Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
14. kvě 2009
petru pevne doufam 😉 oni rikaji ze k tomu musi mit i dispozice tzn nedonoseny, spatny po porodu atd

evi ja doufam, jinak me odvezou 😉
petrusam
14. kvě 2009
nám spaní vždy rozhodí zuby, takže už se moc těším až budem mít všechny zuby .. 😎 taky měl minulý týden Maty tvrdý režim a teď ťuk, ťuk, ťuk ..
petrusam
14. kvě 2009
jj, to nám říkal i Dr., že když není problém při porodu a těsně po něm, že by vše mělo být OK, takže na špatný věci ani nemyslim ..
plechajdaautor
14. kvě 2009
by se clovek musel zblaznit kdyby myslel na ty spatny veci...stat se muze kdykoliv cokoliv to je jasny, ale radsi myslet pozitivne 😉
petrusam
14. kvě 2009
dneska jsem slíbila MM, že se mu ještě pověnuju, zítra mi má přijet mrcha a MM se nějak zadíval do TV, já do PC, tak jsem zvědavá, co z toho dneska bude nebo nebude 😃
plechajdaautor
14. kvě 2009
jezis ja nemam chut ani naladu 😉 a asi to radsi zalomim, pac jsem fakt kantare...

takze dobrou s kobrou a at nas ty nase deti nechaji konecne vyspat 😃
e.k.t
14. kvě 2009
U nás se teda spinká a jestli to bude jako dnes až do 5ti a pak jesště do půl sedmé 😉
ewelly
14. kvě 2009
evi jj chutnalo,jeste jednou diky🙂
plech Elenka taky spinka na brisku🙂
jinak z romantiky asi nic nebude pac MM rekl ze za chvili prijde auz je pryc hodinu ]-( ..tak at si trhne :-p
e.k.t
14. kvě 2009
hi hi je to všude stejnéééé 😃
ewelly
14. kvě 2009
to jo,ale co,ma po ptakach,teda spis po kozach😃(v mem pripade kozickach :-N :-N )
ewelly
14. kvě 2009
preju dobrou noc vsem!
titida
14. kvě 2009
tak ewi jestli ty máš kozičky, tak já mám kůzlátka? 😃 (a po ptákách máš ty 😃 )
titida
14. kvě 2009
holky jaký to máte ty golfky, jak jste je hromadně kupovaly?
plechajdaautor
15. kvě 2009
ewell tak vidis a ja nechtela a stejne jsem dostala :-N 😃 😃

tak dnesni noc lepsi, uz jsem vstavala jen 3x misto asi 10x....ale ta 5ta rano jako neni muj oblibeny konicek teda....nastesti jsem to fakt zalomila v 21 tak to jde
plechajdaautor
15. kvě 2009
ted me napadlo ze mame dneska dva oslavence 🙂

Takze Nelco a Sarinko hodne stesti holky, rok utek jako voda co ? 🙂 😉
e.k.t
15. kvě 2009
http://www.aukro.cz/item630842547_super_akce_ko...

to je přesně ten co mám já 😉 však sis ho mohla okouknout v kavárničce a opravdu spokojenost 😉
e.k.t
15. kvě 2009
Sárince od Agnessky vše nej nej nej, jestli máte někdo mobil na Agnessku prosím písněte jí 😉

Nelince od Pist taky všechno nej nej nej 😉
pistacia
15. kvě 2009
Dobré ráno,

děkujeme za přáníčko, uteklo to jako voda x-) Včera jsem si zavzpomínala na porod a pěkně jsem si počkala až do 0,16 než se narodila, vyblejskla jsem ji jak si chrní a šla spát 😃
e.k.t
15. kvě 2009
joooo dobrýýýýýý 😉
ewelly
15. kvě 2009
Nelince i Sarince vse nej nej,hodne zdravicka,radosti a hodne rodice🙂

Pavli to asi ukapla slzicka vid?🙂vidis to me nenapadlo,taky si ji 17.6. vyfotim.ve 22:55 budu jeste vzhuru😃
pistacia
15. kvě 2009
Evi no jo byla jsem na měkko a ještě zrovna na nově v tý druhý šanci taky rodili, takže jsem fakt byla úplně ve vzpomínkách před rokem a MM taky, bylo to na něm vidět x-) No chtěla jsem mít památku, jak vypadá přes rok poté, akorát teda spala na bříšku a nechtěla jsem ji bleskem moc budit, takže tam je vidět jen hlavička zezadu :-N
e.k.t
15. kvě 2009
tak já snad nebudu muset zrovna v 15:45 pracovat 😃
e.k.t
15. kvě 2009
:-N tak se loučím, jedu pracovat, musím dodělat odevzdat zpracované 3 smlouvy :-p 😃
pistacia
15. kvě 2009
Evi tak pááá a pěkně pracuj, koukám, že jsi úspěšná to ti přeji x-)
panterka
15. kvě 2009
Sárince a Nelince všechno nej, nej, nej!!!!!!! x-) x-)
ewelly
15. kvě 2009
Pavli ja na to taky koukala,jsme tady brecela!hlavne jsem si vzpomnela jak jsem strasne chtela rodit a nechtela jsme cisare,ale Eli to vyresila za nas🙂....a pak jak ta holcicka byla malicka a mela vahove jen o 300g min nez moje Eli!jsem neverila,ze byla tak malicka🙂
a co jste koupili Nelince?doufam ze pak dodas fotecky z oslavy🙂
titida
15. kvě 2009
Evi - díky, právě o nich docela uvažuji a tak jsem je hledala a nebyla si jistá, jsou li to ony, díky

Pist - vše nej Nelince x-) x-) x-)
ewelly
15. kvě 2009
Ditus ja si hrozne prala ty co mame my,mam je taky z baby maxxu a max.spokojenost🙂
slavikovci
15. kvě 2009
Ahoj všem, přejeme Nelince a Sárince, taky všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a ať si oslavu krásně užijí!!!!! 😉
titida
15. kvě 2009
Ewel - a jaké máte vy?

Začni psát odpověď...

Odešli