Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
gabka32
11. kvě 2009
Oli jj je to Litomyšl... dole pod fotkama mám popisky když tak 😉
gabka32
11. kvě 2009
a u nás je krásně, až vedro, na prochajdě pes chodil v mém stínu, jak už borok nemohl :-S ted ale váhám s tím prádlem, jestli se od vás něco nepřižene a na netu psali něco o příval.srážkách v našem kraji, tak nevim :-|

odpol.jdu na oběd a vůbec se mi nechce :-|
panterka
11. kvě 2009
jé, já jak mám malej displej, tak jsem až dolů nesjížděla :-N
panterka
11. kvě 2009
já dám radši prádlo do sušárny :-N
ewelly
11. kvě 2009
holky tak jsme si s eli trochu schrupli a ta potvurka ne jen ze nechce moc jist ale porad rve!a do toho s eji spustila zas ta ryma!a to jsme si s radimem rikali jakej mela dnesni noc klidek od rymy😞....my jedem neco nakoupit,tak se tu mejte!papa
e.k.t
11. kvě 2009
Tak Joli spinkat ne ne ne :-p

a ani nebyl histerák když rupla balonek, jen koukala co to je, tak jsem z jedné prasklé části udělala bublinu a praskla jsem ji taky a viděla že nic, tak byla zticha 😃
slavikovci
11. kvě 2009
tak konečně mám stažené a zmenšené fotky, tak je jdu taky vložit na rajče asi 😉
slavikovci
11. kvě 2009
tak tady je odkaz: no moc jich nemám :-|

http://slavikovci.rajce.idnes.cz/Cervnovky_2008...
slavikovci
11. kvě 2009
ewely, kdyby jsi měla ještě nějakou fotku Pepči s Elenkou, pošli mi jí prosím 😉
quinny
11. kvě 2009
my jsme zpátky z plavka, po peripetiích mám svůj balík, to pak ještě popíšu, jdu zkusit uložit draka a ještě se stavit 😉
quinny
11. kvě 2009
Gabi no zkoukla jsem historii icq v rychlosti a dala jsem si i vyhledat abych si posypala popel na hlavu případně a nic fakt ne :-N hele už to nebudeme řešit né, už je to fakt jedno a spíš je to poučení pro příště, i když je fakt že ten signál byl na konci světa trošku problém :-N :-N :-N

jako jejich předpoklad že se musíme znát příjmeníma mě totálně dostal, to byl jejich boj né náš 😉

Gabi jj přívalové srážky už jsme vám tam odeslali, tady už je po dešti počítám že zítra vysvitne oskárek a budu moct konečně prát to prádlo 😉
jak nechtít na oběd já bych šla hned, i když v tom dešti asi ne :-N

ewi je to mě mrzí ta rýma, a nechceš s ní skočit k dr. ať vám na to něco dá když se vám to tak vleče :-|
swead
11. kvě 2009
Irčo, poslala bys mi fotky č. P1060243, P1060251, P1060365 na mail? hodím ti ho do IP. Děkujuuuuuuuuuu 😃 Konečně nás taky s M. někdo vyblejsknul, kde jsme společně
gabka32
11. kvě 2009
Jíťo no jsem blbá já, že jsem ti číslo nedala 😞 no je to jedno. každopádně jsme poučeni, a příště si na hotel došlápnem (nevím jak vy, ale mi se to tam nakonec nezdálo tak špatné, hlavně pro větší děti. a MM furt měl blbé hlášky, proč jako nemůžem domluvit aspon táborák navečer. tak až argument že by nestačil dosah chůviček, ho umlčel 😃

prádlo jsem odložila, už spadlo pár kapek, ale bude hůř :-|

oběd je s dealerem, ale já už měla v poledne hlad, tak jsem uvařila trochu špaget, takže ani hlad nemám, to je tak vždycky, když se můžu nadlábnout. :-S
gabka32
11. kvě 2009
tak já už mizím, papa
plechajdaautor
11. kvě 2009
http://quinny1.rajce.idnes.cz/cervnovky_srazik_...

ci je tohle dite ?? Nejak ho nedokazu zaradit :-N
quinny
11. kvě 2009
Zdeni to je Matějda od swead 😉
laada
11. kvě 2009
není náhodou moje :-x

😉
laada
11. kvě 2009
Dneska sme byli vybírat obklad do koupelny a Lada samozrejmě šáhne po nejdražším co mají |-| tolik se mi ten obklad líbil ale 996 Kč za m2 je teda dost 😎
plechajdaautor
11. kvě 2009
jo uz to vidim, to je maly sweade 😃
quinny
11. kvě 2009
laadi no záleží na tom kolik těch metrů potřebujete 😃
plechajdaautor
11. kvě 2009
quin jojo jsem jela dal a doslo mi to 😉

ladi manzilek vydevala tezky prasule ne ? 🙂
laada
11. kvě 2009
já sem taky nemohla zařadit nějaký ty tatínky :-N
swead
11. kvě 2009
To je naše mládě x-) x-) x-)
laada
11. kvě 2009
no skříňku sem si prosadila 😃 ale tu dlažbu to nevim... kdyby aspoň vedle nebyla hned koupelka kde metr stál necelých 400 8-( taky Zdení plánujeme časem stavět takže do toho nechce cpát prachy ... no uvidíme asi slevim 😃
swead
11. kvě 2009
laada
11. kvě 2009
swead a já vám ji už kradu co ? 😃
swead
11. kvě 2009
ladi, to je on 😃
plechajdaautor
11. kvě 2009
jee to je nejakej mladas ne ? 🙂
plechajdaautor