• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahojky, hezký den ..

dočítat nebudu, je to moc stránek ..

už máte vymyšlené dárky pro prcky k 1. narozeninám?
12. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dítko chrní, mám uklizeno a normálně se nudím, zvláštní to pocit :grinning: Tak jsem aspoň dočetla včerejší večer vy divoženky :wink: :grinning:
Není tu někdo?
12. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irco ty se mas!to musi byt krasny pocit nudit se:slight_smile:
mne ditko taky spi,ale budi ji sousedi,delaj byt a bouchaj o stosest! :angry:
ja se ted natlaskala obedem tak chvili odpocivam ale musim za chvili uklizet! :unamused:
12. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell tak co sekacka nasla se ? :wink:
12. kvě 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: tak po včerejší diskusi sem se těšila na nějaké hezké sny a teda děs běs :frowning2:
Co ste měly k obědu ???
12. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem se teď taky naprala obědem :stuck_out_tongue_closed_eyes: dítko stále chrní,tak skočím se psem...ale fakt se mi dneska ani nechce chodit :confounded:
12. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jako jedna věc, co bych asi fakt měla udělat je vyžehlit, ale to radši odsunu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jak dlouho vydrží uzené maso v lednici? Přide mi že smrdí :angry:
12. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ladi to netušim...dva tři dny?já radši cpu vše do mrazáku, když to hned nespotřebuju....jinak držím palce na zítřejší kontrolu :wink:
12. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no von je to jako celej kus ....takže to má po celým jako "slupku" myslím že by takový maso mělo vydržet dýl když je to celý uzený .... je pravda, že asi týden ho v lednici mám :grinning: takže nevím čím nakrmím muže ... brambory se špenátem nesní :grinning: objednám pizu a uzený poletí ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za pěsti .. už sem vyklepaná ...
12. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm týden je asi moc, ale já nejsem moc velká kuchta, tak nevím :grinning: nechceš sem hodit nějakou fotku bříška?ať se pokochám :wink:
12. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, všechno dobře dopadne...pak se nám pochlubíš průkazkou...kdy jdeš na ten screening?taky zítra?
12. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes sem po měsíci vlezla na váhu tak nevím jestli není krapet bříško spíš vyžrané :grinning:
Na NT jdu 25.5. zítra mě čeká kontrola a snad průkazka :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted sem zjistila že po mě chce zítra moč .. ale do čeho jí naberu to netuším :confused: prodávájí v lékarně nějaký uzavíratelný zkumavky???? nevíš?
12. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech to je jasny ze se nenasla!jen tak nm ji nekdo nevrati a v bazarech ji radim taky nenasel,takze mame smulu!a aby toho nebylo malo tak nam nekdo v nadrzi u auta zlomil nejakej klic takze MM nemohl ani natankovat! :angry: ...no jo se nam asi nekdo msti ci co!par nepratel by se tu naslo :unamused:
12. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že v lékárně by zkumavky mohli mít a nebo kdyžtak můžeš do lahvičky od léků nebo vitamínů, já jednou nesla i ve skleničce od přesnídávky, to si měla vidět :grinning: :grinning: :grinning:
laadi prodavaji..stoji asi pet korun:slight_smile:..jsem s tim chodila na KO po cele tehu!
ewel teda to je hnus....asi vás fakt někdo nemá rád, ale jsou to šmejdi teda....a jak to vyřešil s tím autem teda?
12. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no když lahvičky od léků mám plný :rolling_eyes: :grinning: ale ta přesnídávka je pecka :grinning: mám tady sklenici od vokurek to by sestra koukala

:grinning:

ewelí téééda to sou hajzlové :angry: nám před měsícem někdo prokopnul auto ... normálně tam byla ještě vidět podrážka ...já to hajzla vidět tak střílím brokovnicí (škoda, že žádnou nemáme )
12. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren to jeste nevim!ale byl pekne nasratej kdyz mi volal!jako by ta sekacka nestacila! :confounded:
12. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame vzduchovku kdyby neco:grinning:\\\
12. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
už sem zaukolovala Vítka ... já sem totiž ještě v pyžamu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
12. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdeme ven nebo toho urvanka zbiju:slight_smile:
laadi kdyby jsme se tu uz nesesly tak preju at je vse v nejlepsim poradku a drzim pesti pro stesti:wink:....papa
12. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewelí tak střílej ... preventivně bych každej večer vypálila pět ran pro výstrahu
12. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ladi :grinning: :grinning: od vokurek taky dobrý :grinning: to bys jí odrovnala :grinning:
no to ewelí věřím, že byl nasranej...jsou to hajzlové,ale načapat je u toho, tak by je Radim zmasakroval hlava nehlava že? a co Elinka malý ďolíček? :grinning:
12. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju ewelí :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě v pyžamu?tééééda :grinning: to se někdo má....ale jen si to užívej, dokud to jde :sunglasses:
12. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá muž se mi už bude vracet z Prahy jdu se teda umejt a převlíknout z pyžama :grinning: :sunglasses: Hezkej den ženy :wink:
12. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi papa a ewelí také....užijte si slunný den....my za dvě hoďky jedeme k našim, psík má poslední kontrolu, tak přijedeme až večír...na net už asi nepůjdu...
Pepíno spí už dvě hoďky, neuvěřitelné :wink:
12. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek