• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
se Ti teda vůbec nedivím, že depkuješ, mně dítě spí, ale kdyby nespalo, tak bych si asi šla hodit mašli, jsem nějaká naprdlá
15. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to u nás relativně pohoda, klíště se mnou bylo pracovat na agentuře a asistentka si s ní pěkně poblbla, prostě spokojenost :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
z čeho taky z dětí nebo nějakej lepší důvod :grinning:

si dneska přijdu totálně neschopná, co mi kde odpadlo od ruky tam to leží, a to jsem vždycky tak hrdá na to, že když je MM pár dní pryč, že to je naprosto bez problémů udržovat pořádek, a teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: co jsem včera večer uklidila už dávno není pravdou, no výbuch bomby hadr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi no to je tím, chvíli jí bavil někdo jinej - to je osvědčenej recept i u nás, ale ono teď nějak není kdo jinej :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo, já Ti nevím, asi na mě leze PMS nebo to počasí :unamused: to už mě taky pěkně sejří, dneska sice neprší, ale je tam pěkná kláda :rolling_eyes:

já si to užiju příští týden, to bude David od po do čt na slovensku :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo

Evi, tak aspoň jedna šťastná mezi náma :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
a dneska jsem vyhrabala svojí krabici se starýma dopisama a pohledama, tak vám na mě padla taková depka... :frowning2:
15. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli heh u mě PMS v nedohlednu, na co bych to sakriš svedla :grinning:
MM by věděl, to bude z nedostatku sexu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile: co řešíte?
15. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jen vidím poslední větu nedostatek sexu :sunglasses: tak to jdu včas.. :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
věříš že tě fakt obdivuju, já si to se 2ma dětma absolutně nedokážu představit, bych už asi dávno se houpala někde, kdyby byly 2 takový jako Honzuch :pensive: to se fakt nedá :frowning2:
Jíťo, to myslím, že u mě nee :sweat_smile: :grinning: ale mám takovej blbej pocit, jestli jsem včera nenastydla, bolí mě břicho jako blázen

ahoj Laduš, co mimísek? :dizzy_face:
ty jo na chvily odlezu a uz vas tu je jak much :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: ahooojky
Jity to je u nás taky, když mi cokoli je tak že zanedbaný sex a mám to jako písničku od elánu :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Olí no včera se předvedl :grinning: snědla sem punčovej dort, okurky, pár křupek a na to sisinky :grinning: to vše v průběhu půl hodiny :grinning: Vítek se divil že nevrhnu.

Jdu si dočíst pár stránek :wink:
15. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Olí he krabice se vzpomínkama, tak to už delší dobu ze zásady nedělám, protože když jsem to udělala naposled, což bylo někdy v těhotenství, tak jsem se, netuším jestli vlivem hormonů nebo reality, propadla do hluboký depky a setrvala jsem v ní skoro týden, jaká já to jsem chudinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže krabice teď skončila hoodně hluboko u našich ve skříni, tedy mě z dosahu :pensive:

zdar Lááduško hehe nedostatek sexu to je téma pro tebe co :grinning:
15. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo, já jsem šťastná, že tu mám naše, to je fakt hrozná úleva a pomoc :wink:

Jani, Tys mi zmiizela :angry:
15. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
hele, Jíťo, já jsem do tý depky spadla i bez těhu :sweat_smile: dokonce jsem tam našla číslo na kluka, se kterým jsem v 16ti chodila, tak jsem tam zkoušela volat :grinning: naštěstí to číslo už neexistuje :sweat_smile: :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dani :slight_smile:

Laadi no chtěla jsem se zeptat jak se má Ládušátko, ale jak vidím tak s takovýmhle zásobením se ani špatně snad mít nemůže :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo musela jsem jit neco delat kdyz Domca spi a pak valim na ockovani
15. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
teda Olííí copak by asi na to řekl David :astonished: :zipper_mouth: :grinning:
15. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
já jen že jsi ani nepočkala na odpověď :sweat_smile:
No vzpomínky tak to mám ráda, a depku z nich nemám, já jsem prostě od přírody v pohodě, a když mi je zle tak to je opravdu nějakej obr problém, třeba zdravotní, nebo už toho je příliš, ale to se vyřvu, obečím Martina a on se polepší na chvíli a je mi zase hej :grinning:
Oli ty ses husta :grinning: :grinning:

Jito verim ze toho mas plny brejle me prave takovyhle vystupy delal vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem myslela z ho PRODAM
15. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo, asi by si poklepal na čelo a bylo by mu to fuk :grinning: :grinning: přece nebude žárlit, že jo? :sunglasses:
jediný štěstí tvoje že už to číslo neexistuje

Dani sím tě, kam toho netopýrka prťavýho chtěj jako píchnout to mi řekni, vždyť ta injekce bude zaručeně 2x větší než ona :sweat_smile:
ááá tak sem slítla pár stránek všem dětičkám také přeju vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a koukám už se slaví i ročky to to letí :slight_smile:

žádné depky bude teplo ...teda doufám...někdy .... a bude líp :slight_smile:
15. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak prodáš jo? to bys brzo dražila nazpět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, mně to přišlo tak jako normální? akorát vysvětlovat, kdo jsem, to by bylo drsný :grinning: :grinning: po těch letech :grinning: jsem si říkala, že by tam mohli být ještě rodiče, tak bych si řekla o spojení a pak by mě to přešlo :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jito nebude,ale bude kvicet asi chudera moje ,,ALE MUSI TO BYT jo mame 61dkg
15. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
hele, Jani, abyste jí nepřekrmili :grinning:
15. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek