• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
panter tyk ty bych nepoznala. :slight_smile:

Quinn stále jsem tu.

Jinak bych si v po měla dojet pro manducu, joj, jak se na ní těším. :slight_smile:)
16. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no však ony mají dětičky ještě čas, se ještě naběhají :wink:

panter to má Jáchymda první teplotu v životě tak to je teda kabrňák :sweat_smile: my už jich měli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
lakme jakto manducu, já myslela že vy jedete v jiných nosítkách, nebo nějaká výhodná koupě :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak manducu totálně miluju, kolikrát chodím i na prochajdy nebo do města jen s ní, se mi líbí ten pocit volných rukou, který si jinak moc neužiju :grinning:
16. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
quinn no to teda. Jsem našla na MMB nenošenou za 1500. :slight_smile:) Hrozně se to ve mně cukalo, jestli ji fakt potřebuji, ale pak jsem usoudila, že jo. Navíc jsem našla, že to má bedrák 140cm, takže bych to měla obléci jak já, tak MM. :slight_smile:
Nosítko co mám je fajn.
16. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je superkup :dizzy_face: to se ti nedivím, že do toho jdeš, určitě budeš nadšená.
jj bederní pás je dlouhej určitě navlíknete oba bez problémů. já jsem slušně oplácaná a ještě mi slušnej kus zbývá :grinning:
16. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda!
no hlavne ze jsem tady nabizela ja nenosenou a nikdo ji nechtel,tak ji davame na aukro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
já se omlouvám,ale Honzulátko se mi tu rozčiluje a něco tu povážlivě zapáchá, tak jdu juknout do tý pleny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pofrčíme ještě na chvíli ven, nějak nemám náladu ho jinak bavit, a on je v kočáře rád, já si vyčistím hlavu na čerstvým vzduchu..no není co řešit.
tak páááá :wink:
16. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ewi jo ale cenu jsi myslím nějak neřešila nebo jo? :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Jíťo, jj, má první teplotu, měl max. 37,2 nebo tak nějak a to ani za teplotu neberu :sweat_smile: ale jinak mu fakt nic není, měl trochu řidší kakání, ale průjem to vyloženě není a počet kakání má taky standartní, zatím 2x :grinning: tak uvidíme, co se z toho vyklube :unamused:
16. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jo psala jsem taky 1500 a nikdo ji nechtel:slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ewelly jsem tu nebyla. Škoda, bych ji vzala od tebe, ale myslím, že za ní dostaneš asi mnohem více jak 1500. Co jsem koukala, tak manduca za poslední měsíce pod 2000 většinou nejde a když je kolem 1900, tak je hnedle pryč. Se podívej na MMB.
16. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď by ti za 1500 za ní ruce utrhly. :slight_smile: se podívej.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23233582

jen doufám, že mi to v pondělí vyjde. Dám hned vědět, kdyby to z nějakého důvodu nevyšlo, tak bych tu od tebe vzala.
16. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja ji nabizela jen vam za 1500,jinak za ni budu chtit taky 2000,pac stala 2500 a mela jsem ji jen doma
16. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no tuhle mam:slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
lakme co to tu mas za fotku?? :confused:
16. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ewell jej, tak mohla bys prosím do pondělí s vložením počkat, by mě asi kleplo, kdyby mi to nevyšlo a ta tvoje by byla už pryč. :slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jasny:slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ewell to je ze svatební cesty, tak 10km od Příbrami :slight_smile: Jak jsme šli přes Brdy z Prahy na Svatou Horu. :slight_smile:)
16. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ewell díky. :slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ewi aháá no vidíš, to šlo asi trochu mimo mě, že už jsme jí měli :wink:
já myslím že pokud to nedopadne s lakme, tak ji koupí někdo naprosto bez problémku, mmb nebo makro to jistí :wink:
16. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
a my teda běžíme, tak pááááááá :slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo, pá :wink:
16. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Když už jsme u manducy, má to nějakou věc na co bych si měla dát pozor ? jako co dobře prohlédnout, jsem měla manducu jen jednou v ruce a moc se mi líbila, ale ani jsem ji nevyzkoušela, aprotože jsme si říkala, že za tu cenu, si ji fakt nepořídím.

Jinak nosítka co mám tak dobré, hlavně skladné - to malé co mám pořád v golfkách má složené rozměr průměr 15cm a výšku 12cm. Pak mám co jsou po složení asi o polovinu větší, ale taky mají všechno širší. :slight_smile:
Tohle malé poslední dobou nosím používám nejvíc - jdem do krámu Barka v golfkách, pak nakoupím 2 balíky matonek, a ještě nějaké drobnosti a Barka jde do nosítka a já mám super odvozný vozík až dom. :slight_smile:)
Jako Manducu jsme viděla v obalu a přišla mi fakt veliká, ale zas se dá nosit na těle pořád a nemotají se tráky, taky nošení na zádech v ní bude asi lepší. A na výlety na delší tůru, i když ve větším nosítku ji mohu mít 6hodin v kuse a dobré.
16. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ja nevim na co si dat ozor.ja bych s ni byla spokojena,je k tomu takovej malej pytlik takze by se dala taky nosit v kocarku,ale mala v tom byt nechtela,kdyz byla mala a ted v tom vydrzi taky jen chvilku!asi je po mne a ma klaustrofobii:grinning:
16. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak o nosítkách si s váma nepokecám :sweat_smile: bych toho našeho otesánka ani neunesla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja uz mam taky co delat pri jejich 10.5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ewi, to je Elenka taky pořízek :sweat_smile: ani mi to tak na srazu nepřišlo :sweat_smile: to má tak nějak jako Jáchymek v 11měsících, v roce už měl 11kg
16. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
vzdyt byla nejvetsi z holcicek,vetsi nez nekteri kluci,jinak s ostatnima stejna,jen Jachymda byl vetsi:slight_smile:...vzdyt jsem to tam porad omilala,ze mam nejake prerostle dite:grinning:
16. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ja doufam,ze uz se ji ta vaha bude zastavovat,pac uz ted mji zad co delat a ze nejsem zadne tintitko:grinning:
16. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek