• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
kojíme, ale už vstávala tak na dvě nakojení jen a krásně usínala. teď usíná hodinu až dvě a pak je co hodinu, dvě vzhůru, grrr
13. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ahojda vy jste teda napřed už roční kontrolka, pěkný míry máte, takový akorát pro maminčiny záda že :sweat_smile: :wink:
jj po ročku už najednou můžou skoro jak dospěláci baštit co :grinning: pardon mi to přijde trochu ujetý tenhle přístup dr., jako co se za těch pár dní změní, že včera ještě ne, a dnes už ano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - te Joli je taky kus, teda
13. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honýs taky dětičky zbožňuje, by je samou láskou sežral, a pak ještě víc když jejich maminky vytáhnou zásoby, však jsi to viděla :grinning: :grinning:
no on nejradši ty větší děti, jsou nějaký zajímavější, u kámošky mu o rok starší nic neříká, ale k tomu 5ti letýmu úplně vzhlíží :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, jak jí odbyde rok, dostane segediňák :grinning: :grinning: (nenapadá mne nic těžšího)
13. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti tak tohle jsem měla já, nakonec vstával i co půl hodiny a bylo jasný že hlad mít nemohl, tak jsme pak přešli v noci jen na vodičku a bylo dobře :wink:
teď nevím co ho budí nějaký zlý sny nebo zuby?? on vždycky vříská jak když ze spaní, mu stačí třeba dudlík podat nebo pohladit, no ale co je mi to platný, když stejně vstát a dojít k němu musím :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
K taky miluje děti

no já myslím, že s tím jídlem nám začnu vařit společné, ale spíš já klesnu na její úroveň než ona na mou (jako těstoviny se zelaninou, rýže se zeleninou, brambory s něčím a tak)
13. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však ještě má týden, ale já jí na férovku řekla že když mi jí moje jídlo, které teda preventivně swkoro nesolím a nekořením, a že to tak máme skoro měsíc, tak říkala, že jediné co je v tomto případě potřeba hlídat jsou případné reakce a jinak že se jí joli líbí :wink:
Diti jasnačka místo dorta :grinning: nebo dort až potom, nějakej pořádnej máslovo čokoládovej :grinning:
hihihi po víkendu napíšu co přitáhly babičky za dorty :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no K taky řve, typuji zuby, ale nechce dudlík! to je pruda ona flaštičku v noci nechce, ale zkusím to, třeba se něco změnilo
13. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vidíš dort jsem zapomněla, už vidím ten krém :grinning:
13. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak my uz zase chodime na nocnicek kazde rano.na sraz jsme hio zapomneli,ale nic se nasesti nezmenilo:slight_smile:
Ja Elence taky davam jidlo od nas!jen ji odeberu nez to ochutim a zahustim,ale neni to ak kazdy den.podle toho co si myslim ze papkat muze-neochucene omacky mela uz ale asi vsechny..jinak ji davam jeste sklenicky
13. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem zpět, jsem uložila dítko k spánku a narvala další pračku prádlem, ať to schne, v pátek už zase má pršet, a na mě čekají ještě tak 4 pračky, cca, to je dneska ještě 2 a zbytek zítra :sunglasses:
13. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti no zkus to za zkoušku nic nedáš, ale když se rozhodneš tak musíš být tvrdá, já to postupně posouvala jako že nakojit nedostane dřív jak ...o půlnoci...v jednu-...ve dvě....a teď nedostává před 5tou ranní, a je fakt že hlady to prostě není :wink:

ten dort no máslový ještě dobrý že, alespoň je to přírodní, horší jsou počítám ty napodobeniny :grinning:

ahoj Ewi tak to jste machři, u nás to dost utichlo s nočníkem, ráno nezvládám, když už na mě řeve z postýlky, tak už má dávno v plíně a přes den taky většinou neodchytnu že už je po spaní dávno vzhůru a má mokrou plínu :sweat_smile: tak to nehrotím, však času dost žejo. Maximálně ho odchytnu když tlačí a šoupnu ho tam :grinning:
ty to máš dobrý že vaříš, já přes týden pro nás moc nevařím, MM má obědy v práci a večeře jsou povětšinou studené, nebo vyjimky co by mládě stejně nemohlo, takže když už vařím tak extra něco pro něho :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky dám obřas K třeba bramboru ode mne, ale jinak jí teda vařím zvlášť, jako omáčky fakt zatím ne, nechci dávat zatím mlíko
13. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky ráno s jistotou do nočníku, ale pak už je to horší
13. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to jednoduchý, omáčky nevaříme :grinning: :grinning:
maximálně svíčkovou a tu bych mu před zahuštěním smetanou klidně dala, protože to není nic jinýho než maso pečený hoodně pozvolna na kopci zeleniny, žádný tuk, žádná sůl, naprosto dietní záležitost než se to dochutí a zalije tou smetanou :grinning:
13. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak se jdu zahlásit z kontroly :slight_smile:

Sem z toho celá ubulená, protože mi miminko mávalo nejdřív jednou ručičkou a pak druhou :dizzy_face: je neskutečně kráááásný a zase sme o kousek větší takže termín porodu posouvají :sunglasses: teď na 4.12.2009 :grinning:

děkuju za držení pěstíííí, hned vložím fotku :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi neděs, celá ubulená, jak jsem to četla jsem se úplně lekla :astonished: ale už dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulace největší a čekám na fotečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůů no dokonalý minimimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: až tady zamačkávám slzičku :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vítek byl s vámi :confused:
13. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je doják zas
13. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti viď si člověk vzpomene na sebe a až se mu zasetskne :cry: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale zatím opakování néé děkuji :grinning:
13. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu to je krasne videt!Gratuluju laadi:slight_smile:..taky jsem s elekla jak jsi psala cela ubulena:slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdybych nemela takovy zvire,tak bych to prubla:grinning:...ale takhle fakt az za ty tri roky,jestli vubec:grinning:....teda za dva zacnem :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítek by s náma ale čekal v čekárně :slight_smile: pojede se mnou do Prahy na NT 25.5.
13. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi aspoň se hned kochnul fotečkou čerstvou, i když jestli jsi vylezla ubulená tak se musel leknout :confused:
i když počítám že ač ubulená tak zářící jak sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ewi Elenka a zvíře jo? to není možný :astonished: :grinning:
13. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu psala už z kabinky sms tak byl víc ubulenej než já :grinning: holky děkuju a já pádím jedeme k našim protože vítek jim maloval a ještě se tam musí něco dokutit :slight_smile:

zatím pááá a děkuju :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek