Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
titida
15. kvě 2009
Kačenka si povídá s počítačem, jako s tou krabicí, to je srandovní :-N x-)
ewelly
15. kvě 2009
no ty co jsme meli na srazu,si nepamatujes?🙂
ewelly
15. kvě 2009
ewelly
15. kvě 2009
opet me nastval MM! ]-(
ewelly
15. kvě 2009
holky,shanim ty slun.bryle pro malou!na mimaci maji same drahe kolem 500kc a nekdo z vas,myslim,ze Evka sem davala odkaz na ty s tim paskem a stali asi 300kc..nemate odkazek???myslim,ze Pepca nebo Matysek od Jani je mel na sraziku!
plechajdaautor
15. kvě 2009
tak u nas jedou teletubbies jeste ze existuje ten youtube 😃
ewelly
15. kvě 2009
u nas jede porad chnapik a z gumy meda😃
plechajdaautor
15. kvě 2009
co to je ? 🙂
plechajdaautor
15. kvě 2009
jo uz jsem si ho nasla, taky dobry zacal u toho skoro tancit 🙂 😃
slavikovci
15. kvě 2009
Ewi, my brejličky máme,ale z HMka asi za 200,-....ale jsou bez pásku....a on je stejně nechce a sundavá,takže máme smolíka 😃 to je hnus počasí.....doufám,že už dítko uslo a budu mít chvíli klid, zase pořád fňuká.....ale prosvítá mu jedna spodní dvojka, tak snad 😉
gabka32
15. kvě 2009
čaute, hlásím se z Prahy, ale zítra zas frčím dom 😉
gabka32
15. kvě 2009
u nás taky teletubies - jak Sašula slyší to sluníčko, tak přileze vysmátá i přes celý byt 😃 😃
gabka32
15. kvě 2009
Evi tady jsou myslím ty co má Joli

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=399051

já je chtěla taky koupit, jenže pak slíbila tchýně, že už má objednané... ale ty s Oriflame. jsou tak na pětileté děcko :-S
ewelly
15. kvě 2009
gabi uz jsou objednane.diky🙂...ona je na bryle vysazena😃
titida
15. kvě 2009
my máme taky brýličky, ale ještě jsem je nezkusila :-| byly drahé, ale na veletrhu je měli se slevou

Ewi - já spíš, co je to za značku, si nemohu vybavit, jinka vám, jsou moc pěkné x-) ale já chci fakt nejlíp tak za třipadesát, prostě co nejlevněji, parádu děláme s kočárem, hihi a a stejně čím dál víc nosím, ve městě je to s výhodou
plechajdaautor
15. kvě 2009
sice to neni ke chlubeni v tolika mesicich ale konecne se mates poradne rozplazil - tim myslim ze zacal kramovat a objevovat 🙂 uz jsem ho nasla jak ochutnava - respektive tesne nez stacil ochutnat - praci prasek 🙂 😃 mno takze sice pozde ale prece...jdu pouklizet nektery veci 🙂 😉
titida
15. kvě 2009
jupí, gratulace Matýskovi x-)

Kačka taky šmejdí čím dál víc, a častěji si sedá, i když jen o něco, tak snad taky jednou vstane a půjde (táta doufá, že jemu pro pivo, hihi)
melanykol
15. kvě 2009
Plechajdi gratulace,no kdo si počká,ten se dočká a není kam chvátat 🙂 já už odstranila všechno nebezpečné ze země,tak je to pro Zuzi větší nuda 😃
a gratuluji k narozeninkám,nějak se nechci smířit s tím,že ten rok tak utekl ]-(
slavikovci
15. kvě 2009
gratulujeme Matýskovi 😉 tak teď ti to už taky začne 😃
ewelly
15. kvě 2009
chicco za 1500kc 😉
beruthiel
15. kvě 2009
plechajda: jasně že je to k chlubení 🙂 a k přání pevných nervů. člověk najednou zjistí, kolik se mu doma "povaluje" nebezpečných věcí 😉
e.k.t
15. kvě 2009
Jsem zpět, smlouvy jsou zpracovány, ještě je zaplatit :-p

Pozdravuju od Vrkočky, potkaly jsme se n áhodou v Pardubicích 😉
d.aniela1
15. kvě 2009
zdravim
snazim se uspat prcka,potom s malou na ockovani,no dneska to jen nejaky hekticky,,ty brdo
evi ty jsi sikulka,,,a dekujeme za podravy

plechi no vidis to,,on nam kukacka uz kramuje,,super
d.aniela1
15. kvě 2009
velka gratulace 1 roku zivota!!!Nelince 😉 Domca ji posíla velkou pusu i kdyz uz nevestu má 😃 :-N
d.aniela1
15. kvě 2009
no ze ja mam ale stesti nikdo nikde :-N
quinny
15. kvě 2009
hezký odpolko, zdravím ještě z domova, ale brzy mě asi odvezou směr bohnice nebo kosmonosy nebo bůhví kam :-p
quinny
15. kvě 2009
Pavli Nelince všechno nej nej nej k 1. ročku!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

a stejně tak i Sárince od Agness. Všechno nej nej nej x-) x-) x-) x-)

Honzulák oběma posílá hudlana 😃
panterka
15. kvě 2009
ahoj quinny, co se děje?
quinny
15. kvě 2009
panter ahoj, to kdybych věděla, čím jsem si tohle zasloužila, dává mi to od rána vyžrat neskutečným způsobem a spát jako to dneska vůbec nepotřebuje. má to vychytaný, maminka je na to sama tak je potřeba jí žádně zdeptat :-p
quinny
15. kvě 2009
teď se tady jako vrchol představení svlíká z kalhot 8-(

Začni psát odpověď...

Odešli