Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
adajar
16. kvě 2009
laadus no prave premyslim ze to neni dobrej napad, ale miluju filmi co je natocili podle mejch nej knizek.
laada
16. kvě 2009
Jdu do té vany zatím čus .. 😉
adajar
16. kvě 2009
ewel no jako ja nebrecim jen mi ukapne slzicka a je konec, ale v te druhe sanci ten porod me dostal.
ewelly
16. kvě 2009
no tak to me taky!🙂...ja musim taky letet.MM uz prisel,musim vzbudit malou a jdeme k te tchyni!tak papa
adajar
16. kvě 2009
laadus ahojky.

j holky.
tak aho
bajunka
16. kvě 2009
tak jsem natocila dalsi krucky uz to vypada trochu lip: http://www.stream.cz/video/299181-krucky-ii
plechajdaautor
16. kvě 2009
Bry vecer 🙂

nedocitam, pac nemam silu 😎 Slavime maminy 55 a tak tu litam cely den ...

mastesti dneska Mates si dal zas svou jiz klidnejsi noc takze chrnel 11h v kuse, jen 3x zabrecel na dudlika jinak klid a snad po 100 letech jsme vstavali v 6:15 to byl uplne balzam 😃 jsem zvedava na dnesek pac tedka vytuhnul uplne nekompro....kdyby si to zopaknul tak se zlobit nebudu, ale nebudeme predbihat 🙂
plechajdaautor
16. kvě 2009
jeste ze jsou babicky, na prichazku v kocarku s nim sla i s dedou a jeste ho tedka vecer umyla ....asi si ji poridim domu 😃 😃 😃
laada
16. kvě 2009
no huš sem si říkala co je s tebou a vona si pěkně nacpává pandírko dortíkem 😉
e.k.t
16. kvě 2009
😃 ahojky, mejdánek pohodička, jen jsem se od rána poprvé zastavila 😃
ewelly
16. kvě 2009
bajun krasny krucky🙂
Elenka dnes poprve sama stala dele jak deset vterin🙂..u tchyne,tak aspon vidi nejaky pokroky a nebude ji snad uz pomlouvat 😉
plech gratulace,snad bude spinkat i dnes 😉
Evi to je srumec co?😃
ewelly
16. kvě 2009
koukam,ze zas bude supestar,to zas bude srandy😃
e.k.t
16. kvě 2009
jo je, jolík už chrní sla spát a 38,9 :-p
ewelly
16. kvě 2009
ja Elenku ani nestihla vykoupat,aspon jsem ji otrela a usnula jak spalek!
chudak Joli!
e.k.t
16. kvě 2009
no jo včera měla 39,8 :-p :-p :-p dostala čípek a za chvíli byl klid teda 38,2
ewelly
16. kvě 2009
ja jdu zehlit,nakouknu jestli se tu bude neco dit😉..pa
e.k.t
16. kvě 2009
tak u nás teda jako prý poledne ]-(
gabka32
17. kvě 2009
ahojky konečně jsem zpátky doma, spala ve své postýlce 😃 😃 😃

Saška se v noci ve 3 vzbudila a teda dost koukala, že ji taky krmí mamka po 4dnech :-N pořád si mě prohlížela a šahala jestli jsem to fakt já 😃 zlatíčko moje. další kurz v Praze už zas jedem všichni, týden bez nich bych asi nedala |-| dneska odpol.ještě hurá pro pejska a jsme komplet 😉

jo a včera MM překvapil... jsem dojela tak svíčka, vínečko, jednohubky.... uklizeno 🙂 akorát teda jsem ho asi nepotěšila já, páč od čtvrtka první MS od r.2007 ]-(

hezkou neděli všem, u nás je krásně x-)
e.k.t
17. kvě 2009
Gábi tak to muselo být fakt super, ale to zklamání z MS no holt takový je život 😉
gabka32
17. kvě 2009
nj ale jsme se bavili kdy začít jíst listovku a MM že prý klidně hned 😃 😃
e.k.t
17. kvě 2009
no taky si ji půjdu koupit, Martin i po srazu, když viděl že i jiné děti jsou odné, tak jako že teda fakt jo 😃
gabka32
17. kvě 2009
vždyt Joli je hodná 😉 akorát ty uspávačky teda nezávidím.. :-p
melanykol
17. kvě 2009
Ahoj holky 🙂 Potřebovala bych nějaký tip,co z brokolice pro Zuzanku k obědu.Já ji nikdy nejedla,nějak mě odpuzovala 😃
gabka32
17. kvě 2009
mel ahoj, já ji napařím :-N doměkka a rozmixuju s uvař.bramborem a masem... Saška ještě kousky nejí
nebo když jsem líná, tak ji hodím do hrnce a vařím všechno naráz - maso, brokolici, brambor nebo mrkev...
titida
17. kvě 2009
já taky vařím - brambora, brokolici, hrášek, mrkev (strouhám nahrubo) pak to pomačkám a je to, nechávám to řidší, jako polévku nebo přidám vývar
a nebo K udělám jen brokolicic a brambory na kousky nebo těstoviny a ona si to jí sama x-)
titida
17. kvě 2009
gabi - tak budete první s dalším mimi?
e.k.t
17. kvě 2009
já teeda vařívala vše v jednom hrnci a sekala, ale teď si joli bere jídlo do ruky, tak jen provařím, ale stačí 4-5 minut a dávám do ručky s kouskem brambory a třena kouskem kuřecího masíka 😉
titida
17. kvě 2009
holky, kdy se tak děti učí sami lžičkou?
titida
17. kvě 2009
jo, Gabi, jsem se chtěla zeptat, jaký to máte ty plínky? jsem to nějak neudržela 🙂
titida
17. kvě 2009
a jak jsi spokojená s tém napařovacím hrncem? myslíš, že je to lepší než napařovací hrnec normálně na plotnu?

Začni psát odpověď...

Odešli