Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
laada
29. bře 2009
tak teď se tlemím goťák to rozjel raperem prej für immer jung 😃
laada
29. bře 2009
taková hezká písnička a voni jí zničej němčinou 8-(
laada
29. bře 2009
hele s váma je dneska řeč jdu si číst nouzový východ :-p dobrou 😃
panterka
29. bře 2009
laduš, to víš, hokej 😃
laada
29. bře 2009
no jo a vono zrovna s mým chlapem 😃
panterka
29. bře 2009
Laduš, je to záhul 😃

hele, zejtra jedem s mamkou a Jáchymkem na nákupy do budějc, potřebuju pro kluky nějaký jarní čepice 😃
panterka
29. bře 2009
tak já se loučím :-N všechny jste zmizely... dani?
plechajdaautor
29. bře 2009
jsem vam pak chtela jeste napsat, ale zasedla to tu mama tak jsem dokoukala manzelky....

teda musim rict ze my jsme diky casu komplet posunuty o tu hodinu....tak doufam, ze i rano bude vstavat az po 6 to jsem fakt zvedava....dneska si ranni strihnul tatka a byla od 5 tak uvidime.....

a tedka jdu do sprchy
panterka
29. bře 2009
Zdeni, ještě nechoď :-N
plechajdaautor
29. bře 2009
proc ? kdyz kecas s vitkem ]-( 😃
panterka
29. bře 2009
u nás jsme taky vstávali až v půl osmý místo půl sedmý 😉 ale je fakt, že pak se v pohodě srovnalo, spát šel v půl desátý, spal do půl dvanáctý, potom zalehl po druheej hodině a spal do čtyř a večer byl po půl osmý tuhoš, takže normálka 😉 uvidíme zítra ráno :-N
panterka
29. bře 2009
hele, nekecám 😃 já jsem si to nevymyslela 😃 😃 laduš dohodila fandovskej pokec 😃 je fakt, že je mi znojmáků líto 😞 přijít o hokej, o fandění... snad jim zůstane aspoň první liga... 😞
plechajdaautor
29. bře 2009
no u nas se slo spat ve 20 dneska a na to teda zvykla jako nejsem....vetsinou nejdyl 18:45
plechajdaautor
29. bře 2009
a navic mi zacal bojkovat nocni mliko.....vzbudi se, ale mliko nechce....takze jen caj a zas chrni.....tak nevim zas aby mel jen jednu davku mlika a jednu kasi denne mi prijde malo teda
panterka
29. bře 2009
já jsem spíš čučela, že byl dneska už po šestý hodině ko :-| teda večer myslím
panterka
29. bře 2009
ale zase buď ráda, takhle jsme to měli s Hynečkem a za chvíli fakt spal celou noc... to já nevím, jak ho mám v noci to mlíko odnaučit a přesvědčit na čaj, zatím snižujem noční dávku
plechajdaautor
29. bře 2009
no tak to u nas nehrozilo teda....ale uvidime zitra az najedem na normos rezim...i kdyz......zejtra s nim budu beham po venku v kocare tak nevim nevim to moc normos rezim nebude.....
plechajdaautor
29. bře 2009
no tak dobre ja budu teda rada no 🙂 zkusena matka rika, tak nezkusena poslechne 😎
panterka
29. bře 2009
no, já jsem taky zvědavá, jak mu to zítra těma nákupama rozhodím
plechajdaautor
29. bře 2009
u nas tedka funguje caj jako uspavadlo....obcas kdyz se vzbudil do hyteraku a bez vytazeni z postele nemoh usnout tak tedka dostane malicko napit a otoci se a chrni
panterka
29. bře 2009
hele, my si dali šlofíka s Jáchymkem po obědě. pak jsem si dala kafe a navíc je vlastně půl devátý, se mi spát prostě nechce :-N
panterka
29. bře 2009
no, já jak mu vrazím do pusy čaj, tak hysterák ještě zesílí 8-( rozmachánek... prostě ani pochovat, ani to, že si ho vezmu k sobě, o dudlíku vůbec nemluvím, prostě pomůže jennom mlíko :-|
plechajdaautor
29. bře 2009
no ja bych i sla kdybych nebyla tady :o)

Jinak jsme porad u nasich, takze ja matese jen tak mijim dneska 🙂 vcera jezdil 3h venku s tatkou na bruslich a dneska o zas mela v pacu babca 🙂
panterka
29. bře 2009
zítra nebo v úterý jdete vybírat ty věci do baráku?
panterka
29. bře 2009
tak půjdem v deset, ne? 😉
plechajdaautor
29. bře 2009
no ja budu muset zacit delat caj do veliky flasky, pac tedka ho davam do 150ml a to ma na 2x vypity a uz me neba to delat porad dokola i kdyz zas je cerstvej ze jo 🙂
plechajdaautor
29. bře 2009
ve stredu na aprila :o) doufam ze si tam z nas neudelaji prcu 😉

ja musim driv, mama jde do prace a bude se chtit jit taky umejt
panterka
29. bře 2009
tak pak dáš vědět.. co vlastně jdete vybírat?

ok, tak dřív 😉

to u nás je to s pitím naprd :-| dá fakt za den něco kolem 150ml maximálně :-| o Hynďovi ani nemluvím, do toho to taky musím lít pomalu násilím
plechajdaautor
29. bře 2009
no u nas to taky tak driv bylo, ale posledni mesic mozna zacal hodne pit pres den ten caj a kdyz dem ven tak ho beru taky a davam mu pit i venku a pak na noc...ja myslim ze denne vypije i pul litru kdyz pije hodne