• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
to je ale dobře, buď ráda :wink: u nás hodně pije fakt jenom taťka :unamused:

dneska jsem třídila věcičky po klukách, co už Jáchymek unosil, něco jsem dala do tašky a poslala manžovo kolegyni, jestli si z toho něco vybere a dva pytle mám na vyhození :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdem vybirat od barvy strechy a fasady az po barvu zasuvek skorem vsechno :slight_smile: :sunglasses:
29. bře 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli abys pak za ty 4 roky nelitovala ze sis to nenechala :slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako po dvou dětech, to už bylo fakt špatný... teda to, co jsem vyhazovala... a kdoví co bude... :sweat_smile: ještě furt přemýšlím, co s kočárem, ale nejspíš ho scchovám :grinning:
29. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to je pěkný :dizzy_face: já chci taky něco vybírat :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe kocar ja bych prodala za ty 4 roky uz to bude fakt babicka :o)

Ja se taky tesim, ale na tu vyslednou cenu uz neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nic jdu do sprchy a budu tam premyslet kolik se nas za mesic sjede na srazu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takze dobrou s kobrou :wink:
29. bře 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jeste Mates se teda neplazi, ale styl kterym se dostava za hrackama jsme dneska s mm nazvali kraul na suchu :slight_smile: :grinning: uz jako nevali sudy, ale takovym stylem jako kdyz se plave kraul se k nim dovali a obcas si strkne nohou .....fakt mazec jako :grinning:
29. bře 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš, a já jsem se zrovna rozhodla, že si ho schovám :grinning: i po těch dvou dětech je fakt parádní a když nic nebude, tak se snadno dá pryč pak :sunglasses: je to moje srdcovka a takovej bych pak těžko sháněla (vidím, co se změnilo za těch 5 let po Hynečkovi :grinning: ) a navíc ty prachy za to zase dávat :sweat_smile:

tak dobrou noc :slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, nějak začít musí a neboj, on to vypiluje a pak budeš jenom čučet :sunglasses:
29. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :wink:
30. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

posun času mi nevadí, jen teda den hrozně rychle uteče a já vůbec nic nestihnu.

Matěj mi taky moc nepije cca do 50ml, ale zase mlíko mu jede to vypije skoro 600ml za den, tak proto asi nemá žížu. Určitě až nebude mít tolik mlíka, tak bude pít víc.

Hokej mám ráda, dřív jsem na něj chodila i na stadion, teď už moc ne. Škoda že Plzeň vypadla v semifinále :frowning2: fakt mi to bylo líto. Straka byl úžasnej, vlastně celej tým stál za to.
Když hráli Vary proti Spartě, fandila sem Varům a doufám, že letos porazí Slavii, fakt mě naštvali. Nesnáším Růžičku staršího jak pořád žvejká, on vypadá pak jak kr...., omlouvám se, ale je to tak.

Jinak se taky musím pochlubit, prcek už leze (čtvernožkuje), ale jen když někam nepospíchá, když chce něco hned, tak má podobný styl jako Plechajdy Mates :grinning:
No a občas si stoupne u nábytku, ale ne rovně má vystrčenou prdelku jak včelička
30. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
venku tak krasne a my mame 39 horecky!to je na palici,vcera jsems ni byla na pohotovosti,tak pry virza,tak dnes volam nasi dr.ze se mi to nezda,ze nema jin priznaky tak pry by to odpovidalo,ale jestli se mi to nezda,tak mam prijit,ale ze maji plnou cekarnu!tak jsem ji dala nurofen a ted spinka,tak uvidim potom!..nase druha nemoc!ja vim ze takovych bude jeste spousta,ale co se tyce male tak jsem hned ze vseho vyplasena! :rolling_eyes: :angry:
30. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda pokrok supéééérrrrr te%d to půjde ráz na ráz :wink:
30. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to snad rychle přejde :wink:
30. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky den

Omlouvam se vcera m to spadlo a nemohla jsem to nahodit ani jsem se nerozloucila pardoooooooooooon

jinak Domik uz je lepsi tak aspon tak zitra mame ji na vyter tak nejak kolem pul desaty ale bude to asi az ve ctvrtek ,,no ale nez tam dopajdam to bude ale prdel ,,a zitra konecne kaderniik uz to mam jak slepice se tesim aspon nejaky spestreni kdyz nikam nemuzu chodit
30. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jdeme krmit uf uf to je prace,,takhle pajdat
30. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry den,

mame rozlitano takze sem a nejsem :slight_smile:

Nicmene hlasim 3 zub venku a to 1 vlevo nahore :wink:
30. bře 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak ať to má Domínek konečně v pohodě bez potvůrek :wink:
30. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni gratulačka k zubákům :wink:
30. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: teda my jsme pořád zalezlé doma,protože máme obě pořád rýmu a Zuzka u toho odsávání řádí,jak tajfun :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže ji z toho nosánku pořád teče :unamused: Jek teď oblékáte děti,když už se to počasí tak mění?
30. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dáme body ponožky, punčošky a ponožky teplý gatě mininku a větrovku a tředně teplou čepičku, no a když je hodně teplo tak rozepnu větrovku, jinak dvě flísovky a nánožník a myslím že pohoda :wink:
30. bře 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mel ja zatím porad stejne jem davam mene teplou capku a nedavam deku do fuksaku...a spocenej teda neni....tzn body s dl rukavem , mikinu, puncochace ponozky a kalhoty, navrch bundu....akorat tedka zacnu prechazet z tech hodne teplych bund na jarni....bez kozichu atd
30. bře 2009 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
swead fotku doplnim, ale budu doma az ve stredu a vsechno mam v ntb :slight_smile: :wink:
30. bře 2009 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme už 14 dní zavřené doma,tak jsem lehce zmatená :grinning:
30. bře 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: No u nas teda po ranu zas takovy teplo neni, je venku uz citit teply vzduch, ale ze bych ho mit oblikala to ne....myslim ze ale behem tohodle tydne uz to prijde ma bejt skoro ke 20 takze budu muset, ale myslim ze to vyresim misto body tricko s kr rukavem mikinu a jarni bunda a dam pryc asi fuksak a bude jen deka a nanoznik
30. bře 2009 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aspon tak si to maluju :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni my už takto jezdíme teďko, a je fakt že někdy tu větrovku sundám a někdy jen rozepnu :wink:
30. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, u nás dneska docela chladno :sweat_smile: ale my jsme byli po obchodech, takže bez fusaku :sunglasses: a byli jsme úspěšný :grinning:
30. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
do oběda lilo jako z konve :unamused:
30. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je docela pekne :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek