• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
quin neprijde mi....ale on takhle vyrvava od ty doby co mel tu 6tou nemoc...asi si navyk ze byl porad u me, ale je to desny teda
13. kvě 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ew - díky, úplně jsem na to dostala chuť, mňam, mňam
13. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
http://zekwell.cz/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=13&Itemid=29

holky tady posila ewelacek odkaz na jeho stranky,kdyby jste neco chtely:slight_smile:..ze jste to vy,mate ory slevu 40% :wink:
13. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ewi no já mám i vlastní zkušenost, jsem byla jako malá opařená na půlku těla, a mastnou polívkou :pensive: naštěstí jizvy nemám, ale tu bolest si pamatuju a to mi byli nějaký 3 roky :pensive:
jj 112 nejlepší vždycky je, ty totálně zdrcený rodiče co by to nejradši všechno vzali zpátky, ale už to bohužel nejde, načež nastoupí primář popáleninovýho centra a prohlásí že je to vždycky jen a jen vina rodičů, no koho taky jinýho, ale to bych vždycky řvala s nima :pensive:

Diti a kdo je živí?? já chci takyyyyyy, no i když teď šílím z jednoho tak nevím a hlavně teda barák je na to asi nezbytnej :grinning: by nás sousedi zaškrtili, Honýsek úplně stačí :grinning:
u nás svítí sluníčko zatím, mě teď pračka doprala, ale musí počkat na pověšení až budu moct na balkon :wink:
13. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi co to je za pekny hadry???
13. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas ej krasne razime odpol s detma na pisek, :sweat_smile: to budou jak prasata ale aspon bude chvily klidek
13. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jito tak to je hnus!:frowning2:
Jani spanelsky hadry,Radimovo e-shop.kamarad mu kreslil ty navrhy,ale hodne lidi si nechava delat svoje navrhy!ja si nechala na jednu mikcu napsat Elen takovym peknym pismem a datum narozeni:slight_smile:..je to hezky :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak dneska za noc jsem k němu taky třikrát vstávala....docela pro mě šok, na to, že pořád spí celou noc, takže myslím,že nám zase začínají zuby, páč si tam pořád šahá a slintá a je i přes den dost protivnej....tak jsem zvědavá,jestli fakt vylezou a které :wink:
Irčo to snad nebude od zubu ta krev spíš od dásně ne, ale jinak teda souhlas, do čeho je Honýs schopnej hryzat fakt nechápu kolikrátže to ty zuby vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdeni takže typicky vychcandíra, přijdou na to rychle mršky naše :sweat_smile:
jinak ja jsem zasobena manzilkem:slight_smile:.vsechny ty trika co jsem mela na srazu mam od nej:slight_smile:.takze se ani moc po obchodech nenabeham:grinning:
13. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Elenka hryze do stolu! :rolling_eyes: ...a vstavam k ni ted asi 5krat za noc!zacinam si zas zvykat :angry: ..ach jo!
13. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi no ja koukala,moc pekny barvicky,,popremyslim a dam vedet ju? :wink:
13. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jako u nas se ji jeste v noci,chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jinak rev a rev,tuny caje a stejne je to malo
13. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo no má tu krev vždycky nad horní levou jedničkou, jako těsně nad zubem....jenže teď mě tam už nepustí, abych mrkla, jestli se mu nehýbe nebo něco....on vždycky i do hraček hryže vší silou, že mám strach, že si je vylomí....
13. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ewi, ty kecko, Elenka byla na srazu tak hodňoučká, že nevěřím, že tě doma zlobí :grinning: Jinak trička jsi měla moc hezký :wink:
13. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
my jdem dát sváču, za chvíli jsem tu :wink:
13. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: ewell mate taky maxi ultra veliky velikosti ?
13. kvě 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ewi ty hadříky jak jsi v tom chodila na srázku byli od tama? to bylo moc pěkný :dizzy_face:
hele a na slony taky mají?? :grinning:

jinak ty popáleniny jo je to hnus, ale strhla jsem si to na sebe sama, no já hold byla taky takový trošku akčnější dítě, jsem horolezčila po všem co se namanulo, se to asi uhlídat moc nedalo, ale jizvu po tom fakt nemám jedinou, my to tenkrát stará doktorka strhala všechno a zahojilo se to ok, ale nikomu bych to nepřála (na to už si ale já nepamatuju, to bylo zřejmě už tak spálený nebo se tělo nějak bránilo, že jsem to asi vytěsnila v makovičce) bych se aspoň mohla vymlouvat že mám šerednej ksicht po tom, ale nebyla by to pravda, měla jsem to až od ramene dolů, jsem si to na sebe zvrhla inteligentně, a fakt nemám ani jizvičku :grinning:

Dani no prasata je ok, ale Honýs by ten písek žral a to by asi dobrý nebylo :grinning:

Irčo a vy ještě nemáte zoubek?
13. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pepino ma hubu plnou zubu jak se rika :slight_smile:) ten ji ma snad uz 8 ne ? :wink:
13. kvě 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jito no ty jsi si uzila chude jedno.....
No jinak Domcuch uz ho chtel ochutnat,ale zatim si ho spis strka do rukavu.ale i za tu chvily klidu v sede jsem rada :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky tak mama dostane tohle :

http://www.esennce.cz/sladka-krasa/

at se s tim popepre jak chce, uz nevim co bysme meli za darek vymyslet
13. kvě 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Plechi no to je pekny,ty brdo hnedka bych si dala rict :wink:
13. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ja se zatim loucim jdu na domcu ,a dodelat obidek pa,hezky den
13. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Quinny - no švára, učí na architektuče a dělá i svoje věci, ale samo moc si vyskakovat nemohou
13. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
nene Pepíno má 6 zubů.....4 nahoře a 2 dole....a obávám se, že rostou další...jináč nevím :grinning:
13. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
baby vy jste ukecané! :rolling_eyes: to se nedá číst ani :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Irčo no já vždycky tajně doufám že jsou ty zuby na to dělaný nebo my budeme bez nich dřív než mu celý vyrostou, to je každý ráno, že hraže do postýlky mrška jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdeni no já si právě říkala, že má už zubů tak který další by chtěla, to je ještě čas né, i když každýmu to stjeně leze jinak, a nám obzvlášť jak podle plotu :sweat_smile:
a ten dáreček nádhera, myslím že s tímhle neuděláte chybu :dizzy_face:

Dani no však jasný, každá minuta se počítá :grinning: ale vy asi máte nějakej domácí píseček, u nás by to bylo akorát koledování si o nějakou ošklivou chorobu tady mezi barákama nezakrytý pískoviště :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
já dneska pracuju, ale jen do 14h, pak dom a na vlak, jedu do Práglu :angry: se mi tam vůbec nechce, 4dny bez Sašky achjo, se ani se mnou nechtěla ráno pomuchlovat na rozloučenou jak jsem ji předávala našim :cry:
13. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
plech pansky :sweat_smile: ..moje mamka s babcou si taky objednavaly pansky :slight_smile:
Irco hodna to ona obcasd je kdyz je s detma,ale vztekat se umi bezvadne hlavne u prebalovani!to zazila Janca s jejim Davidem a ten prohlasil,ze je rad,ze nema holcicku,ze jsou vztekly :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Diti no ale i tak super, by se mi to taky líbilo, ale otázka jak dlouho :grinning:
ale moje babi je ze 7mi dětí a to je teprve nádhera, jen jejich mamka byla trochu chudák :sweat_smile:

Irčo tak to mu asi rostou spodní dvojky, to má nárok :sweat_smile:

Gabi nic nečti a hezky pracuj :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ewko tak jak je to s těma velikostma na slony :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek