Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
11. kvě 2009
Oli 😃 😃 😃 😃 😃 😃
panterka
11. kvě 2009
hele, Jani, Matýsek jí nešlohnul, jenom nenápadně vyměnil 😃 😃 teda tu hračku 😃 😃
panterka
11. kvě 2009
dani, no joooo, tu soukromou párty jsi nám zkazila Ty, Ty jsi nás proflákla, že tam nepatříme 😃 😃 mohllo být prasátko 😃
d.aniela1
11. kvě 2009
omlouvam se,fakt 😃
gabka32
11. kvě 2009
no jó oli ale musíte teda na sraz přijet dříve - většina tam byla už v pátek, takže spíše ne čekat na vás ale dojet včas 😃 😃 (tedy pokud to jde)
d.aniela1
11. kvě 2009
ja se pro dnesek loucim jdu ke svuj oblibeny zakrok :-| 😞 ,tak snad uz posledni mejte se tu krasne pá
panterka
11. kvě 2009
hele, mně se neomlouvej, ale David by si prasátko dal 😃 ale to bysme tam asi museli posílat Fída s Hynďou, chlapi by se rychle proflákli 😃
gabka32
11. kvě 2009
a Jíto tady je pianko

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22954298&tab=5

už se teda u toho staví, tak jí asi klávesy otočíme nahoru. přijemně to hraje, a Saška je nadšená. kupovali jsme podobný na MMB ted už je ale nějaká novota i s houpáním od FP
d.aniela1
11. kvě 2009
No jasne ,,David kdo jinej taky ze jo 😃
panterka
11. kvě 2009
Gabi, no jo, ale ta cesta se urychlit nedala :-N což to už je jedno 😎 dali jsme hromadnou procházku a bylo to podle mýho super 😎
quinny
11. kvě 2009
dani no s tím dlouhánstvím uvidíme, malej nemá být po kom, ale zatím co sleduju ty míry, tak to ani nevypadá, uvidíme no, nejvíc mi přijde že se snad podobá do tchýně :-p ale ta teda má asi 170 takže i tak snad prťavej nebude 😃

Oli no jo, tak pro nás to bylo poprvé, člověk vás vůbec neznal, tak příště to víc rozjedeme že 😃 😃
panterka
11. kvě 2009
Danijani 😃 😃 jasnačka 😃 😃
quinny
11. kvě 2009
gabi aha tak to je něco jinýho 😉 ale taky pěkný

dani tak ať je to ok, měj se 😉
ewelly
11. kvě 2009
hehe....no krasny fotecky Oli,mate dobrej fotak na rozdil od nas😃
Ditus vy mate jeste lepsi,tak pak taky pridej😃
holky jdu prat a venovat s editeti,uz rve mama🙂
tak zatim papa
laada
11. kvě 2009
Ahoj tak sem bez pozdravení rovnou vlítla na fotky...

http://panterkaa.rajce.idnes.cz/Druhy_sraz_cerv...
tohlle je bomba...takový soustředěný pohledy...každej na to svý 😃
quinny
11. kvě 2009
pááá já prát nejdu, není kde by to uschlo, snad zítra bude lepší počasí, ale jdu se věnovat Honzulkovi,
došli uklidňovací prostředky v podobě křupek, tak ho jdu zabavit jinak, snad budu úspěšná :-N 🙂
panterka
11. kvě 2009
my razíme na to plavko 😉

příště už na srazu budem profíci 😎
swead
11. kvě 2009
já taky peru o 106, Matěj to tu prolézá, ale taky se mu jdu věnovat, ptz po mně pořád šplhá. Fotky hodím večer a třeba se tam ukáže u sweaďák 😃 😃 😃
titida
11. kvě 2009
no u nás s fotkama, to je problém, Je to fakt dobrej, poloprofesionální foťák, David s ním dělá moc hezký fotky, ale trvá mu to. On ji nafotí stovky, ale pustí jen pár. ale slíbil, že pohne a nějaký mi dá na vložení a jestli tam budou hezký Domíkovi, tak ti je Jani pošlu 🙂
laada
11. kvě 2009
krásný fotky 😉 moc se vám ten sraz vydařil 😎
ewelly
11. kvě 2009
tak i s Elenkou jo?a posles mi je taky???dekuji🙂
titida
11. kvě 2009
já peru a doufám, že vydrží počasí, po těch deseti dnech jsme zasypaní špinavým prádlem :-p
no jdu tu i poklidit, nějak se to tu bez nás zanepořádkovalo, jak je to možné? 😃
ewelly
11. kvě 2009
Jani taky jsme musela ukazovat ewellaka😃...a ted uz fakt jdu!papaaaaaaa
panterka
11. kvě 2009
Dituš, taky David foťák obdivoval 😉 řekni tomu svýmu Davidovi, že my nejsme takový kritičky, tak ať trošku sleví a pustí jich víc 🙂

jinak ze mě bude pradlenka Madlenka odpoledne a večer :-N

a teď mizím,páááááááááááááá
titida
11. kvě 2009
Evi - vy jste se nám líbili 🙂 mně tvůj muž a mm zas ty, hihi 🙂

no jak David nějaké fotky dodá, tak si je dám do alba a pak pošlu, když bude někdo něco chtít, jemn mějte, prosím, strpení

a jdu na ten bordel, nebo se tu nehnem, grrr
panterka
11. kvě 2009
teda ona to byla švadlenka, ale tu fuk 😎

Dituš, asi budeš muset poslat všem, jestli tam budete mít naše dětičky 😃
ewelly
11. kvě 2009
Ditus,hledala jsem stydliveho smajlika,ale bohuzel tu neni 🙂 ..Radim se naparuje,to uz ses druha 😃
plechajdaautor
11. kvě 2009
jezis vy z zas krafete 🙂)
Dobry rano....tady leje a je bourka :-| musim vsude svitit pac to tu vypada jak v 22 vecer...nechcete nekdo dojet na kafe ?? Nejak nemam co delat 🙂
plechajdaautor
11. kvě 2009
jdu to docist
gabka32
11. kvě 2009
hele plechi jestli se ti stýská, tak já budu v Praze od středy, můžem na kafe 😃 😃 a pak ještě týden v červnu :-| se mi tam jako nechce, ale musím. tak kdybyste plánovali sraz Pražand, tak se přidám 😃

Začni psát odpověď...

Odešli