Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
lakme
16. kvě 2009
Jo tak naše barka měla v 10m 8060kg, tak nějak. 🙂 A teď určitě ještě ani 9kg nemá. 🙂

Ewell znám. Marinek nesnášel jakýkoliv nošení a nebo omezení pohybu, takže toho by ani nosit nešlo, za to Barísa je mazlíček mazlivý. Mám dojem, že většinu bdělého života stejně strávila přivázaná na mně. 🙂 Mám dojem, že se stejně od ní moc neodděluji, jen doma, když si popolejzá a nebo trochu venku, ale jinak je buď u kozy a nebo přivázaná na mě a kozou v puse. 🙂
ewelly
16. kvě 2009
jeste kojis?to je dobre,ale ja uz jsem byla rada,kdyz uz se odstavila a mne se daly prsa do normalu,ac jak uz nechtela tak to byl masakr ji aspon trochu donutit!potvurka,nechtela uz kozu ani videt!byla ale kojena presne na den 7mesicu🙂....zitra je nam 11 fiihaaa
panterka
16. kvě 2009
lakme, tak to je Barča dobrá, Jáchymajda musí pořád něco zkoumat a objevovat, sice na silvestra mi v šátku vydržel v pohodě, ale nevím, jestli teď by ho to ještě bavilo 😃
lakme
16. kvě 2009
ewell kojím, teda převážně kojím. Ona jen tak něčeho zobne a moc nechce. Jen když mám MS tak mě kouše, asi ji to moc nechutná, ale jinak....by nejraději sosala pořád.

panter jj, je to mazlíček. 🙂
panterka
16. kvě 2009
lakme, tak vlastně se jí není co divit, když tam má dudlíka 😃
lakme
16. kvě 2009
panter nojo no. 🙂 nakonec ona klasický dudlík nemá, ale nějak to samo vyplynulo a to ho měl Marinek už od porodnice.
ewelly
16. kvě 2009
holky tak mi obe deti usnuly😃
lakme
16. kvě 2009
Mějte se, jdem s dětma ještě na chvilku ven.
ewelly
16. kvě 2009
my az se mala vzbudi pujdeme jeste k tchyni!jsme dali mir!jsem zvedava na jak dlouho,kdy zase rekne nebo udela nejakou pi....! ]-(
laada
16. kvě 2009
Ahoj koukám, že skoro nikdo nikde... =-)
laada
16. kvě 2009
Kde máme celý dny Zdenííí? =-)
ewelly
16. kvě 2009
ahoj laadi,jak je?ja ti nestacim jo? ]-( 😉
laada
16. kvě 2009
jo jo ty a tvůj muž mě stačíte 😃 😃 😃 😃
laada
16. kvě 2009
ráno trochu blivno, odpo začala třeštit hlava a ted mám napatlanou masku a půjdu se do vany zkulturnit i s umytím hlavy.. jak nemám doma Vítka tak nevím co bych |-|
laada
16. kvě 2009
Dnes dávájí účastníky zájezdu tak se těším úplně na mě z toho filmu dejchne dovolená x-) co u vás?
adajar
16. kvě 2009
Ahojky ladus no jako ja mam dilema nevim enaco koukat driv jestli ucastnici nebo Demanty noci. Omlouvam se ze vam sem lezu. 😃
ewelly
16. kvě 2009
ja s etaky tesim,budu u toho zehlit!brr..ja ti dam muj muz😃
ewelly
16. kvě 2009
adajar klidne,stejne tu nikdo dnes neni🙂
laada
16. kvě 2009
ewelí asi teda taky budu žehlit :-S včera sem si hezky prádlo složila a myslela sem že nebudu muset žehlit, ale je hezky na kupičce zmuchlaný 😎
laada
16. kvě 2009
co je to Démanty noci sem neviděla =-)
adajar
16. kvě 2009
ewel no u nas taky ne. Ladus ja dneska pastovala podlahu jeste mi ctvrt pokoje zbejva
ewelly
16. kvě 2009
jen se setri,hezky nozky nahoru,fanticku nebo neco jinak hezky dobreho,nezdraveho,k tomu neco na zub a koukej na bednu😉
laada
16. kvě 2009
úúú tak fantičku bych si dala x-) x-) x-) x-)
adajar
16. kvě 2009
laadus ja taky ne, ale cetla jsem to je to od Lustiga a z druhe svetove valky jsou to povidky a docela depresivni ni.
ewelly
16. kvě 2009
a taky davaj King Konga,ja na to nemuzu koukat,sice je to kravina,ale ja u toho stejne rvu😃
laada
16. kvě 2009
ta drahá maska mě teda trochu škrabká ]-( ]-( ]-( prej hroznový jadýrka ]-( jdu už asi do té vany
laada
16. kvě 2009
aha tak válka mě nebere teď mě stačí k breku i večerníček takže king kong taky ne 😃
ewelly
16. kvě 2009
tak depku jsme dneska zahnala doufam,takze na dalsi depky koukat nebudu🙂
adajar
16. kvě 2009
laadus ja dneska mela kolusku no.

Ewel no ten je smutnej tam na konci.

Holky ja rvala u druhe sance a byl tam muj gynekolog.
ewelly
16. kvě 2009
ja taky brecela i u pohadek§a to fakt nkecam!! 😃

Začni psát odpověď...

Odešli