Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
ewelly
11. kvě 2009
ja mam dva typy...tmavy a pak janci m😃..a uz dost,se tady pocuram😃
titida
11. kvě 2009
holky s tou váhou, furt to řeším, mám počád tak pět kilo navrh (a to bych potřebovala spíš dolů) proti předtěhu, jako kojení nepomáhá vůbec, co nešlo dolů v čestinedělí, to už nějak nejde, nebo teda dost ztuha. mám kolem sebe samé kamarádky 40kg i s postelí, tak mám depku, ale nasrazu jsem se cítila dobře - tolik sympatických a hezkých holek a nemusí být ja vyžlata, no byla jsem ráda a i si říkám, že už na to prdím, se furt omezovat
potřebovala bych cvičit, ale s Davidovou prací nevím kdy přijde domů, tak si nemohu nic domluvit
laada
11. kvě 2009
šak já bych toho svého taky nedala x-) x-) x-) je to slunce na zemi x-) on je se mnou takovej trpělivej ..já sem trochu choléééra a Vítek je jedinej chlap, kterej mě ukočíruje x-)
d.aniela1
11. kvě 2009
hele to se nam to tu rozdelilo 😃 😃 😃
d.aniela1
11. kvě 2009
ja jsem taky na tmavy,,u Davida me asi ujelo oko
ewelly
11. kvě 2009
laadi ale radim se nezda,on je blizenec takze je jak schyzofrenik.choleriko flegmatik!kombinace na zabiti🙂
ewelly
11. kvě 2009
no jani jako ani se ti nedivim :-p ..taky mi ujelo a ne jednou😃
swead
11. kvě 2009
já jsem na ................ sakra ono jak kdy 😃 ale převážně tmavší chlápky i když i blonďáček s modrýma očima se mi líbil
panterka
11. kvě 2009
já mám doma kozoroha a myslím, že v poho 😉 u nás máme zase stihomam kolem peněz :-p
d.aniela1
11. kvě 2009
evi no vidis to ,,,vsak rikal kdy zas vude nejaky sraz 😃 😃 😃 😃 😃
swead
11. kvě 2009
M. je býk a povaha tomu odpovídá na 100%
laada
11. kvě 2009
u mě musí bejt chlap vysokej aby se mi zalíbil.. (jen jako na pokoukání samo 😉 ) takže jak nemá minim 185 je to konec ... sem si za tu dobu zvykla, že sem Vítkovi do pasu 😃
d.aniela1
11. kvě 2009
David je beran a ja byk 😃 😃 dobra kombinace
ewelly
11. kvě 2009
hehe sraz ala vymena manzelu 😃
jani(swead) TM krasne spuli pusinku 😃
laada
11. kvě 2009
dani berany já můžu... všech necelejch pět chlapů co sem měla byl beran 😎
d.aniela1
11. kvě 2009
Kolik ma Vitek??

Oli bracha ma 2metry
titida
11. kvě 2009
já než to napíšu, tak se řeší něco jiného, jsem jak šnek

tak já bych byla pro Eweláka a pana Slavíkovce x-) no teď mne napadá, že i Janin David je kus, hmm, hmmm, asi nebudu přemýšlet dál, nebo to bude vypadat, že jsem na chlapi :-N
laada
11. kvě 2009
no vidíš ty dostaneš sweadaka a ewelák je volnej 😃 a už teda končíme teéma dieta a výměna manželek 🙂
ewelly
11. kvě 2009
ja taky musim mit vysoky!pod 180 nejdu.po takovych nepokukuji🙂
laada
11. kvě 2009
ááá takže o eweláka bude bitka ]-(

😃
e.k.t
11. kvě 2009
dočítám str103
já mám 34, martin 35 😃
panterka
11. kvě 2009
hele, já zas ty vysoký nemusím :-N Jani, ale u bráchy bych možná udělala výjimku 😃
laada
11. kvě 2009
Evííí super ...další vrstevník 😉
ewelly
11. kvě 2009
hele laadi co rozdavas MM😃...ja bych ho musela vymenit jedine za Davida s jancou,jinak nehraju😃
titida
11. kvě 2009
můj David teda taky není můj typ, ale prostě to se mnou umí x-) on je hrozně v poho, takže zvládá moje nálady bez větší újmy 🙂
panterka
11. kvě 2009
a myslím, že tu máme nejstaršího účastníka zájezdu a to je Martin 😎
slavikovci
11. kvě 2009
jsem přišla včas, mě se líbí pan Sweadák, ewellák a Dani brácha, ale ten mladší 😃
panterka
11. kvě 2009
Dituš, manža je sympaťák, teda ukecanej dvakrát není, ale je v pohodě, jsem s ním chvíli seděla v mezipatře 😃 😎
ewelly
11. kvě 2009
Ditus TM je taky sympos
laada
11. kvě 2009
no tobě ewelí je přidělen swadak ...když tak špulí pusu a TM je snad k výměně né ????? =-)

Začni psát odpověď...

Odešli