Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
quinny
13. kvě 2009
kam jedete na NTčko? k břešť. nebo jinam? a posílá tě mudra nebo sis to domluvila sama =-)
ewelly
13. kvě 2009
Jito haha!to je nas tygr! 🙂
titida
13. kvě 2009
quinny - přesně, úplně vidím, jak mne to dojalo, když poprvé bylo vidět K jako človíčka

Ew - co blázníš, je zlatá x-)
laada
13. kvě 2009
quiny ano k břešt. 😃 sama sem mu psala a hned mi odepsal 😎 🙂
quinny
13. kvě 2009
Laadi tak pá 🙂 ale ty tam nic nedělej ju, jenom to hezky řiď ze židle 😎
quinny
13. kvě 2009
Ewi, ale ty, takhle ji pomlouvat, takový zlatíčko x-)
Diti že jo, vůbec Ewča neví co doma má 😃

Laadi tak to je fajn že to bylo bez problémků, počítám k němu do ordinace a douf, že na pojišťovnu 😉
d.aniela1
13. kvě 2009
ahooooooooooooj maminy

laaadi naaaaadhrena fotecka no bozi,,,jsem rada ze je vse ok na termin nekoukej ,tan se ti zmeni jeste nekolikrat.. 😃 😃
d.aniela1
13. kvě 2009
jako vy uz tu nejste =-) :-N
titida
13. kvě 2009
ono hlavně to že to dr. mění nic neznamená, drobeček stejně vyleze až se mu zachce 😃 x-)
d.aniela1
13. kvě 2009
No tak nocnik u nas Domca zavrhnul kdyz ho na nej posadim tak rve,tak jeste pockame :-N
titida
13. kvě 2009
no asi je to naněj moc statické, chtělo by to nočních napochodu (což je vlastně plína) 😃
titida
13. kvě 2009
nočník, ne nočních, píšu jak tatar
titida
13. kvě 2009
švica jde dnes na velký ultrazvuk, tak jsem napjatá, jestli to bude kluk nebo holka (jako je to jedno - mají kluk-holka-holka, ale přála bych jim zas kluka)
titida
13. kvě 2009
musím uklízet a se mi táááák nechce
ale jinak tu asi shnijem, tak jdu na to
quinny
13. kvě 2009
ahojda Dani no bodejť Domýsek nemá na nočník čas, se mu nedivím 😃
MM z něj byl úplně vydřenej jak tam běhal, prej a to je to mimi co se narodilo tak předčasně, a já néé Domík je jen o 12 dní starší než Honyk :-p 😃
quinny
13. kvě 2009
Diti cože švíca čeká 4. dítko :-o :-o
quinny
13. kvě 2009
jo a jinak DIty tobě jsem zapomněla napsat, že můžeš být fakt v klidu na svůj věk ani náhodou nevypadáš 😎 😉
d.aniela1
13. kvě 2009
Ahoj Jíto no to me tesi hihi,,vsak on z TM nezpustil oci protoze mel bryle,ty on proste miluje,az jsem ho pak musela odtrhnout

titida jen utikej ja se tomu dneska zatim branim
ewelly
13. kvě 2009
tak ja varim spagety nez odjedem k babi,tak at ma MM co jist a taky musim vzit brachovi,pac ten je ma ode mne nejradeji🙂(to potesi,kdyz nas tata je takovej kuchar 😉 )
a opruzuje mi u toho nas oxidek🙂..to mam vzdycky dost!se bojim ze vytriskne olej nebo tak,no je to s ni hrozny,musi byt vsude vsudybylek😃
quinny
13. kvě 2009
Dani hihi nevím co se těm dětem na brýlích tak líbí, ale Honýs mu je sundává v jednom kuse a jak je ukořistí tak letí na zem, se divím že ještě drží po kupě 😃 :-p ale na to jak byli předražený tak by měly :-p :-p
quinny
13. kvě 2009
no já se úklidu bráním velmi úspěšně už druhý den, ale co peru peru nic jinýho nestíhám 😃 :-p
ewelly
13. kvě 2009
ja taky od prijezdu peru a to jsme jeste nic nevyzehlila takze dneska se pos.. :-N
quinny
13. kvě 2009
ewi no fakt bacha na to, já teď radši vždycky Honzinu někam odklidím když si i jen zalejvám kafe, minule už k tomu nebylo daleko, a mohl být politej žhavou vodou |-| 8-(

já budu žehlit o víkendu, budu slaměnka tak snad ten čas nějak využiju a nepromarním ho třeba na internetu 😃
plechajdaautor
13. kvě 2009
bry rano,

hlasim se k zombie :-S u nas taky dite v noci rve co hodinu, me uz z nmeho klepne...nevim co se jako deje....
quinny
13. kvě 2009
Kuku asi kuká každou hodinu 😃 😃
néé promiň to byl blbej žert, a co zuby neroste zase nějakej :-o
ewelly
13. kvě 2009
no mi povidej!jsem z ni na palici!kdyz varim,tak musi byt v choditku tak mam vzdycky natazenou nohu abych ji odstrcila co nejdal od kamen a micham jidlo jak akrobat😃...no to vis,ze se toho taky bojim jak cert krize!kort kdyz koukam na 112 a tam to bylo uz nekolikrat jak se male dite oparilo!brrr
titida
13. kvě 2009
quinny - díky x-) a jo, čekají čtvrtý (mají 7,5roků, 5,5 roků, 1,5 roku a v září bude další, parťák pro Rozinku - to je ta malá)

taky peru, už mi jedna pračka zmokla ]-(

Ew - jak děláš špagety? já to nějak neumím, takový ty klasický, tak že bych se přiučila
ewelly
13. kvě 2009
ditus ja davam na na tmavsi zaklad mlete maso,orestuju zaliju bujonem,dusim,pridam sul,pepr,oregano,cesnek,obcas koreni na spagety,potom zahustim raj.protlakem....dam na spagety a posypu nivou a eidamem :-p
d.aniela1
13. kvě 2009
Omlouvam se domca se me vzbudil ale jsem tu

Jito ale nevim no byl unesen proste, 😃 😃 😃
slavikovci
13. kvě 2009
Ahojky, vy kecalky, ten včerejšek ani nemůžu dočíst, nějakých 10 stránek :-p Tak si počtu od dnešního rána...jinak Pepíno už podruhé do něčeho kousnul a řev a zase mu tekla krev u zubu, tak se obávám, že mu ani ty zuby moc dlouho nevydrží, než si je vyrazí nebo vylomí :-S

Začni psát odpověď...

Odešli