Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
11. kvě 2009
u nas se chrapalo prakticky cely dopoledne, takze tedka po o byla jen pul hodka a za hodinu jde do pelechu 😎
panterka
11. kvě 2009
a když ne tu? 😃 😃
plechajdaautor
11. kvě 2009
tak tam 😃
titida
11. kvě 2009
já celý den sleduji oblohu jak blázen
no asi tam hodím ještě jednu pračku a jdeme s Kačkou se chvíli provětrat, dnes byl nějaký uklízecí den, tak jsem ještě nebyly, taky na poštu, ale na dvě, to je tu dooost stupidní, máme zvlášť balíkovou poštu :-|
plechajdaautor
11. kvě 2009
holky tak prej jdou ty bourky od nas na moravu, tak si to uzijte 😉 ja mam bourky rada takze me nevadi 🙂
titida
11. kvě 2009
holky jak věšíte prádlo, když děti nespí?
plechajdaautor
11. kvě 2009
titi v nasem 2+1 jednoduse 😃
panterka
11. kvě 2009
tak jsem koukla na tabulku a nevím, když přičtu rok, tak mi vychází nejstarší Ditka a Evča a nejmladší Ewelly a Irča 😉 u chlapů nevím 😃 😃
titida
11. kvě 2009
ještě si je chvíli nechte, jo, sim, sim 😉
no já potřebuji na balkon, už jsem ji tam dvakrát vzala v sedačce, no ale nevím no
panterka
11. kvě 2009
Dituš, věším, když spí nebo když je doma David nebo Hyneček nebo oba :-N přinejhorším vezmu golfky a jde se mnou
plechajdaautor
11. kvě 2009
titi ji soupni na chvili do postylky ne ?
panterka
11. kvě 2009
Dituš, jenže Kačka na mamce dost visí, co? to jí asi nemůžeš jen tak nechat |-| já bych ttotiž Jáchymka normoš nechala v obýváku, kdybych věšela na balkoně 😉
plechajdaautor
11. kvě 2009
a jeee u nas se tlaci 😉
titida
11. kvě 2009
no já jsem starší než Evča, no, ale Davidovi bude teprve 31, tak ten nejstarší není 🙂
panterka
11. kvě 2009
Dituš, tak mýmu bylo 34, ale myslím, že taky není nejstarší 😉
plechajdaautor
11. kvě 2009
fujto je smrad jdu na nej 😃
slavikovci
11. kvě 2009
a v našem 2+1 je to s prádlem taky jednoduchý....a když věším na balkoně, ten má v pokojíku,tak se tam zavřu a on na mě přes okno kouká a hraje si tam 🙂
titida
11. kvě 2009
do postýlky, to ani omylem, v obyváku v poho, asi, jen nevím, jestli na sebe něco neshodí, asi to risknu, budu spěchat, on je na chodbě ten balkon, ona na mne zas tak moc nevisí jak předváděla tam 😃 x-)
no jdu tam
slavikovci
11. kvě 2009
mě teď před srazem bylo 25....tak jsem asi nejmladší....nebo je přede mnou ještě ewely 😉
panterka
11. kvě 2009
Irčo, to já vím, že jsem nějakej zlatej střed 😃
plechajdaautor
11. kvě 2009
slavi ewell vcera psala ze ji je 26 😉

titi a proc ne do postylky ?
panterka
11. kvě 2009
Zdeni, postýlka by u nás už taky neprošla 😃
slavikovci
11. kvě 2009
aha, hm, tak jsem nejmladší.... 😃 plechi a co jste dělali vy o víkendu?
slavikovci
11. kvě 2009
jinak Oli, máš moc fajn chlapy doma 😉
panterka
11. kvě 2009
Irčo, mrzí mě, že jsme neměli moc příležitost pokecat |-| jsem se na Tebe těšila
panterka
11. kvě 2009
manža mi říkal, že mu přijde, jako by Tě znal 😉
plechajdaautor
11. kvě 2009
slavi byly jsme u nasich, hrali petanque a grilovali 😉
laada
11. kvě 2009
fíííha 25 let zlatý strakonice 😎 😉
slavikovci
11. kvě 2009
no to mě taky, těšila jsem se na tu sobotu večer, ale blbý sezení a pak jste šli do hajan....jenže co bych chtěla, když Pepíno usnul až v devět, na prd no....ale jsi hrozně milá....Jáchymek je boží, jak se pořád culil 😉 TM že by mě znal? :-N

Začni psát odpověď...

Odešli