• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
ewell to mas dobry ze vstal, u nas je naprosta ignorace v tydnu....mozna leda o vikendu
14. kvě 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno :slight_smile:
jsem se hned musela vytočit se mzdovkou--krafka :angry: tak a je mi líp :grinning:

jinak ewell to máš teda super vycvičeno doma, to u nás teda taky nehrozí :angry:
14. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak nikdo, jsem si ulevila a zase jdu něco tvořit, asi pojedeme ven :wink:
14. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se proste nastvala,tak jsme mu vecer oznamila ze vstava a flasku ze ma umytou a skla jsem spat:slight_smile:..kdyz nevstava do prace tak proc ne§kdyby vstaval rano tak bych mu to neudelala:slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi tak to joo, když nejde do práce, to je jiná :grinning:
14. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity co zase zmastila na mzdovce?
14. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no nějak se neobtěžovali my dávat ten evidenční list důchodovýho pojištění, že to nemají podepsaný, je krásky vůbec nevzrušuje. a když jsem si tam teda dneska zavolala tak je to snad můj problém a já si mám za nima lozit. no hlavně že jejich povinnost je uchovávat podepsanou kopii, mnou odsouhlasenou, tak to jim teda nějak neklape...zdalipak by to ossz zajímalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
14. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fuuj MI :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je fakt, já jen zavolala do práce, ti mi dali číslo přímo na mou účetní, jí jsem řekla že potřebuju do daní potvrzení příjmů a ona mi to všechno poslala já jen podepsala a poslala zpět, a pak když sociálka chtěla ještě doložit částku mateřské a nemocenské, tak řekla že to ani nebude posílat a v pátek aspoň pojede dřív z práce a odevzdá to přímo na socce. Jinak socku mám v Pardubicích, zaměstnavatel je v Hradci a Mzdovka v Praze :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no není nadto, když je někdo na svém místě a domluva bezproblémová že :angry: já ti to přeju :sunglasses:
ono někdy čím dále tím líp, tahle krůta si asi myslí že tam budu 2x do týdne běhat néé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO TO JO, ONA PANÍ DĚLÁ V PRAZE ALE JE Z PARDUBIC, TAK SI TO VYKÁZALA JAKO PRACOVKU A BYLA BRZO DOMA :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
se někdo má :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestěžuju si :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela paní :grinning: :grinning: ale ty určo taky :grinning: :wink:
14. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se prozatím loučím
přečtu noviny než se prcek vzbudí a pak posvištíme na cvíčo, teda já, prcek k babi a dědovi :wink:
pááááááá
14. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ahojky :wink:
14. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady dnes nejak dlouho mrtvo:slight_smile:
my si udelame asi dnes s MM romantiku!aspon jsme si to tak rano naplanovali :sweat_smile: ..dame si vinecko,mnam,sice pivko lepsi,ale to neni moc romanticky:grinning:
tak zatim papa,ju jeste kouknout na mimac na boticky,zacinaji nam byt zahradni male:slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že vám pardubické pivko chutnalo :wink: porter je i romantuika :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry vecer :slight_smile:

Holky jsem v soku dite mi spi na brise to se mi jeste nestalo....asi je to normalni ze jo ? :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Zdeni, Joli to dělá poslední dobou celkem pravidelně :wink:
14. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halo halo halo

nedelejte ze tu nejste....ja litam celej den jak hadr na kosteti vzhuru jsem s "milackem" od 5 a vy tu jako nejste jo ? :confounded: :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
heleď píšeme současně :wink:
14. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi tak super...ja mam porad nejak zafixovano ze mimina nemaji spat na brise kvuli tomu nahlymu umrti tak jsem z toho tedka trosku nervozni :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Maty už asi měsíc spí na bříšku skoro celou noc a ještě má skrčený nožky :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni, určitě je to normální Ninuš spávala už co jsme ji přinesli z porodky nejradši na bříšku, pak si zas oblibila záda a teď co se sama otáči tak to střídá jak kdy záda bříško i oba boky. :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se jedná fakt o malinký děti, ketrý se neumí sami přetočit zpátky
14. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhlý úmrtí prý může být do roka, ale myslím, že už jsme za vodou, ne? :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky on je po ty nemoci uplne rozhozenej s tim spanim, takze od vcera ma proste zas tvrdej rezim aby se vzpamatoval....cili to znamena ze se proste urve....dneska kupodivu uz to bylo asi jen 3 minuty sup na bricho a chrni....vcera to bylo jeste 45 min to jsem myslela ze uz me klepne teda....tedka jeste aby prestal rvat v noci a budem zas na svym :wink:
14. kvě 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no americko britský výzkum přišel na to, že nebezpečí k jedn omu roku postupně klesá, že pravděpodobne k SIDS dochází proto, že se mimi zdá o tom že je v děloze a tam se nedýchá, a je to tak živý sen, že přestane dýchat a je to :frowning2: proto většinou takto zemřelá mimi mají na tváři úsměv :pensive:
14. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni neboj, to se všechno srovná :wink:
14. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek