Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
13. kvě 2009
no, tak spálený dítě a pokousaný od psa, to máme v rodině taky |-| je to hrozný...
gabka32
13. kvě 2009
zrovna tu nikdo není tak píšu 😉 jsem je všechny vylifrovala nějak rychle 😃 😃
panterka
13. kvě 2009
hele, zrovna předevčírem jsme si s Davidem říkali, že to třetí dítě chceme x-) je ještě otázka, co bude, ale teď to zatím došlo k tomuhle 😎
ewelly
13. kvě 2009
Oli vy jste dobrodruzi😃
Jito vsak jsem psala ze panske!jsou stejne jak damske jen vetsi🙂
panterka
13. kvě 2009
Laduš, gratulace 🙂 krásná fotečka x-) x-)
panterka
13. kvě 2009
Ewi, dobrodruzi jsou moje spolužačka ze základky, která má děti tři 😃 holčičku 3roky, holčičku 1,5roku a v dubnu se jí narodil chlapeček 😃 prej má splněno s rozením dětí končí, šlo jim o toho kluka 😃
panterka
13. kvě 2009
já si počkám do 35let 😎
slavikovci
13. kvě 2009
Ewi v tom případě máme poloviční holčičku, páč ten se vzteká, že bych ho kolikrát i s radostí seřezala 😃
slavikovci
13. kvě 2009
jo jinak Ladi taky gratuluju, super zprávičky a držím dál palce 😉
ewelly
13. kvě 2009
jo aha a vam jde tedy o tu holcicku🙂
quinny
13. kvě 2009
http://zekwell.cz/index.php?page=shop.product_d...
hele třeba tady je i XXL škoda že je bez rukávů :-N

Gabi na 4 dny joo? teda chůdě nevím kdo větší jestli Saška nebo ty |-| ale to přivítání potom x-)
slavikovci
13. kvě 2009
Jitko jojo spodní dvojky si myslím, že začínají, protože má vidět lehounce bílý, ale jako ze strany na dásni, ne nahoře, tak uvidíme, co se z toho vyvrbí 😉
panterka
13. kvě 2009
Ewi, to ani ne, ale v pondělí tak David seděl u Jáchymka na nočníku a tak si ho tak muchloval a já muříkám, jestli si dokáže představit, že už doma nebude mít takovýho malýho broučka... a prej ne |-| takže asi tak x-)
ewelly
13. kvě 2009
Jito musis koukat na tabulku velikosti,pa tohle ja mam v xl!takze je to jinak cislovany :-|
gabka32
13. kvě 2009
😞 no 4dny, blbečci z prahy vymysleli přednášku ve čtvrtek a v sobotu. jako by to nešlo dva dny po sobě nebo v 1den, když je to jen celkem 14hodin ]-(

už posledně jak jsem byla v Hradci 2dny tak se Saška úplně roztřepala - opravdu se klepala jak ratlík když mě uviděla 😞 😞 jenže MM nedostal volno, tak nemůžou jet se mnou :-|

Oli my asi budem zkoušet kluka třeba kdyby napodruhé byla zase holčina 😉
panterka
13. kvě 2009
hele, tuhle mikču mám 😎 modrou s logem motoru 😉
quinny
13. kvě 2009
Oli ahojda, tak pokousanej od psa byl pro změnu MM, takovou hezkou zkušenost já nemám díky bohu :-N
gratulka k rozhodnutí, o třetím prckovi, však jste super rodinka myslím že u vás naprosto v poho, upřímně já si vás ani nedokážu představit jak se hádáte fakt néé, jak jsi minule psala že jste se před odjezdem chytli...vždyť vy jste oba působili jak pohodáři a ještě báječně sehraní 😉

kámoška je teda divoženka, do toho bych nešla si ty děti podle mě ani neužije 😉

Ewi to co jsem házela odkaz je dámské ne?

Irčo hehe no co pak máme my to teda nevím 😃 😃 😃
ty zoubky u nás byli vidět vždycky nejdřív ze stran, a nahoře až za hodně dlouho 😉
panterka
13. kvě 2009
Gabi, my holčičku zkoušet nebudem, protože my budem mít zase kluka 😉 😃 ale to je fuk, jde o toho malýho b x-) roučka
ewelly
13. kvě 2009
Oli no vidis🙂
jj damske!ale velikosti jsou jine!jak jsem rikala,mam ho v xl,jinak mam L
slavikovci
13. kvě 2009
teda Olí, vy jste teda draci 😃 tak to vám budu držet palce se třetím 😃 😉
panterka
13. kvě 2009
Jíťo, my a pohodáři, možná manža😃 😃 já jsem hysterka a manža je zas pohodář až moc a navíc se vyžívá v provokacích 8-( 😃 😃 mě tím vytáčí a pak se zhádáme :-p

manžovo segry holky pokousal pitbul, jedna má jen na tváři po straně menší jizvu, ale druhá dopadla hůř |-| taky v obličeji, teď je jí 15let, tak se čeká, až přestane obličej růst a půjde na plastiku...
gabka32
13. kvě 2009
Oli to nikdy nevíš 😉 já byla přesvědčená taky že můžu rodit jen kluky 😃 sny, kartářka, prstýnková metoda, tip tatky, který se doted u nikoho nespletl... no a vidíš, máme Sašku 😃 😃
panterka
13. kvě 2009
Gabi, no, třeba jo 😉 ale zase si nedokážu představit, že bych měla přenošenou holčičku 😃 spíš to vidím zase na nedonošenýho chlapa :-N i když je fakt, že já mám taky dva starší bráchy 😉
quinny
13. kvě 2009
Ewi jasně mrknu na to až bude čas, a ty ceny platí i když si to vezmu bez potisku + ta slevička teda, jako je to lákavý, na to mrknu pak, ale teď už néé hádě vstává 😎

Gabi no jsou to pitomci, takhle teď bude mít MM o víkendu školu, čtvrtek sobota amožná ještě neděle to ještě neví :-p :-p nevím čím ty lidi myslí, asi že je každej odtamtud a není to problém si dojet domů a zpět :-p :-p
ewelly
13. kvě 2009
Oli to je hrozny😞..chudinky😞
holky ja jdu,tygr tu rve,tak se obliknem a jedem za babi!ta uz se zas nemuze dockat tak at si ji uzije!mne uz z ni boli repa😃
papa a kdyby jste neco chtely,i nejaky orig.potisk treba pro nekoho jako darek tak pisnete ewelakovi!jak jsme psala,budete mit slevu.-)
papa
panterka
13. kvě 2009
Ewi, páááá a Jí'ta asi jde taky za Honzulkou, tak taky pááá 😉

já jsem u našich, byli jsme na cvíču a Jáchymajda chrní 😎
titida
13. kvě 2009
no já mám 3 sourozence a včichni mají 3 děti a mladší švica teda čeká čtvrtý

a ta kámoška, jak jsem u ní byla před srazem, tak má kluka 2 roky a 4 měsíce, holku 10 měsíců a v říjnu čekají třetí 😃
quinny
13. kvě 2009
Oli tak to je jak u nás s těma provokacema, akorát V. je ještě na půl cholerik takže to mám o moc zajímavější 😃
to je děsný s těma holčinama |-|

a já letím pííí
quinny
13. kvě 2009
tedá pááááááááá

(to byl ale blbej překlep 😃 :-p )

Diti tak to máš laťku vysoko, to abyste se pochlapili s manžou 😃

Začni psát odpověď...

Odešli