• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
laadus no prave premyslim ze to neni dobrej napad, ale miluju filmi co je natocili podle mejch nej knizek.
16. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do té vany zatím čus .. :wink:
16. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewel no jako ja nebrecim jen mi ukapne slzicka a je konec, ale v te druhe sanci ten porod me dostal.
16. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to me taky!:slight_smile:...ja musim taky letet.MM uz prisel,musim vzbudit malou a jdeme k te tchyni!tak papa
16. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadus ahojky.

j holky.
tak aho
16. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem natocila dalsi krucky uz to vypada trochu lip: http://www.stream.cz/video/299181-krucky-ii
16. kvě 2009 v 19:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry vecer :slight_smile:

nedocitam, pac nemam silu :sunglasses: Slavime maminy 55 a tak tu litam cely den ...

mastesti dneska Mates si dal zas svou jiz klidnejsi noc takze chrnel 11h v kuse, jen 3x zabrecel na dudlika jinak klid a snad po 100 letech jsme vstavali v 6:15 to byl uplne balzam :grinning: jsem zvedava na dnesek pac tedka vytuhnul uplne nekompro....kdyby si to zopaknul tak se zlobit nebudu, ale nebudeme predbihat :slight_smile:
16. kvě 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste ze jsou babicky, na prichazku v kocarku s nim sla i s dedou a jeste ho tedka vecer umyla ....asi si ji poridim domu :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no huš sem si říkala co je s tebou a vona si pěkně nacpává pandírko dortíkem :wink:
16. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahojky, mejdánek pohodička, jen jsem se od rána poprvé zastavila :grinning:
16. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bajun krasny krucky:slight_smile:
Elenka dnes poprve sama stala dele jak deset vterin:slight_smile:..u tchyne,tak aspon vidi nejaky pokroky a nebude ji snad uz pomlouvat :wink:
plech gratulace,snad bude spinkat i dnes :wink:
Evi to je srumec co?:grinning:
16. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam,ze zas bude supestar,to zas bude srandy:grinning:
16. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je, jolík už chrní sla spát a 38,9 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja Elenku ani nestihla vykoupat,aspon jsem ji otrela a usnula jak spalek!
chudak Joli!
16. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo včera měla 39,8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dostala čípek a za chvíli byl klid teda 38,2
16. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu zehlit,nakouknu jestli se tu bude neco dit:wink:..pa
16. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás teda jako prý poledne :angry:
16. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky konečně jsem zpátky doma, spala ve své postýlce :grinning: :grinning: :grinning:

Saška se v noci ve 3 vzbudila a teda dost koukala, že ji taky krmí mamka po 4dnech :sweat_smile: pořád si mě prohlížela a šahala jestli jsem to fakt já :grinning: zlatíčko moje. další kurz v Praze už zas jedem všichni, týden bez nich bych asi nedala :pensive: dneska odpol.ještě hurá pro pejska a jsme komplet :wink:

jo a včera MM překvapil... jsem dojela tak svíčka, vínečko, jednohubky.... uklizeno :slight_smile: akorát teda jsem ho asi nepotěšila já, páč od čtvrtka první MS od r.2007 :angry:

hezkou neděli všem, u nás je krásně :dizzy_face:
17. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi tak to muselo být fakt super, ale to zklamání z MS no holt takový je život :wink:
17. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj ale jsme se bavili kdy začít jíst listovku a MM že prý klidně hned :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si ji půjdu koupit, Martin i po srazu, když viděl že i jiné děti jsou odné, tak jako že teda fakt jo :grinning:
17. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyt Joli je hodná :wink: akorát ty uspávačky teda nezávidím.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Potřebovala bych nějaký tip,co z brokolice pro Zuzanku k obědu.Já ji nikdy nejedla,nějak mě odpuzovala :grinning:
17. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel ahoj, já ji napařím :sweat_smile: doměkka a rozmixuju s uvař.bramborem a masem... Saška ještě kousky nejí
nebo když jsem líná, tak ji hodím do hrnce a vařím všechno naráz - maso, brokolici, brambor nebo mrkev...
17. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky vařím - brambora, brokolici, hrášek, mrkev (strouhám nahrubo) pak to pomačkám a je to, nechávám to řidší, jako polévku nebo přidám vývar
a nebo K udělám jen brokolicic a brambory na kousky nebo těstoviny a ona si to jí sama :dizzy_face:
17. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi - tak budete první s dalším mimi?
17. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teeda vařívala vše v jednom hrnci a sekala, ale teď si joli bere jídlo do ruky, tak jen provařím, ale stačí 4-5 minut a dávám do ručky s kouskem brambory a třena kouskem kuřecího masíka :wink:
17. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdy se tak děti učí sami lžičkou?
17. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Gabi, jsem se chtěla zeptat, jaký to máte ty plínky? jsem to nějak neudržela :slight_smile:
17. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jsi spokojená s tém napařovacím hrncem? myslíš, že je to lepší než napařovací hrnec normálně na plotnu?
17. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek