• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
tak teď se tlemím goťák to rozjel raperem prej für immer jung :grinning:
29. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taková hezká písnička a voni jí zničej němčinou :rolling_eyes:
29. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele s váma je dneska řeč jdu si číst nouzový východ :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou :grinning:
29. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
laduš, to víš, hokej :grinning:
29. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo a vono zrovna s mým chlapem :grinning:
29. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, je to záhul :grinning:

hele, zejtra jedem s mamkou a Jáchymkem na nákupy do budějc, potřebuju pro kluky nějaký jarní čepice :grinning:
29. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se loučím :sweat_smile: všechny jste zmizely... dani?
29. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem vam pak chtela jeste napsat, ale zasedla to tu mama tak jsem dokoukala manzelky....

teda musim rict ze my jsme diky casu komplet posunuty o tu hodinu....tak doufam, ze i rano bude vstavat az po 6 to jsem fakt zvedava....dneska si ranni strihnul tatka a byla od 5 tak uvidime.....

a tedka jdu do sprchy
29. bře 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ještě nechoď :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
proc ? kdyz kecas s vitkem :angry: :grinning:
29. bře 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás jsme taky vstávali až v půl osmý místo půl sedmý :wink: ale je fakt, že pak se v pohodě srovnalo, spát šel v půl desátý, spal do půl dvanáctý, potom zalehl po druheej hodině a spal do čtyř a večer byl po půl osmý tuhoš, takže normálka :wink: uvidíme zítra ráno :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, nekecám :grinning: já jsem si to nevymyslela :grinning: :grinning: laduš dohodila fandovskej pokec :grinning: je fakt, že je mi znojmáků líto :frowning2: přijít o hokej, o fandění... snad jim zůstane aspoň první liga... :frowning2:
29. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u nas se slo spat ve 20 dneska a na to teda zvykla jako nejsem....vetsinou nejdyl 18:45
29. bře 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a navic mi zacal bojkovat nocni mliko.....vzbudi se, ale mliko nechce....takze jen caj a zas chrni.....tak nevim zas aby mel jen jednu davku mlika a jednu kasi denne mi prijde malo teda
29. bře 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem spíš čučela, že byl dneska už po šestý hodině ko :unamused: teda večer myslím
29. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase buď ráda, takhle jsme to měli s Hynečkem a za chvíli fakt spal celou noc... to já nevím, jak ho mám v noci to mlíko odnaučit a přesvědčit na čaj, zatím snižujem noční dávku
29. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to u nas nehrozilo teda....ale uvidime zitra az najedem na normos rezim...i kdyz......zejtra s nim budu beham po venku v kocare tak nevim nevim to moc normos rezim nebude.....
29. bře 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak dobre ja budu teda rada no :slight_smile: zkusena matka rika, tak nezkusena poslechne :sunglasses:
29. bře 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já jsem taky zvědavá, jak mu to zítra těma nákupama rozhodím
29. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas tedka funguje caj jako uspavadlo....obcas kdyz se vzbudil do hyteraku a bez vytazeni z postele nemoh usnout tak tedka dostane malicko napit a otoci se a chrni
29. bře 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, my si dali šlofíka s Jáchymkem po obědě. pak jsem si dala kafe a navíc je vlastně půl devátý, se mi spát prostě nechce :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já jak mu vrazím do pusy čaj, tak hysterák ještě zesílí :rolling_eyes: rozmachánek... prostě ani pochovat, ani to, že si ho vezmu k sobě, o dudlíku vůbec nemluvím, prostě pomůže jennom mlíko :unamused:
29. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja bych i sla kdybych nebyla tady :o)

Jinak jsme porad u nasich, takze ja matese jen tak mijim dneska :slight_smile: vcera jezdil 3h venku s tatkou na bruslich a dneska o zas mela v pacu babca :slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra nebo v úterý jdete vybírat ty věci do baráku?
29. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak půjdem v deset, ne? :wink:
29. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja budu muset zacit delat caj do veliky flasky, pac tedka ho davam do 150ml a to ma na 2x vypity a uz me neba to delat porad dokola i kdyz zas je cerstvej ze jo :slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ve stredu na aprila :o) doufam ze si tam z nas neudelaji prcu :wink:

ja musim driv, mama jde do prace a bude se chtit jit taky umejt
29. bře 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak dáš vědět.. co vlastně jdete vybírat?

ok, tak dřív :wink:

to u nás je to s pitím naprd :unamused: dá fakt za den něco kolem 150ml maximálně :unamused: o Hynďovi ani nemluvím, do toho to taky musím lít pomalu násilím
29. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u nas to taky tak driv bylo, ale posledni mesic mozna zacal hodne pit pres den ten caj a kdyz dem ven tak ho beru taky a davam mu pit i venku a pak na noc...ja myslim ze denne vypije i pul litru kdyz pije hodne
29. bře 2009 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek