ať je vše ok :slight_smile:
31. bře 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka007 ahojky,ja jsem taky byla se spinenim v sedmem tydnua taky mam utrogestan,je to pry dobry lek,tak vzhuru do miminek
31. bře 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děkuji....jiank břicho nebolí...jen když se mi chce čůrat a nevyhovím do pár minut tak mám takové křeče jako před ms...a pak nevím zda i na velkou....no je to děs! Pak po chvíli přijde úleva....:slight_smile:
Teď to jen ještě 2 měsíce ututlat v práci.....mám ještě zkušebku....holky....kdy tak už roste bříško? jsem teď na začátku 7 TT....podle MS....
31. bře 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marci88 Douufám, že to bude Ok, ale bojim se věřit. Mám za sebou už jeden samovolný potrat, takže se bojím že so to opakuje. :frowning2:
31. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé maminky, musím se s vámi podělit o radostnější zprávičku. Ještě před týdnem nebylo v děloze nic vidět, jen v krvi bylo těhotenství potvrzeno. Dnes je tam již zárodek viditelný. Na srdíčko je to ještě brzy ale jsem ráda, že je ,,uhnízděné" správně. Všem těhu maminkám přeji klidné těhotenství.
31. bře 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte. Čakáme svoje prvé a sme v tom 5tt + 5 dni :slight_smile:. Boli sme u doktorky minulú stredu a už máme aj prvú fotku doma. Termín máme 25.11. predbežne :slight_smile:
31. bře 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek