Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
15. kvě 2009
Evi no fakt byl na pecku celej den oci nezavrel :-N
quinny
15. kvě 2009
Dani hehe no to by ho nejdřív musel někdo chtít, žejo 😃

Oli no já si to myslela to je jak u nás naprosto stejný, však oni jsou ta naše výhra v loterii že :-p 😃

už zase vyřvává, tak ho jdu zkusit přeprat a uložit do postýlky, držte palec :-N
d.aniela1
15. kvě 2009
Oli neboj ma dve odmerky granulek jako davam domcovi sunar tak takovy odmerky, 🙂 😃
d.aniela1
15. kvě 2009
Jito no prave,on dela hodnyho jen mimo svuj domov 😃
panterka
15. kvě 2009
hele, koukám, že vás to krmení nezruinuje 😃

Jituš, hodně štěstí 😉
d.aniela1
15. kvě 2009
no u nas se spi od 14hod tak ciham kdy to zacne
panterka
15. kvě 2009
tak já to čekám snad až kolem 6h, to pak dorazí i Hynďa od našich :-N
d.aniela1
15. kvě 2009
OLI ty jsi bez deti???nepovidej kde je mas?
panterka
15. kvě 2009
tak za prvý tam mělo být kolem 16h :-N to se vzbudí Jáchymek a Hynďa chtěl jít ze školky za babčou, něco spolu budou malovat 😉 David dorazí počítám až kolem šestý :-|
d.aniela1
15. kvě 2009
aha to jachymek spinka tak dlouho?to je dobrej.
No David muj dorazi kolem 17hod :-N
panterka
15. kvě 2009
Jani, houby ]-( akorát se vzbudil :-p
d.aniela1
15. kvě 2009
aa u nas jeste ne-e
e.k.t
15. kvě 2009
teda Joli od 6ti rána oko nezavřela 😃
quinny
15. kvě 2009
he tak jsem ho tam šoupla ale moc šancí si nedávám, oči jak tenisáky :-p
panterka
15. kvě 2009
u nás se sedí na nočníku a hraje si s píďou, chlap :-N
quinny
15. kvě 2009
ale nebýt těch výstupů šílenejch dnešních tak jsem se chtěla pochlubit že jsem hrdá matka, že začal si teď hodně často hrát v sedě, akorát se umí posadit jen ze stoje teda jinak ne :-N
d.aniela1
15. kvě 2009
aa u nas uz je taky vzhuru

holky tak ja se loucim peknej den,,a pevny nervy

pa
panterka
15. kvě 2009
Jani, Tobě taky při očkování 😉 pa
quinny
15. kvě 2009
Evi to teda nezávidím, u nás je tohle totiž zaručená cesta do pekla 8-(

Oli typickej že, to dělají všichni. Jen V. ho v tom vždycky podporuje, stylem jako příjemný co :-p fakt výchova jak vyšitá :-p
quinny
15. kvě 2009
Jani tak pááá a hezky jí pomuchluj chúdě jedno maličkatý :-N na granule nenáročný 😃 😃
panterka
15. kvě 2009
holky, já chci zase sluníčko ]-(
quinny
15. kvě 2009
nic tak je řev, tak jdeme ven, ať si to taky užijou lidi venku, co pořád chudáci sousedi žejo 😃
tak pááá 😉
panterka
15. kvě 2009
páááá
e.k.t
15. kvě 2009
tak paráda, joli je nějaká nevrlá změřím a 38,6 :-p že by ty zuby zase otravovaly? dostala nurofen a je v postýlce a poučtím jí rumcajse 😉 beztak neusne, no ale než zabere ten nurofen tak ji tam nechám a pak uvidím 😉
plechajdaautor
15. kvě 2009
jee es tema pindikama mi jdete do rany, u nas si s nim taky uz pomerne dlouho hraje, tak jsem rada ze nejsme jediny 😃

a je to u nas teda stejnym M taky porad rika, jen si hraj jsi chlap....mno a jak mu pak nemuzu ani plinu poradne nandat 😃
e.k.t
15. kvě 2009
tak ať ji nandává manža, když ke hře pobízí 😃 😃

jinak před půl hodinou měla Joli 39,4 :-p dostala nurofen, uspala jsem ji a už teda po půl hodině má jen 37,7, tak snad už to bude v pohodě
ewelly
15. kvě 2009
ahojky,docitat se mi nechce!
byla jsem dnes s kamoskou v Moste nakupovat tak jsem si koupila v CaA kalhoty,Elence cepicku a pak taky spodni pradlo,Elence hraci kalisky kdyz ty Jachymkovo ji tak bavily🙂
jinak Jani,to je jasny,ze Domik uz nevestu ma!zadnou jinou mu neshanej hele ]-( 🙂
ja to rikala kamaradace,ktera ma taky chlapecka,tak prej teda ze neee,ze Elenka je jejich😃..jeste ji neni ani rok a uz se o ni perou,co si pocnu v patnacti proboha?Radim to bude pry hned odstrelovat😃....ja co tu vozim s kamoskama,tak vsechny maji kluka,jen my holku🙂
e.k.t
15. kvě 2009
😃 😃 tak to má dobrý, to bude výběr 😃
e.k.t
15. kvě 2009
peču obláčky na víkendfový mejdánek 😉
titida
15. kvě 2009
co pečeš?