• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě těhotná - termín porodu listopad

18. července 2015 
@dadinkag já to s tím zažíváním mám naprosto stejné ... I s těmi pocity :slight_smile: vyloženě zvracela jsem jenom dva týdny (7-9tt), teď už se mi "jenom" zvedá kufr :D
31. bře 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat, která z vás byla poslána na prvotrimestrální screening ... Už jsem si o něm četla v jiném tématu, dozvěděla jsem se, že na něj posílají jen někoho, tak sonduju, jak je na tom naše skupina ... Mě tam doktor poslal, k Apolináři.
31. bře 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bessy78 Mě tam taky poslali. Prý je to dneska standartní vyšetření.
31. bře 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bessy78 V klidu, je to sice dobrovolné, ale prý velice přesné, takže by to měla absolvovat každá maminka. Určitě běž. Nechodí tam jen ten, který má hodně přesvědčení, že až se stane cokoliv, miminko si nechá.
31. bře 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kifsepixam Jj, rozhodně mám v plánu tam jít, jen mě zajímalo, jestli tam posílají běžně nebo mám žádanku proto, že patřím do rizikové skupiny 35+ ...
31. bře 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka007 no ja prave take zamlkle tehotenstvi ,takze o tom strachu bychom mohly psat knihy:(:slight_smile: jenomze ted nam nesbyva jen doufam:slight_smile:to bude dobre:slight_smile:
31. bře 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bessy78 neni to povinne nehradi to pojistovny,ale revirka ano ma to v programu pro tehulky
31. bře 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já mám za sebou (nelekejte se) 11pozitivních testů a jeden digi s plusem :slight_smile: Zítra jdu prvně k Dr.,tak uvidíme :slight_smile:
31. bře 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dadinkag : No bříško jak komu.. Záleží jakou máš postavu, pokud jsi hubená tak to vidět bude brzo... Pokud jsissilnější tak dyl.. Ale 4 mes. Už asi neschovas.. :slight_smile:
31. bře 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikanel : Jsme na tom podobně, ale k dr jdu az v pátek... :slight_smile:
31. bře 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronikanel držím palce ... A k těm testům ... Já si udělala dva a třetí jsem donutila počůrat manžela, jestli to není nějaká falešně pozitivní várka :slight_smile:
31. bře 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@bessy78 Posílají tam běžně. Jediné co doporučují nad 35 let je pak odběr plodové vody, ale ten můžeš odmítnout.
31. bře 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bessy78 Já na něj jdu, sice se platí a nestojí zrovna málo, ale pokud chci zjistit vývojové vady vady tak je to lepší teď než třeba 24tt...A nejsem v žádné rizikové skupině :slight_smile:

Holky, proč nediskutujete v té uzavřené skupince? :slight_smile:
31. bře 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 já třeba do té skupiny přístup nemám ...
31. bře 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heliik hmm.....sakra....:D, bude to krušné...ještě se v pátek domluvím s dr. jak se mám zachovat....
Nedělám zrovna v prostředí vhodném pro mimčo...ale zas to nechci v práci říkat....kdo ví co se ještě může stát!
Každopádně chci přežít zkušebku a pak až to říct....bude to začátek 4 měsíce.....tak snad neporoste moc viditelně....pak už může :slight_smile:
31. bře 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anit_001 já taky nejsem v žádné skupině....tak diskutuju tady :D
31. bře 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsem trošku mimo :slight_smile: tři negativní testy a dneska mi pan doktor řekl, že to vypadá že bych mohla být, ale je to prý ještě brzo. Typuje to tak na 2-3 týden podle ultrazvuku. No a já to vím přesně- 4.týden :D achjo tak nevim nevim, dostala jsem injekci, bud to vyvolá menses a nebo to podpoří těhotenství. Každopádně musím přijít na kontrolu, protože pokud budu mens. tak je v děloze něco co tam nemá být a musí přijít na to proč. Proč to prostě nemůže jít jednoduše? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nedoufám v nic, ale jak se říká naděje umírá poslední :slight_smile:
31. bře 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadinkag
@bessy78 holky, tak napište @gepe myslím, že má práva Vás přidat :slight_smile: Je to skupinka pro holky s termínem porodu v listopadu a je uzavřená, takže číst a přispívat můžou jen členové skupiny, takže je to víc "osobní".
31. bře 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Uz jsem psala, posilejte mi do IP. Mam doma 7,5 mes malou co ted radi jak cerna ruka. V IP vas uvidim a taky nezapomenu na to, kdyz nakouknu. Diky.
@anit_001 vic osobni a soukroma. :slight_smile: dik
31. bře 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka007 v šestém týdnu, ale presne ti to neřeknu, protoze mojí doktorce to moc nevychází, mám dlouhý cyklus, ovu později, myslela si, že jsem dál..třeba na fotečce z ultrazvuku podle velikosti mám 5+3, coz se mi zdá blbost :slight_smile: , za tri tydny jdu na krev, neco jako poradnu tam mám v karticce napsáno, tak doufám, ze uz mi rekne priblizný termín a přiblízí ten týden, v tomhle mám docela guláš...
31. bře 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika Aha, já jdu zítra, měla bych být dle MS 5+5tt, ale včera ještě nic vidět nebylo :(
31. bře 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoooolky....já nevím....testy nádherný...to jo....ale to břicho....bolí....jako kdybych to měla dostat a bolí mě střeva....mám jako by zácpu? Pak se vyprázním a dobrý, pak se mi začne chtít čůrat a jakmile nejdu hned tak mám skoro až křeče. I s tou druhou věcí.....větry, bolesti břicha kolem vaječníků....pak se na chvíli uleví....lupla jsem si dnes na noční 2x espumisan proti nadýmání a lepší.....nevím....na UZ jdu až v pátek a tak strašně se bojím aby to nebylo mimoděložní....dnes v noci jsem myslela, že mi snad praskne břicho....teď zas třeba dobrý......
1. dub 2014 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám dotaz ... Vím, že nevolnosti má každá těhulka jinak, ale i přes to by mě zajímalo jak jste na tom. Dneska má fazolka 7 týdnů a já jsem pořád bez nevolností a docela se děsím, kdy to příjde (tada jako kdyby to nepřišlo vůbec, tak by mi to samozřejmě ale vůbec nevadilo) :grinning:
1. dub 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadinkag ahojky ja mam to stejme jsem devaty tyden a zacatky to jsem mela stejne bolesti rika se ze se ti to vajicko vrta do delozni sliznice a boli to jako pred menzes,me to drzi do ted je to uz lepsi,ale bolesti mam porad,snad to bude dobre,mimodelozni je silna bolest,ktera se rozkrvaci vetsinou ,a to masivne snad to bude mimi
1. dub 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uglyduckling ja jsem 9. tyden a nevolnosti take nemam,tak snad uz neprijdou :slight_smile:
1. dub 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uglyduckling ja bych mela byt taky 9. tyden a nevolnosti mam tak tyden. U predchoziho tehotenstvi zacaly taky az tak kolem 9., 10. tydne.
1. dub 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem ráno trochu špinila, ale už nic, snad bude vše zítra na kontrole ok
3. dub 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uglyduckling ahojky, užívej si to, já jsem si to neužívala, bylo mi uplně fajně a ted od rána do večera přemýslím, co vůbec můzu sníst.... :frowning2: , a taky jsem se bála aby bylo vše v poho
3. dub 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uglyduckling přišlo to tedy po sedmem tydnu....
3. dub 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka007 já kdyz jsem podle doktorka byla 5+2, vůbec nic tam nevidela, váček videla az za celý týden :wink:
3. dub 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek