• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
obláčky :wink:
dám fotečku za chvíli :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý večer, Maty se teď vzbudil a má 38,8 teplotu :confounded: takže na víkend nikam nejedeme :angry: jsem zvědavá, co kde chytil za nemoc :frowning2:
15. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi - z čeho se dělají obláčky? jukám na foto ..
15. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jsou tam :wink:
15. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
to je listové těsto?
15. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo na větší kousky mázlé vajíčkem a posypané kořením :wink:
16. kvě 2009 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko.my dneska mame vyspinkano od sedmi..vcera mi beruska usnula cestou z Mostu,tak jsme se bala,ze doma pujde az v deset,ale vykoupala jsme ji,dala ji mlicko a byla hned tuhon:slight_smile:
16. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
brý ráno, noc strašná (což se ale po včerejšku dalo očekávat), ráno šílený, teď si teda hraje, ale až MM konečně dorazí tak mu vrážím prcka a odcházím středem v zájmu zachování duševního zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak a už tu s tím nebudu víc prudit, protože už si přijdu jak ohraná deska, ale když se to nedá :pensive: jako kdyby to bylo jeden den, ale tohle už je třetí :rolling_eyes:
16. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
samo že mu to hraní dlouho nevydrželo, už je zase řéééév, jdu učinit další pravděpodobně marný pokus o uložení do postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jito,to je des bes!kdyz mame takove dny a noci,tak jsme taky na bednu!Verim ze se tesis jako blazen az TM prijde!a kdy vlastne prijde?? :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ewi ahojda
měl by přijet dneska, ale počítám že až v noci, aby náhodou dítko nezastihnul ještě bdící :grinning:
ale má se na mě jen křivě podívat tak nastoupí tvoje metoda, a má ho na krku komplet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe ten je teda vycuranej!misto aby se na ditko tesil vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to vis ze jo,jen mu dej!musis ale strasne tvrde spat :grinning:
16. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Elenka ted usnula,se divim!MM je nekde fuc zas a ja misto abych uklizela tak se zas uklidim ke koni!no je to mozny? :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
néé tak nebudu křivdit, mají tu školu hodně náhodnou tak vůbec neví kdy bude konec a pak ta dálka zpátky domů, chci aby jel opatrně :wink:
16. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe no to jo, to já umím spát tvrdě, si ještě seženu špunty do uší a odstěhuju se do obýváku a nazdar bazar hoši :grinning:
16. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
se jí nediv né vždyť brzo vstávala, teda brzo no co já bych dala za 7mou hodinu :sunglasses: :grinning:
si se uklidila schválně, já chtěla žehlit, ale už včera jsem si řekla že se na to můžu, potřebuju relax když mi to dítě dává takovýhle kapky :rolling_eyes: :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
presne taaak:slight_smile:
MM uz je doma,tak zatim pa
16. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky chtela vcera zehlit a opet jsem byla uklizena,ale na mimaci zrovna:grinning:
16. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak páááááááá :grinning:
16. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je zas znat,ze je vikend:slight_smile:
16. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že jste si víkendový sraz užili. U nás skro nic nového, Barísa měla 6tou nemoc.
16. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Lakme jsi tu dlouho nebyla :wink: nemoc mě mrzí,a le určitě už je zase dobře.
jak rostete, už Barka běhá
a co fotečku nějakou
jinak srazík byl fakt super :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě se trošku peru s fotkama, zatím jsem ještě něco dohodila na rajče, tak můžete juknout kdo chcete, časem to smáznu :wink:
http://quinny1.rajce.idnes.cz/cervnovky_-_srazik_-_hotel_Renospond%2C_Zderaz_8_-_10.5.2009/
16. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Quinny nene, Barísa ještě neběhá občas sama stojí a nebo vylejzá na postel, ale samotné krůčky ani náhodou.
Tady už nějaké dětátko chodí ? Asi Domcuška od dani a nebo panterky Jáchymek, že.

Fotky mám tu :
http://picasaweb.google.cz/Kopfrkinglovi
16. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsem koukla na společné foto a poznala jsme tebe, dani, gabku, pak nevím, nevím, a evu a dole bych řekla, že je panterka a tu druhou nevvím.
http://quinny1.rajce.idnes.cz/cervnovky_-_srazik_-_hotel_Renospond%2C_Zderaz_8_-_10.5.2009/#P5090249.JPG
16. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :wink:

jé, lakme, Tebe jsem tu dlouho nepotkala :confused: s tím chozením u nás zatím nehrozí, ale vzhledem k tomu, že i Hyneček začal chodit až ve 14ti měsících, tak si ještě počítám tak dva měsíce počkáme :wink: jinak jsme na tom jako vy :sweat_smile:

jo, a teď se Jáchymek vyspal a má poprvý teplotu :unamused: a to hned 38,5... a přitom mu nic není, tak tu nad tím přemýšlím a jak jsem vlezla sem a vidím, že Barča měla šestou nemoc, tak uvidíme, co z toho bude dál :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, a dole jsem já s ewelly :wink:
16. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter ona taky měla teplotu z ničeho nic, šla jí až na 40,1 v zadečku. A pak se po třech dnech osypala a teplota byla hned fuč. Ještě jí trochu trápí ouška, rostou zoubky. :slight_smile:

Jsem myslela, že vám už malý už chodí. :slight_smile:

A nahoře mezi gabkou a ekt ?
16. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
lakme, tak uvidíme, my jsme ještě žádnou teplotu neměli, ale zatím je i veselej :sweat_smile:

mezi gabkou a ekt je titida a swead :wink:
16. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé já myslela že tu nejste tak jsem si byla nandat tiramisu, jsem dělala pro manžela tak jsem musela koštnout, jestli je to jedlý :grinning:
16. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek