• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
11. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, Jani, Matýsek jí nešlohnul, jenom nenápadně vyměnil :grinning: :grinning: teda tu hračku :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, no joooo, tu soukromou párty jsi nám zkazila Ty, Ty jsi nás proflákla, že tam nepatříme :grinning: :grinning: mohllo být prasátko :grinning:
11. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvam se,fakt :grinning:
11. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jó oli ale musíte teda na sraz přijet dříve - většina tam byla už v pátek, takže spíše ne čekat na vás ale dojet včas :grinning: :grinning: (tedy pokud to jde)
11. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se pro dnesek loucim jdu ke svuj oblibeny zakrok :unamused: :frowning2: ,tak snad uz posledni mejte se tu krasne pá
11. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, mně se neomlouvej, ale David by si prasátko dal :grinning: ale to bysme tam asi museli posílat Fída s Hynďou, chlapi by se rychle proflákli :grinning:
11. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Jíto tady je pianko

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22954298&tab=5

už se teda u toho staví, tak jí asi klávesy otočíme nahoru. přijemně to hraje, a Saška je nadšená. kupovali jsme podobný na MMB ted už je ale nějaká novota i s houpáním od FP
11. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasne ,,David kdo jinej taky ze jo :grinning:
11. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, no jo, ale ta cesta se urychlit nedala :sweat_smile: což to už je jedno :sunglasses: dali jsme hromadnou procházku a bylo to podle mýho super :sunglasses:
dani no s tím dlouhánstvím uvidíme, malej nemá být po kom, ale zatím co sleduju ty míry, tak to ani nevypadá, uvidíme no, nejvíc mi přijde že se snad podobá do tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ta teda má asi 170 takže i tak snad prťavej nebude :grinning:

Oli no jo, tak pro nás to bylo poprvé, člověk vás vůbec neznal, tak příště to víc rozjedeme že :grinning: :grinning:
Danijani :grinning: :grinning: jasnačka :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi aha tak to je něco jinýho :wink: ale taky pěkný

dani tak ať je to ok, měj se :wink:
11. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe....no krasny fotecky Oli,mate dobrej fotak na rozdil od nas:grinning:
Ditus vy mate jeste lepsi,tak pak taky pridej:grinning:
holky jdu prat a venovat s editeti,uz rve mama:slight_smile:
tak zatim papa
11. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak sem bez pozdravení rovnou vlítla na fotky...

http://panterkaa.rajce.idnes.cz/Druhy_sraz_cervnovek_8.5.-10.5.2009%2C_Renospond/#DSC01347.JPG
tohlle je bomba...takový soustředěný pohledy...každej na to svý :grinning:
11. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pááá já prát nejdu, není kde by to uschlo, snad zítra bude lepší počasí, ale jdu se věnovat Honzulkovi,
došli uklidňovací prostředky v podobě křupek, tak ho jdu zabavit jinak, snad budu úspěšná :sweat_smile: :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my razíme na to plavko :wink:

příště už na srazu budem profíci :sunglasses:
11. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky peru o 106, Matěj to tu prolézá, ale taky se mu jdu věnovat, ptz po mně pořád šplhá. Fotky hodím večer a třeba se tam ukáže u sweaďák :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás s fotkama, to je problém, Je to fakt dobrej, poloprofesionální foťák, David s ním dělá moc hezký fotky, ale trvá mu to. On ji nafotí stovky, ale pustí jen pár. ale slíbil, že pohne a nějaký mi dá na vložení a jestli tam budou hezký Domíkovi, tak ti je Jani pošlu :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný fotky :wink: moc se vám ten sraz vydařil :sunglasses:
11. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak i s Elenkou jo?a posles mi je taky???dekuji:slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já peru a doufám, že vydrží počasí, po těch deseti dnech jsme zasypaní špinavým prádlem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jdu tu i poklidit, nějak se to tu bez nás zanepořádkovalo, jak je to možné? :grinning:
Jani taky jsme musela ukazovat ewellaka:grinning:...a ted uz fakt jdu!papaaaaaaa
Dituš, taky David foťák obdivoval :wink: řekni tomu svýmu Davidovi, že my nejsme takový kritičky, tak ať trošku sleví a pustí jich víc :slight_smile:

jinak ze mě bude pradlenka Madlenka odpoledne a večer :sweat_smile:

a teď mizím,páááááááááááááá
11. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - vy jste se nám líbili :slight_smile: mně tvůj muž a mm zas ty, hihi :slight_smile:

no jak David nějaké fotky dodá, tak si je dám do alba a pak pošlu, když bude někdo něco chtít, jemn mějte, prosím, strpení

a jdu na ten bordel, nebo se tu nehnem, grrr
11. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ona to byla švadlenka, ale tu fuk :sunglasses:

Dituš, asi budeš muset poslat všem, jestli tam budete mít naše dětičky :grinning:
11. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ditus,hledala jsem stydliveho smajlika,ale bohuzel tu neni :slight_smile: ..Radim se naparuje,to uz ses druha :grinning:
11. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis vy z zas krafete :slight_smile:)
Dobry rano....tady leje a je bourka :unamused: musim vsude svitit pac to tu vypada jak v 22 vecer...nechcete nekdo dojet na kafe ?? Nejak nemam co delat :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu to docist
11. kvě 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele plechi jestli se ti stýská, tak já budu v Praze od středy, můžem na kafe :grinning: :grinning: a pak ještě týden v červnu :unamused: se mi tam jako nechce, ale musím. tak kdybyste plánovali sraz Pražand, tak se přidám :grinning:
11. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek