Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
gabka32
11. kvě 2009
Dani fakt nevěřím, leda bys ukázala těhu průkajdu 😃 😃
d.aniela1
11. kvě 2009
ewell nekecej to je teda hrozny,,je blby ze to nemuzete dokazat to je desny

verte,,verte pri prvnim tehu jsem mela 105kg
ewelly
11. kvě 2009
holky ukazu vam fotku ktera me ale hned rozveseli!!!vyda za deset sekacek 😃
vydrzte.....
gabka32
11. kvě 2009
já měla "jen" 95 no ted nemám o moc mín ]-( chtělo by to znovu kójo, při tom se krásně hublo 😃 😃
d.aniela1
11. kvě 2009
no ja se ji pokusim najit jestli jsem ji okopcila,,ale verte

kdyz dneska jak jste me na srazu videli tak ,mam rovnych 89kg
quinny
11. kvě 2009
nakukuju co se řeší a ono žrádlo a váha tak to já hned zase padám :-p :-p :-p
laada
11. kvě 2009
Daní a máš fotku z těhu ??? No i když by se věřit možná dalo mamka se mnou přibrala 35kg :-o
gabka32
11. kvě 2009
jíťo tvoji váhu řešit nebudem, neboj 😉
plechajdaautor
11. kvě 2009
taky se radsi nezapojuju :-p 😃
slavikovci
11. kvě 2009
tak jsem tu zpět a koukám,že se řeší můj nepřítel váha....no buďte v klidu, já v těhu přibrala 26kg, takže je tady na tom asi každý líp než já 😉 :-N
d.aniela1
11. kvě 2009
verte me a fotku klidne dodam

ahoj jito resi se mje vaha
plechajdaautor
11. kvě 2009
slaviku no to rozhodne 😃
d.aniela1
11. kvě 2009
jste poserkove,,ja to klidne rekla me to je jedno jase za to nestydim jsem takova jaka jsem
quinny
11. kvě 2009
holky jste nechutný a jako kojo jako odtučňování je o ničem, teprve s ním končím skoro v 11 měsíci Honzucha a co z toho, jo v šestinedělí jsem zhubla na váhu před těhu a teď mám pořád 4kg který jsem si vesele vyžrala a nemůžu se jich zbavit :-p :-p
slavikovci
11. kvě 2009
ale já teda fakt žrala :-|
ewelly
11. kvě 2009
quinny
11. kvě 2009
jenze to je o žrádle a to já si prostě nedokážu odepřít :-p
slavikovci
11. kvě 2009
při kojení jsem hubla jedna báseň, to mi zbývalo 5kg do váhy před těhu, ovšem po skončení koja....no další kila nahoru 😞 ale co, snad se toho zbavím...
plechajdaautor
11. kvě 2009
ewell co to ma na noze ? fusekli ? 🙂 😃
gabka32
11. kvě 2009
no dani na to vůbec nevypadáš 😉 máš asi těžké kosti |-|

a já co jsem kojila jsem zhubla na -6 než před těhu a i když tolik nežeru, je to zpět ]-( njn a místo dnešního aquaerobicu jsem byla na obědovečeři a dala si steak žejo 😃 😃 tak co se pak divím 8-( :-o
quinny
11. kvě 2009
dani no to sice jsem jaká jsem, ale já se za to teda stydím 😢 není pochyb kdo byl na srazu za největší krabici.
jsem musela dorazit abych vám všem zvedla sebevědomí 😃 😃
laada
11. kvě 2009
quiny ono odepřít a odepřít ...dnes sem toho spásla tolik, že si to snad musím napsat =-)

Zítra bude hodně zeleniny a žádný cukrátka ... jen koláč ke snídani 😃
ewelly
11. kvě 2009
ja pibrala teda 18 a i moje mamka mi az nedavno rekla ze jsem byla tlustoch,tak jsem ji vynadala,ze mi rikala cele tehu ze to je dobry 😃 ...az ted se zas zacinam citit v pohode!aby ne,mam o dve kila min nez pred tehu🙂
laada
11. kvě 2009
ewelí 😃
d.aniela1
11. kvě 2009
quinny prave vedle tebe jsem se citila dobre...fakt jako beze srandy ,,jsi mi byla dobra konkurentka
gabka32
11. kvě 2009
Jíťo tak největší si byla - to jo - ale jen co se výšky týče... jsem se na tebe musela dívat víc nahoru než na MM 😃 😃
ewelly
11. kvě 2009
no Jani,malej tulen 😃
laada
11. kvě 2009
Dani už tu fotku vidím, jenže ty seš tak hrozně milá a hezká v obličeji, že bych ti prostě takovou dardu váhovou neřekla 😉
plechajdaautor
11. kvě 2009
mame venku ale osklivo co ? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli