• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
dneska poslali balík s hero baby lactem - objednala jsem přes net 10pikslí, at máme zásoby :grinning: když už jinde není :confounded: a zítra snad dojde gril, co mi MM slíbil pod stromeček (vloni :sweat_smile: ) tak se těším, jak budeme dělat mnamky.
11. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm nikde nikdo, tak jdem na procházku, u nás je zatím krásně.

a tady jsou naše fotky

http://gabka32.rajce.idnes.cz/sraz_cervnovek_8.-10.5.2009_v_hotelu_Renospond%2C_Zderaz/
11. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem vytuhla s matesem...jdu zkoukout ty fotky...

gabi az tu budes klido se sejdem :wink:
11. kvě 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,....no fotky úúžasný, jste si to užili všichni...supeer

plech..taky bych vytuhla :grinning: Tomík dnes vstával 05.38 :angry:
11. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no my dneska vstavali v 5 :wink: nicmene jsem ho vzala k nam do postele, od ty doby co byl nemocnej tak uz mu to neva, a dali jsme pak od 5:45 do 7:30 a tedka jsem si s nim dala jen pul hodky a mladej jeste chrni... :wink:

taky co jinyho kdyz porad chci.... :angry: aspon uz neni bourka a je trosku vic svetla..

Oli fotky super, vysvetlete mi jen k cemu tam byla ta prepravka ?? to jsem nejak nepobrala :sunglasses:
11. kvě 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech, poslala jsem ti na mailík údaje do tabulky, díky .....Tomča je s námi v posteli pořád, jako v postýlce se mu vůbec ale vůbec nelíbí :angry:
11. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeje ted koukám,že ten srazík probíhal i v Nových hradech, tam má kámoška chalupu a jednou jsme se tam na zámečku krásně spumprlíkovaly no holky mladý číšňíkům jsme se líbily,tak nás tam nechali po zavíračce pak nás ještě provedli sklepením zámku a odvezli domů :o)
11. kvě 2009 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. kvě 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem akorát dočetla a zkoukla fotky a musím jít, Pepíno pořád fňuká a tady je bordel jak v tanku,ale doufám,že až odpo usne, tak konečně stáhnu fotky a taky vložím, i když jich nemám teda tolik co vy :grinning:
11. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni uz to je zapsany....mates na nasi postel zvykly nebyl a ani v ni bejt nechtel, ale jak byl tedka nemocnej tak si zvyknul :unamused: no nastesti tam jen rano dospavame, vecer a v noci ma smolika :grinning:
11. kvě 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff uff dítko zase na chvíli jsem přesvědčila ke spánku, má to po tom víkendu dobře rozházený :stuck_out_tongue_closed_eyes: však ono se to zase srovná :wink:

tak jsem vás v rychlosti stihla dočíst teda hlavně ten včerejšek, tak k tomu srazu ještě trošku
Gabi jestli jsem se na tebe obrátila s tím jestli něco večer bude, tak jsem to nemyslela nějak že bys to měla organizovat, jen jestli o něčem nevíš, ptala jsem se tak vícero lidí, včetně třeba ewell na kterou jsem z vás jedinou měla mobil takže jsem jí i psala :wink: mmch doteď mám mobil akorát ještě na Ditku a na Evču, co jsme tak stihli :wink: to jen tak na okraj.
U mě byl spíš problém v tom, že jste bydleli všichni v jiný části budovy a po pravdě my bylo blbý vás tam obcházet a chcete nechcete, kdyby byli mobily tak to pro mě problém nebyl, a klidně bych napsala jsme tam a tam, kdo chcete doražte, tím že jsi zařizovala ten hotel, tak jsem měla nějakou utkvělou představu asi že máš na všechny mobily, tak i proto ty blbý dotazy, takže dodatečně se pro jistotu omlouvám :wink:

Oli k tomu čekání na vás, tím že jste jeli z takový dálky a nevědělo se přesně kdy přijedete, i jsme vám chtěli dát prostor na vybalení atd. tak jsme fakt nečekali, bych neustále asi poslouchala kdy už atd. a my hlavně museli do většího města k bankomatu, jsme to cestou do Resp. nějak nestihli...
ale řeknu ti zpětně mě to i trochu mrzí, kecalo se s váma super :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic dalšího mě nenapadá

jo možná ještě s tím spaním, já taky nejsem zvyklá moc ponocovat, ale tak nějak jsem asi čekala, že se všichni přemůžete, když už většině to uspávání trvalo dýl (a tím nechci nějak vyzdvihovat že Honzula byl v 19 tuhoš, on my to dával dost sežrat přes den a taky to tak být vůbec nemuselo) a části dne jsme trávili většina po svým, tak jsem nějak brala že ty večery budou společný :wink:
samo je jasný že chápu, že některý dítka byli nastydlý, někdo měl i větší dítko, někdo neměl chůvičky atd atd, na nic nenarážím, jen na to že jsem asi byla naivní a představovala si to jak hurvínek válku, příště budu chytřejší :sweat_smile: a oprásklejší když už vás trochu znám že jo :grinning:
11. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi jo ještě poslední mě napadlo,
Oli že jste se chatli s manžou to neřeš, my měli taky pěknou hádku po ránu, ještě že jsme bydleli na druhý straně hotelu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako jsem byla za kravku co nutí dítě spát když nechce, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: noto je na dlouhý povídání a nic zábavnýho
v každým případě doufám že to na nás u snídaně nebylo moc poznat, tam jsme to pak už vcelku rozdýchali :sunglasses:
11. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
chytli samo píšu jak tatar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pche a končím se samomluvou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jíťo máš pravdu s tím uspáváním...my jsme toho důkazem, Pepíno tam usínal kolem desáté, nechápu...a když už jsme šli dolu k vám, tak už tam skoro nikdo nebyl, nebo se za chvíli odcházelo....ale to se nedá nic dělat no, když nás dítko s tím spaním tak zlobilo...jinak bysme tam byli večer vždycky dřív....ale jinak se mi to líbilo, MM taky....akorát Pepča teď dohání absťák, leze a všechno krámuje a konečně i kadí :grinning:
11. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem zapomněla, tu je pár fotos, zbytky časem
http://quinny1.rajce.idnes.cz/

Irčo jasně to se dá pochopit :wink:
hele s tím kajděním to je výborný, já už dneska asi 4x přebalovala posráně a to z toho dopoledne dost času prospal, ani nechce moc jíst, teprve chůdě tráví všechny ty křupky co pokradl ostatním :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Pepíno tam srajdil jen jednou a to pár mini bobíků a teď jak tu pořád řádí, tak včera co jsme přijeli 4x a dneska už 3x.... :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně usnul, jdu uklízet, hodit prádlo do pračky a snad bude spát trošku dýl a konečně stáhnu ty fotky, tak zatím pa
11. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo je to správnej hospodář si to donesl domů :grinning: :grinning:

fuuuj jako za chvíli jdeme na plavko a tady je totální průtrž mračen a bouřka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejradši bych nešla nikam ale když je dneska konečně to podvodní focení :confounded: :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
v každým případě čučím ven na tu spoušť a říkám si že nám to počásko na srazík vážně vyšlo dokonale, být tohle o víkendu tak nevím nevím, asi bysme se byli více družili, i když děti by se asi ukousali :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
průběžně nakukuju.....no taky jsem si říkala,že nám to počasí super vyšlo...navíc na ty golfky nemám ještě pláštěnku,tak by to byl asi mazec, dneska jí musím objednat....
11. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dočítám str 99

byla to restaurace na rozcestí :wink:

Jani ta stránka je fakt super :wink:
11. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dočteno :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli ve snaze zopakovat piškot, řekla pivo :grinning: :grinning: :grinning:

tak raději říká ňam ňam ňam :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, u vás je hnusně? :confused: tady je nádherně! to se teda máme na co těšít :rolling_eyes: však zítra už má být škaredě...

Jituš, s tím čekáním máš recht, já sice psala, že dorazíme do 11h, protože jsem řekla, že vyjedem kolem 7h, a já když řeknu, tak to tak je :grinning: a dorazili jsme v 10:45, ale asi to už na všechny bylo dlouho... je třeba škoda, že jste si neřekli, že se sejdete odpoledne třeba v 15h, to už by tam určo byli všichni :wink: ale aspoň je poučení propříště :slight_smile:

taky si vůbec nedokážu představit, jak by ten sraz probíhal, kdyby bylo hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla tam nějaká společenská místnost? já mám pocit, že se nás ten číšník ptal, jestlii jsme dostali klíč, když jsme seděli venku :sweat_smile: ale zase bysme asi měli hooodně příležitostí pokecat :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a teď jdu na fotky :sunglasses:
11. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, fotky super, na začátku to byla ta Litomyšl? máte odtud moc pěkný fotky :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo na Tebe jsem mobil měla, ale asi to bylo k ničemu, když tam síť šla a nešla, Evča posílala zprávu, že sedíme uvnitř a došlo to až ráno :confounded:
já kontakty na všechny nemám, myslela jsem že zrovna Tobě jsem číslo dávala na icq a asi ne :unamused:

příště budem holt chytřejší - je to taky o tom, že jsem nevěděla kdy kdo dorazí, a v tom hotelu byl docela frmol, taky jsem asi vypadala jak trubka, když na recepci po mě chtěla vaše příjmení a já že neznám, že ani jména si pořádně nepamatuju :grinning: :grinning:....

myslím, že kdyby hnusně bylo, tak nějakou klubovnu či co najdem, to ale zas by možná prudily děti... takže příště čekejte nástěnku s rozvrhem :grinning: :grinning:

no a zrovna my chůvičky zapomněli :angry:i, ale i tak jsme seděli skoro do půl dvanácté oba dny... akorát ne venku, bo tam už píchali hnusní komáři :grinning: spánkový deficit trvá, jsem zvědavá kdy to doženu, já neumím odpočívat přes den :unamused:
11. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek