• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Oli to je jak u nás, David mne točí jak je v klidu nebo provokuje :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dituš, tak do toho bych nikdy nešla :sweat_smile: ale má můj obdiv :wink: a vy půjdete kdy do druhýho?
13. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dituš, mně zas ten můj David říká, že mám samobuzení :rolling_eyes: prej se vyprovokuju sama, ale on je fakt na zabití, jak je v klidu, otočí se a spí :grinning:

Jituš, páááá :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem toho hysteráka našeho lupla do postýlky a uvidíme, pořád řval a vzteky mi trhal za řetízek a naušnice, tak dostal přes ruku :angry:
13. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem odchozím pa
13. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááááá už zase řev, mě omejou a to musím dneska tady konečně něco dělat :confounded:
13. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nedávno si MM postěžoval, proč my se taky občas nemůžem pohádat :grinning: :grinning: :grinning:

ale když jsme jeli na sraz tak navigace (co vypůjčil on - samozřejmě) nás vedla nějakýma prdelkovicema oklikou asi 20km od Litomyšle, přitom stačilo jet po té hlavní do Hradce a pak odbočit.... tak jsem trochu nadávala a on hned jestli už můžu být zticha :grinning: :grinning: jsem se teda podivila, že se vytočil :wink:
13. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, kdyby to bylo o manžovi, tak se nehádáme, to já furt vysílám :grinning:
13. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já budu končit, čeká nás za chvilku obídek :slight_smile: tak zatím pa :wink:
13. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Gabi to znám, MM si půjčil také navigaci a to je teda přístroj na hov.... jsme domů objížděli celou Chrudim atd. malýma vesničkama asi sto let, přitom podle mapy, by to bylo jednodušší, tak jsme se taky chytli :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky dost prudím, někdy se až sobě divím :rolling_eyes:

tak papa, já mám dneska něco v jídelně, jsem zvědavá na ten blaf :confounded: ale včera došel stolní gril (slíbený to dárek od MM k lonským vánocům :grinning: tak jsme si večer pěkně pošmákli na masíčku. mnam.
13. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc Pepča tu cestu profňukal, provztekal, tak už jsem z toho byla na prášky a ještě k tomu ty objížďky, jsme jeli zpátky mnohem dýl než tam a to to prý našlo nejrychlejší cestu, tak jsem se musela smát, co je to za krám....
13. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
všichni pryč? tak pa a dobrou chuť k obídkům :wink:
13. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi - my jeli podobně, navíc to občas vypadne, no sranda, normální mapa je lepší :sweat_smile:

Panter - no jeětě úplně nevíme, tak za rok? no uvidíme, trochu tomu chci nechat volný průběh, nemám ráda dělání dětí na povel

a u nás s hádáním stejně - to se nedá nazvat hádáním, já prostě něco říkám a david mlčí :grinning: a teda myslím, že co máme K, tak prudím víc :rolling_eyes:
13. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: :cry: :cry:
Honzulátko má další bouli :cry: :cry: :cry:
sice jsem ho chytla těsně nad zemí, ale moc to nepomohlo stejně se řápnul :frowning2: to byl ryk, to bych vám nepříla slyšet :frowning2:
13. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
z postele? to je děsný, já minule řvala víc než Káča :frowning2:
13. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo jen ze stoje? umí si ze stoje sednout, no jak je K zatím jen na zemi, tak tohle mi nechybí a faaakt se toho děsí
13. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad se mu to do svatby zahojí :confused: njn člověk by si někdy nafackoval, že dítko nechytil včas, ale ono se to nedá :confounded: já už Sašu bez dozoru nikam výše nedávám, ale taky už se děsím pádů ze stoje... zatím když sedí a jebne sebou tak to není zas taková řacha, ale pobrečí si :frowning2:

no snad bude ok
13. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti né ze sedačky v obýváku, takže přímo na plovoučku chůdě moje malý :cry: jsem kravka :pensive:
13. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
né za stoje padá různě a hodně, ale většinou to není takový i když v postýlce o šprušle je to většinou taky pecka :unamused: on si sednout umí ale jen když se něčeho drží třeba v postýlce nebo tak, pokud se nedrží tak hrcne a svalí se na záda a na škebli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted jsem ho přebalovala a on se příliš rychle přetočil úplně vyskočil a já ho chytla za nohu ale už to bylo pozdě, stejně se do tý hlavy praštil, jako naběhla mu tam suprová boule, a to se ještě vybarví :confounded: sociálku na mě :frowning2: :unamused:
13. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi jj hlavně aby byl ok, bez dozoru nebyl a stejně to nestačilo achjo :unamused:
13. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzina usnul tak já to jdu taky zalomit, musím nabrat energii na ty dny bez tatínka :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééj Jíto, no snad to bude jen ta boule, ta se zahojí....ale je pravda, že Pepíno při přebalování dělá takový psí kusy, že ho někdy stačím taky zachytit za nohu a to sedím přímo u něho, je to mžik....
No nám se teď podařilo taky něco...si hrál s chůvičkou a jak jí nabíjím, tak byl i ten kablík v zásuvce a chůvu z toho kablíku vytáhl a ten konec si strčil do pusy....najednou trochu zkoprněl a začal natahovat...tak jsem volala mamčinýmu manželovi, ten tomu rozumí a prý ho to jen zabrnělo, pecku by dostal kdyby byla ta nabíječka rozbitá.....jsem ale měla strach, jestli nedostal ránu....se pos...... to je pořád něco, já už nevím, kam všechno ukrývat....a to jsem se jen otočila....naštěstí teď spí, tak jsem uklidila a dávám kávu a čerpám dalš energii.... :unamused: :wink:
13. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak si začal stoupat, tak vždycky buď hulákal, jako ať ho dám dolů a nebo žuchnul a začal ječet a teď poslední dva dny už se naučil slejzat sám....drží se rukama a tělo s nohama odsune dozadu a pak péruje aby si kleknul až se mu to podaří....takže už ten strach nemám až takovej, ale je to docela sranda, jak se šteluje asi půl hodiny a pak drc a je dole :grinning: ale věřím, že pádů atd. bude ještě dost a dost :unamused:
13. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, tu nikdo, tak jdu do vany, když ještě spí :wink:
13. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, jé, to s tím pérováním dělal Jáchymajda taky :grinning: vždycky než mu docvaklo, že má ty kolínka pokrčit, tak vypadal jak forest gump :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Oli, je to sranda, akorát se mi to ještě nepovedlo natočit :slight_smile: A co děláte Oli?
13. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme před chvílí dorazili domů, tak jsem dala prcka spát :wink:
13. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to moje dítě chytl snad nějakej rapl nebo co, to snad není možný co tu dělá :angry:
13. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak my jsme vyfasli dalsi cvik ....se z toho pose´´´´ :unamused:
13. kvě 2009 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek