• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
kam jedete na NTčko? k břešť. nebo jinam? a posílá tě mudra nebo sis to domluvila sama :confused:
13. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito haha!to je nas tygr! :slight_smile:
quinny - přesně, úplně vidím, jak mne to dojalo, když poprvé bylo vidět K jako človíčka

Ew - co blázníš, je zlatá :dizzy_face:
quiny ano k břešt. :grinning: sama sem mu psala a hned mi odepsal :sunglasses: :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi tak pá :slight_smile: ale ty tam nic nedělej ju, jenom to hezky řiď ze židle :sunglasses:
13. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, ale ty, takhle ji pomlouvat, takový zlatíčko :dizzy_face:
Diti že jo, vůbec Ewča neví co doma má :grinning:

Laadi tak to je fajn že to bylo bez problémků, počítám k němu do ordinace a douf, že na pojišťovnu :wink:
13. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooooooj maminy

laaadi naaaaadhrena fotecka no bozi,,,jsem rada ze je vse ok na termin nekoukej ,tan se ti zmeni jeste nekolikrat.. :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako vy uz tu nejste :confused: :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono hlavně to že to dr. mění nic neznamená, drobeček stejně vyleze až se mu zachce :grinning: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak nocnik u nas Domca zavrhnul kdyz ho na nej posadim tak rve,tak jeste pockame :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi je to naněj moc statické, chtělo by to nočních napochodu (což je vlastně plína) :grinning:
13. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nočník, ne nočních, píšu jak tatar
13. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
švica jde dnes na velký ultrazvuk, tak jsem napjatá, jestli to bude kluk nebo holka (jako je to jedno - mají kluk-holka-holka, ale přála bych jim zas kluka)
13. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím uklízet a se mi táááák nechce
ale jinak tu asi shnijem, tak jdu na to
13. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda Dani no bodejť Domýsek nemá na nočník čas, se mu nedivím :grinning:
MM z něj byl úplně vydřenej jak tam běhal, prej a to je to mimi co se narodilo tak předčasně, a já néé Domík je jen o 12 dní starší než Honyk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti cože švíca čeká 4. dítko :astonished: :astonished:
13. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak DIty tobě jsem zapomněla napsat, že můžeš být fakt v klidu na svůj věk ani náhodou nevypadáš :sunglasses: :wink:
13. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jíto no to me tesi hihi,,vsak on z TM nezpustil oci protoze mel bryle,ty on proste miluje,az jsem ho pak musela odtrhnout

titida jen utikej ja se tomu dneska zatim branim
13. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja varim spagety nez odjedem k babi,tak at ma MM co jist a taky musim vzit brachovi,pac ten je ma ode mne nejradeji:slight_smile:(to potesi,kdyz nas tata je takovej kuchar :wink: )
a opruzuje mi u toho nas oxidek:slight_smile:..to mam vzdycky dost!se bojim ze vytriskne olej nebo tak,no je to s ni hrozny,musi byt vsude vsudybylek:grinning:
13. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani hihi nevím co se těm dětem na brýlích tak líbí, ale Honýs mu je sundává v jednom kuse a jak je ukořistí tak letí na zem, se divím že ještě drží po kupě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na to jak byli předražený tak by měly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se úklidu bráním velmi úspěšně už druhý den, ale co peru peru nic jinýho nestíhám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky od prijezdu peru a to jsme jeste nic nevyzehlila takze dneska se pos.. :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi no fakt bacha na to, já teď radši vždycky Honzinu někam odklidím když si i jen zalejvám kafe, minule už k tomu nebylo daleko, a mohl být politej žhavou vodou :pensive: :rolling_eyes:

já budu žehlit o víkendu, budu slaměnka tak snad ten čas nějak využiju a nepromarním ho třeba na internetu :grinning:
13. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bry rano,

hlasim se k zombie :confounded: u nas taky dite v noci rve co hodinu, me uz z nmeho klepne...nevim co se jako deje....
13. kvě 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuku asi kuká každou hodinu :grinning: :grinning:
néé promiň to byl blbej žert, a co zuby neroste zase nějakej :astonished:
13. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi povidej!jsem z ni na palici!kdyz varim,tak musi byt v choditku tak mam vzdycky natazenou nohu abych ji odstrcila co nejdal od kamen a micham jidlo jak akrobat:grinning:...no to vis,ze se toho taky bojim jak cert krize!kort kdyz koukam na 112 a tam to bylo uz nekolikrat jak se male dite oparilo!brrr
13. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny - díky :dizzy_face: a jo, čekají čtvrtý (mají 7,5roků, 5,5 roků, 1,5 roku a v září bude další, parťák pro Rozinku - to je ta malá)

taky peru, už mi jedna pračka zmokla :angry:

Ew - jak děláš špagety? já to nějak neumím, takový ty klasický, tak že bych se přiučila
13. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ditus ja davam na na tmavsi zaklad mlete maso,orestuju zaliju bujonem,dusim,pridam sul,pepr,oregano,cesnek,obcas koreni na spagety,potom zahustim raj.protlakem....dam na spagety a posypu nivou a eidamem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvam se domca se me vzbudil ale jsem tu

Jito ale nevim no byl unesen proste, :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vy kecalky, ten včerejšek ani nemůžu dočíst, nějakých 10 stránek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si počtu od dnešního rána...jinak Pepíno už podruhé do něčeho kousnul a řev a zase mu tekla krev u zubu, tak se obávám, že mu ani ty zuby moc dlouho nevydrží, než si je vyrazí nebo vylomí :confounded:
13. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek