• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no, tak spálený dítě a pokousaný od psa, to máme v rodině taky :pensive: je to hrozný...
13. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna tu nikdo není tak píšu :wink: jsem je všechny vylifrovala nějak rychle :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, zrovna předevčírem jsme si s Davidem říkali, že to třetí dítě chceme :dizzy_face: je ještě otázka, co bude, ale teď to zatím došlo k tomuhle :sunglasses:
13. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli vy jste dobrodruzi:grinning:
Jito vsak jsem psala ze panske!jsou stejne jak damske jen vetsi:slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, gratulace :slight_smile: krásná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, dobrodruzi jsou moje spolužačka ze základky, která má děti tři :grinning: holčičku 3roky, holčičku 1,5roku a v dubnu se jí narodil chlapeček :grinning: prej má splněno s rozením dětí končí, šlo jim o toho kluka :grinning:
13. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si počkám do 35let :sunglasses:
13. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi v tom případě máme poloviční holčičku, páč ten se vzteká, že bych ho kolikrát i s radostí seřezala :grinning:
jo jinak Ladi taky gratuluju, super zprávičky a držím dál palce :wink:
jo aha a vam jde tedy o tu holcicku:slight_smile:
http://zekwell.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=492&category_id=24&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=29
hele třeba tady je i XXL škoda že je bez rukávů :sweat_smile:

Gabi na 4 dny joo? teda chůdě nevím kdo větší jestli Saška nebo ty :pensive: ale to přivítání potom :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitko jojo spodní dvojky si myslím, že začínají, protože má vidět lehounce bílý, ale jako ze strany na dásni, ne nahoře, tak uvidíme, co se z toho vyvrbí :wink:
13. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, to ani ne, ale v pondělí tak David seděl u Jáchymka na nočníku a tak si ho tak muchloval a já muříkám, jestli si dokáže představit, že už doma nebude mít takovýho malýho broučka... a prej ne :pensive: takže asi tak :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito musis koukat na tabulku velikosti,pa tohle ja mam v xl!takze je to jinak cislovany :unamused:
13. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: no 4dny, blbečci z prahy vymysleli přednášku ve čtvrtek a v sobotu. jako by to nešlo dva dny po sobě nebo v 1den, když je to jen celkem 14hodin :angry:

už posledně jak jsem byla v Hradci 2dny tak se Saška úplně roztřepala - opravdu se klepala jak ratlík když mě uviděla :frowning2: :frowning2: jenže MM nedostal volno, tak nemůžou jet se mnou :unamused:

Oli my asi budem zkoušet kluka třeba kdyby napodruhé byla zase holčina :wink:
13. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, tuhle mikču mám :sunglasses: modrou s logem motoru :wink:
13. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ahojda, tak pokousanej od psa byl pro změnu MM, takovou hezkou zkušenost já nemám díky bohu :sweat_smile:
gratulka k rozhodnutí, o třetím prckovi, však jste super rodinka myslím že u vás naprosto v poho, upřímně já si vás ani nedokážu představit jak se hádáte fakt néé, jak jsi minule psala že jste se před odjezdem chytli...vždyť vy jste oba působili jak pohodáři a ještě báječně sehraní :wink:

kámoška je teda divoženka, do toho bych nešla si ty děti podle mě ani neužije :wink:

Ewi to co jsem házela odkaz je dámské ne?

Irčo hehe no co pak máme my to teda nevím :grinning: :grinning: :grinning:
ty zoubky u nás byli vidět vždycky nejdřív ze stran, a nahoře až za hodně dlouho :wink:
13. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, my holčičku zkoušet nebudem, protože my budem mít zase kluka :wink: :grinning: ale to je fuk, jde o toho malýho b :dizzy_face: roučka
13. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no vidis:slight_smile:
jj damske!ale velikosti jsou jine!jak jsem rikala,mam ho v xl,jinak mam L
13. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Olí, vy jste teda draci :grinning: tak to vám budu držet palce se třetím :grinning: :wink:
13. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, my a pohodáři, možná manža:grinning: :grinning: já jsem hysterka a manža je zas pohodář až moc a navíc se vyžívá v provokacích :rolling_eyes: :grinning: :grinning: mě tím vytáčí a pak se zhádáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

manžovo segry holky pokousal pitbul, jedna má jen na tváři po straně menší jizvu, ale druhá dopadla hůř :pensive: taky v obličeji, teď je jí 15let, tak se čeká, až přestane obličej růst a půjde na plastiku...
13. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to nikdy nevíš :wink: já byla přesvědčená taky že můžu rodit jen kluky :grinning: sny, kartářka, prstýnková metoda, tip tatky, který se doted u nikoho nespletl... no a vidíš, máme Sašku :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, no, třeba jo :wink: ale zase si nedokážu představit, že bych měla přenošenou holčičku :grinning: spíš to vidím zase na nedonošenýho chlapa :sweat_smile: i když je fakt, že já mám taky dva starší bráchy :wink:
13. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi jasně mrknu na to až bude čas, a ty ceny platí i když si to vezmu bez potisku + ta slevička teda, jako je to lákavý, na to mrknu pak, ale teď už néé hádě vstává :sunglasses:

Gabi no jsou to pitomci, takhle teď bude mít MM o víkendu školu, čtvrtek sobota amožná ještě neděle to ještě neví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím čím ty lidi myslí, asi že je každej odtamtud a není to problém si dojet domů a zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to je hrozny:frowning2:..chudinky:frowning2:
holky ja jdu,tygr tu rve,tak se obliknem a jedem za babi!ta uz se zas nemuze dockat tak at si ji uzije!mne uz z ni boli repa:grinning:
papa a kdyby jste neco chtely,i nejaky orig.potisk treba pro nekoho jako darek tak pisnete ewelakovi!jak jsme psala,budete mit slevu.-)
papa
13. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, páááá a Jí'ta asi jde taky za Honzulkou, tak taky pááá :wink:

já jsem u našich, byli jsme na cvíču a Jáchymajda chrní :sunglasses:
13. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám 3 sourozence a včichni mají 3 děti a mladší švica teda čeká čtvrtý

a ta kámoška, jak jsem u ní byla před srazem, tak má kluka 2 roky a 4 měsíce, holku 10 měsíců a v říjnu čekají třetí :grinning:
13. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak to je jak u nás s těma provokacema, akorát V. je ještě na půl cholerik takže to mám o moc zajímavější :grinning:
to je děsný s těma holčinama :pensive:

a já letím pííí
13. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedá pááááááááá

(to byl ale blbej překlep :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Diti tak to máš laťku vysoko, to abyste se pochlapili s manžou :grinning:
13. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek