• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Elinka dolicek je pekne protivna!to si pis ze by je radim zabil a ja taky:grinning:
tak papapa a pusu nasemu Pepankovi:slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa a též posíláme hudlánka Elince :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis tady se nam to rozneznilo :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my mame plavani za sebou a docela pohodicka, cenu za ty 4minuty videa fotky na cd ani nebudu zminovat :rolling_eyes: mno nic, smal se a chmatal na kameru tak to snad bude pekny, pak jsem se potopila s nim to budu zas za krasavici...donutila jsem se po asi 15ti letech otevrit pod vodou oci a stejne jsem prdlacky videla :wink:
12. kvě 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jsem desna, uz se mi tedka ven nechtelo, tak jsem ho utahala u nas v posteli a chrni tak uvidime jak dlouho...doma to moc dlouho nebyva
12. kvě 2009 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdení tak pak vložíš video?
Já sem zase zalehla k pc protože sem opět zapomněla na Utrogestan tak čekám kdy se rozpustí .....
12. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mu otevři okno a bude to mít jako venku :wink:
12. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bude az za dlouho.....kdybych to okno tedka otevrela tak je okamite vzhuru, musi v tom rachotu usnout a pak to je v pohode, ale kdyz uzsne v tichu tak to nejde :wink:
12. kvě 2009 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to já už preventivně ted pouším pořádnej rokec ať si zvykne na rachot :grinning: :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heh ci povime v prosinci jakej rokec doma budete mit :wink:
12. kvě 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty tvoje komentáře u fotek :grinning:
12. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem tu jen na skok

ale vecer vam tu necham psat davida..tak si snim pekne pokecejte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jsem tu, M. má tradičně poker, tak tu budu celý večer, ani nevim, co dávají v TV. Doufám, že tu některá budete :slight_smile:
12. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj děvčata tak včera sem se předvedla s večeří že sem jí Vítkovi sežrala a dnes sem ho pozvala do pizerie a on se ptá jestli mám teda koruny protože tam kartu neberou ... no jasně, že mám neééé :grinning: šup už pomalu dojídáme a já peněženku prázdnou :grinning: :grinning: :grinning:
Vítek musel dojet vybrat a prej... Ladi děkuju příště tě zvu já jo ???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to sem se zase předvedla :grinning:
12. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
úúúú Dani večer tu bude tvůj muž jo ??????????????????????????????????????, :dizzy_face:

HOLKY NA MÍSTA !!!!! :grinning:
12. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi :grinning: tohle znam, ale obracene.....jdeme nekde s mm a on ja ti koupim kytku jo ?? Rikam dobre tak cekam opodal a on prijde ze nema penize a kytka uz je hotova, takze si ji dojdu zaplatit a jeste mu dekuju :grinning:
12. kvě 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeníííí :grinning: to je taky vál :grinning:
12. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, tak tohle se mi taky stalo, pravidelně vyndavám prašulky, ptz hrozěn ráda utrácím a nechávám si hlavně kartu (tam je těch peněz stejně víc) a párkrát se mi to už taky vymstilo. Byla jsem za blázna
12. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val ?
12. kvě 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem slysela ve zpravach jedno znamy jmeno...tak se jdu podivat na inet jestli se mi to nezdalo a vono fakt ne....normalne kluk co se mnou chodil na zakladku o rok niz, takovej hajzlik jeden co se neucil a von tedka vali v golfu...no ja cucela jak puk
12. kvě 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no říká Vítek ... jako že to je pecka nebo jak...když tomu nerozumíš...

Asi to je moravsky.... na prvním rande u nás doma řekl vítek když stavěli ve Znojmě nějakej most, že tam zaprcali kolíky do země ... naši koukali jako péra :grinning: a von prej jestli řekl něco špatně...není to prý sprosťárna :grinning:
12. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš ses od něj měla nechat tahat za copánky a dnes si mohla na Karlštejně popíjet mojito a střílet do jamky :grinning:
12. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heh no to by nasi taky koukali :slight_smile:)))) :wink:

simte takovej sigr :angry:
12. kvě 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde máme Davida? :zipper_mouth:

pak přijde a utečeme :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja chci Vitka, pust ho sem :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
golf bych se chtěla naučit hrát, to by byla paráda, klídeček na greenu

Mám skříplý záda a jsem ráda, že lezu. Jak je Matěj čím dál těžší, dává mi to zabrat
12. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
COZE SE TU DEJE?KDO ZE TU BUDE??JSEM TU!:grinning:
12. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá máme po ptákách :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tam se pustime vsichni ty nase drahy polovicky at si pokecaj o detech ne ? :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek