• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
petru pevne doufam :wink: oni rikaji ze k tomu musi mit i dispozice tzn nedonoseny, spatny po porodu atd

evi ja doufam, jinak me odvezou :wink:
14. kvě 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám spaní vždy rozhodí zuby, takže už se moc těším až budem mít všechny zuby .. :sunglasses: taky měl minulý týden Maty tvrdý režim a teď ťuk, ťuk, ťuk ..
14. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to nám říkal i Dr., že když není problém při porodu a těsně po něm, že by vše mělo být OK, takže na špatný věci ani nemyslim ..
14. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
by se clovek musel zblaznit kdyby myslel na ty spatny veci...stat se muze kdykoliv cokoliv to je jasny, ale radsi myslet pozitivne :wink:
14. kvě 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem slíbila MM, že se mu ještě pověnuju, zítra mi má přijet mrcha a MM se nějak zadíval do TV, já do PC, tak jsem zvědavá, co z toho dneska bude nebo nebude :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis ja nemam chut ani naladu :wink: a asi to radsi zalomim, pac jsem fakt kantare...

takze dobrou s kobrou a at nas ty nase deti nechaji konecne vyspat :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se teda spinká a jestli to bude jako dnes až do 5ti a pak jesště do půl sedmé :wink:
14. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jj chutnalo,jeste jednou diky:slight_smile:
plech Elenka taky spinka na brisku:slight_smile:
jinak z romantiky asi nic nebude pac MM rekl ze za chvili prijde auz je pryc hodinu :angry: ..tak at si trhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi je to všude stejnéééé :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,ale co,ma po ptakach,teda spis po kozach:grinning:(v mem pripade kozickach :sweat_smile: :sweat_smile: )
14. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
preju dobrou noc vsem!
14. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ewi jestli ty máš kozičky, tak já mám kůzlátka? :grinning: (a po ptákách máš ty :grinning: )
14. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaký to máte ty golfky, jak jste je hromadně kupovaly?
14. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell tak vidis a ja nechtela a stejne jsem dostala :sweat_smile: :grinning: :grinning:

tak dnesni noc lepsi, uz jsem vstavala jen 3x misto asi 10x....ale ta 5ta rano jako neni muj oblibeny konicek teda....nastesti jsem to fakt zalomila v 21 tak to jde
15. kvě 2009 v 05:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted me napadlo ze mame dneska dva oslavence :slight_smile:

Takze Nelco a Sarinko hodne stesti holky, rok utek jako voda co ? :slight_smile: :wink:
15. kvě 2009 v 07:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.aukro.cz/item630842547_super_akce_kocarek_grapi_buggy_lux_light_blue.html

to je přesně ten co mám já :wink: však sis ho mohla okouknout v kavárničce a opravdu spokojenost :wink:
15. kvě 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sárince od Agnessky vše nej nej nej, jestli máte někdo mobil na Agnessku prosím písněte jí :wink:

Nelince od Pist taky všechno nej nej nej :wink:
15. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

děkujeme za přáníčko, uteklo to jako voda :dizzy_face: Včera jsem si zavzpomínala na porod a pěkně jsem si počkala až do 0,16 než se narodila, vyblejskla jsem ji jak si chrní a šla spát :grinning:
15. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo dobrýýýýýý :wink:
15. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelince i Sarince vse nej nej,hodne zdravicka,radosti a hodne rodice:slight_smile:

Pavli to asi ukapla slzicka vid?:slight_smile:vidis to me nenapadlo,taky si ji 17.6. vyfotim.ve 22:55 budu jeste vzhuru:grinning:
15. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no jo byla jsem na měkko a ještě zrovna na nově v tý druhý šanci taky rodili, takže jsem fakt byla úplně ve vzpomínkách před rokem a MM taky, bylo to na něm vidět :dizzy_face: No chtěla jsem mít památku, jak vypadá přes rok poté, akorát teda spala na bříšku a nechtěla jsem ji bleskem moc budit, takže tam je vidět jen hlavička zezadu :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já snad nebudu muset zrovna v 15:45 pracovat :grinning:
15. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: tak se loučím, jedu pracovat, musím dodělat odevzdat zpracované 3 smlouvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak pááá a pěkně pracuj, koukám, že jsi úspěšná to ti přeji :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sárince a Nelince všechno nej, nej, nej!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli ja na to taky koukala,jsme tady brecela!hlavne jsem si vzpomnela jak jsem strasne chtela rodit a nechtela jsme cisare,ale Eli to vyresila za nas:slight_smile:....a pak jak ta holcicka byla malicka a mela vahove jen o 300g min nez moje Eli!jsem neverila,ze byla tak malicka:slight_smile:
a co jste koupili Nelince?doufam ze pak dodas fotecky z oslavy:slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - díky, právě o nich docela uvažuji a tak jsem je hledala a nebyla si jistá, jsou li to ony, díky

Pist - vše nej Nelince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ditus ja si hrozne prala ty co mame my,mam je taky z baby maxxu a max.spokojenost:slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, přejeme Nelince a Sárince, taky všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a ať si oslavu krásně užijí!!!!! :wink:
15. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewel - a jaké máte vy?
15. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek