• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Kačenka si povídá s počítačem, jako s tou krabicí, to je srandovní :sweat_smile: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty co jsme meli na srazu,si nepamatujes?:slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
opet me nastval MM! :angry:
15. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,shanim ty slun.bryle pro malou!na mimaci maji same drahe kolem 500kc a nekdo z vas,myslim,ze Evka sem davala odkaz na ty s tim paskem a stali asi 300kc..nemate odkazek???myslim,ze Pepca nebo Matysek od Jani je mel na sraziku!
15. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nas jedou teletubbies jeste ze existuje ten youtube :grinning:
15. kvě 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas jede porad chnapik a z gumy meda:grinning:
15. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co to je ? :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo uz jsem si ho nasla, taky dobry zacal u toho skoro tancit :slight_smile: :grinning:
15. kvě 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, my brejličky máme,ale z HMka asi za 200,-....ale jsou bez pásku....a on je stejně nechce a sundavá,takže máme smolíka :grinning: to je hnus počasí.....doufám,že už dítko uslo a budu mít chvíli klid, zase pořád fňuká.....ale prosvítá mu jedna spodní dvojka, tak snad :wink:
15. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, hlásím se z Prahy, ale zítra zas frčím dom :wink:
15. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky teletubies - jak Sašula slyší to sluníčko, tak přileze vysmátá i přes celý byt :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tady jsou myslím ty co má Joli

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=399051

já je chtěla taky koupit, jenže pak slíbila tchýně, že už má objednané... ale ty s Oriflame. jsou tak na pětileté děcko :confounded:
15. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi uz jsou objednane.diky:slight_smile:...ona je na bryle vysazena:grinning:
15. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky brýličky, ale ještě jsem je nezkusila :unamused: byly drahé, ale na veletrhu je měli se slevou

Ewi - já spíš, co je to za značku, si nemohu vybavit, jinka vám, jsou moc pěkné :dizzy_face: ale já chci fakt nejlíp tak za třipadesát, prostě co nejlevněji, parádu děláme s kočárem, hihi a a stejně čím dál víc nosím, ve městě je to s výhodou
15. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sice to neni ke chlubeni v tolika mesicich ale konecne se mates poradne rozplazil - tim myslim ze zacal kramovat a objevovat :slight_smile: uz jsem ho nasla jak ochutnava - respektive tesne nez stacil ochutnat - praci prasek :slight_smile: :grinning: mno takze sice pozde ale prece...jdu pouklizet nektery veci :slight_smile: :wink:
15. kvě 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupí, gratulace Matýskovi :dizzy_face:

Kačka taky šmejdí čím dál víc, a častěji si sedá, i když jen o něco, tak snad taky jednou vstane a půjde (táta doufá, že jemu pro pivo, hihi)
15. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechajdi gratulace,no kdo si počká,ten se dočká a není kam chvátat :slight_smile: já už odstranila všechno nebezpečné ze země,tak je to pro Zuzi větší nuda :grinning:
a gratuluji k narozeninkám,nějak se nechci smířit s tím,že ten rok tak utekl :angry:
15. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujeme Matýskovi :wink: tak teď ti to už taky začne :grinning:
15. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
chicco za 1500kc :wink:
15. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechajda: jasně že je to k chlubení :slight_smile: a k přání pevných nervů. člověk najednou zjistí, kolik se mu doma "povaluje" nebezpečných věcí ;)
15. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpět, smlouvy jsou zpracovány, ještě je zaplatit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pozdravuju od Vrkočky, potkaly jsme se n áhodou v Pardubicích :wink:
15. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim
snazim se uspat prcka,potom s malou na ockovani,no dneska to jen nejaky hekticky,,ty brdo
evi ty jsi sikulka,,,a dekujeme za podravy

plechi no vidis to,,on nam kukacka uz kramuje,,super
15. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
velka gratulace 1 roku zivota!!!Nelince :wink: Domca ji posíla velkou pusu i kdyz uz nevestu má :grinning: :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ze ja mam ale stesti nikdo nikde :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký odpolko, zdravím ještě z domova, ale brzy mě asi odvezou směr bohnice nebo kosmonosy nebo bůhví kam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli Nelince všechno nej nej nej k 1. ročku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a stejně tak i Sárince od Agness. Všechno nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Honzulák oběma posílá hudlana :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj quinny, co se děje?
15. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter ahoj, to kdybych věděla, čím jsem si tohle zasloužila, dává mi to od rána vyžrat neskutečným způsobem a spát jako to dneska vůbec nepotřebuje. má to vychytaný, maminka je na to sama tak je potřeba jí žádně zdeptat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď se tady jako vrchol představení svlíká z kalhot :rolling_eyes:
15. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek