Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
14. kvě 2009
ewell to mas dobry ze vstal, u nas je naprosta ignorace v tydnu....mozna leda o vikendu
quinny
14. kvě 2009
bré ráno 🙂
jsem se hned musela vytočit se mzdovkou--krafka ]-( tak a je mi líp 😃

jinak ewell to máš teda super vycvičeno doma, to u nás teda taky nehrozí ]-(
quinny
14. kvě 2009
hmm tak nikdo, jsem si ulevila a zase jdu něco tvořit, asi pojedeme ven 😉
ewelly
14. kvě 2009
ja se proste nastvala,tak jsme mu vecer oznamila ze vstava a flasku ze ma umytou a skla jsem spat🙂..kdyz nevstava do prace tak proc ne§kdyby vstaval rano tak bych mu to neudelala🙂
quinny
14. kvě 2009
ewi tak to joo, když nejde do práce, to je jiná 😃
e.k.t
14. kvě 2009
Jity co zase zmastila na mzdovce?
quinny
14. kvě 2009
Evi no nějak se neobtěžovali my dávat ten evidenční list důchodovýho pojištění, že to nemají podepsaný, je krásky vůbec nevzrušuje. a když jsem si tam teda dneska zavolala tak je to snad můj problém a já si mám za nima lozit. no hlavně že jejich povinnost je uchovávat podepsanou kopii, mnou odsouhlasenou, tak to jim teda nějak neklape...zdalipak by to ossz zajímalo :-p 8-(
quinny
14. kvě 2009
no fuuj MI :-p
e.k.t
14. kvě 2009
no tak to je fakt, já jen zavolala do práce, ti mi dali číslo přímo na mou účetní, jí jsem řekla že potřebuju do daní potvrzení příjmů a ona mi to všechno poslala já jen podepsala a poslala zpět, a pak když sociálka chtěla ještě doložit částku mateřské a nemocenské, tak řekla že to ani nebude posílat a v pátek aspoň pojede dřív z práce a odevzdá to přímo na socce. Jinak socku mám v Pardubicích, zaměstnavatel je v Hradci a Mzdovka v Praze 😃
quinny
14. kvě 2009
no není nadto, když je někdo na svém místě a domluva bezproblémová že ]-( já ti to přeju 😎
ono někdy čím dále tím líp, tahle krůta si asi myslí že tam budu 2x do týdne běhat néé :-p
e.k.t
14. kvě 2009
NO TO JO, ONA PANÍ DĚLÁ V PRAZE ALE JE Z PARDUBIC, TAK SI TO VYKÁZALA JAKO PRACOVKU A BYLA BRZO DOMA 😃 😃
quinny
14. kvě 2009
se někdo má :-N
e.k.t
14. kvě 2009
nestěžuju si 😃
quinny
14. kvě 2009
já myslela paní 😃 😃 ale ty určo taky 😃 😉
quinny
14. kvě 2009
já se prozatím loučím
přečtu noviny než se prcek vzbudí a pak posvištíme na cvíčo, teda já, prcek k babi a dědovi 😉
pááááááá
e.k.t
14. kvě 2009
tak ahojky 😉
ewelly
14. kvě 2009
tady dnes nejak dlouho mrtvo:-)
my si udelame asi dnes s MM romantiku!aspon jsme si to tak rano naplanovali :-N ..dame si vinecko,mnam,sice pivko lepsi,ale to neni moc romanticky😃
tak zatim papa,ju jeste kouknout na mimac na boticky,zacinaji nam byt zahradni male🙂
e.k.t
14. kvě 2009
Doufám že vám pardubické pivko chutnalo 😉 porter je i romantuika 😃 😃
plechajdaautor
14. kvě 2009
Bry vecer 🙂

Holky jsem v soku dite mi spi na brise to se mi jeste nestalo....asi je to normalni ze jo ? :-N
e.k.t
14. kvě 2009
Jasně Zdeni, Joli to dělá poslední dobou celkem pravidelně 😉
plechajdaautor
14. kvě 2009
halo halo halo

nedelejte ze tu nejste....ja litam celej den jak hadr na kosteti vzhuru jsem s "milackem" od 5 a vy tu jako nejste jo ? :-S 😎
e.k.t
14. kvě 2009
heleď píšeme současně 😉
plechajdaautor
14. kvě 2009
evi tak super...ja mam porad nejak zafixovano ze mimina nemaji spat na brise kvuli tomu nahlymu umrti tak jsem z toho tedka trosku nervozni :-N
petrusam
14. kvě 2009
ahojky, Maty už asi měsíc spí na bříšku skoro celou noc a ještě má skrčený nožky 😃
bajunka
14. kvě 2009
Ahoj Zdeni, určitě je to normální Ninuš spávala už co jsme ji přinesli z porodky nejradši na bříšku, pak si zas oblibila záda a teď co se sama otáči tak to střídá jak kdy záda bříško i oba boky. 🙂
e.k.t
14. kvě 2009
no to se jedná fakt o malinký děti, ketrý se neumí sami přetočit zpátky
petrusam
14. kvě 2009
náhlý úmrtí prý může být do roka, ale myslím, že už jsme za vodou, ne? x-)
plechajdaautor
14. kvě 2009
holky on je po ty nemoci uplne rozhozenej s tim spanim, takze od vcera ma proste zas tvrdej rezim aby se vzpamatoval....cili to znamena ze se proste urve....dneska kupodivu uz to bylo asi jen 3 minuty sup na bricho a chrni....vcera to bylo jeste 45 min to jsem myslela ze uz me klepne teda....tedka jeste aby prestal rvat v noci a budem zas na svym 😉
e.k.t
14. kvě 2009
no americko britský výzkum přišel na to, že nebezpečí k jedn omu roku postupně klesá, že pravděpodobne k SIDS dochází proto, že se mimi zdá o tom že je v děloze a tam se nedýchá, a je to tak živý sen, že přestane dýchat a je to 😞 proto většinou takto zemřelá mimi mají na tváři úsměv |-|
e.k.t
14. kvě 2009
Zdeni neboj, to se všechno srovná 😉