• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Diti já delám jen v hrnci a pohoda, látkovky mám nejsraději BabyLuci flanelové, nebo BabyLuci organics :wink:
17. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - jako napačuješ v hrnci nebo vaříš?
17. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
napařuješ, chjo
17. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no varím, ale jen krátce, nesmí být hnědá, měla by zůstat zelená :wink:
17. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dito s dalším mimi nevím, určo nás někdo předběhne, já bych nejraději aby to bylo až příští léto nebo podzim :grinning:

já dávám většinou do obyč.hrnce s vodou, ale Sašula ještě kousky nechce, tak mixuju :confounded: a někdy vytáhnu napařovací - tam je zelenina více barevná, snad i více vitaminová, ale maso se v tom blbě dělá, zaleze do těch dírek a špatně se čistí. to napařování je určitě stejné jako na plotně, akorát to je na více pater a více se tam vejde, jdou v tom dělat třeba i vajíčka :wink:
17. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky,takhle taky vařím,ještě jsem myslela,jestli ji někdo dětem zapéká,ale asi zatím zůstanu u osvědčeného a uvařím ji.Teda tady je dneska nádherně,doufám,že vytáhneme taťku na procházku.
Ještě k tomu jídlu.Spíš mě zajímalo čím to jídlo obohatit.Stou zeleninou jenom mi to příjde všechno na jedno brdo.
17. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a plínky tyhle:
Imse vimse flanel 3v1 ta byla supr, ale je drahá (asi 450) a už z ní vyrostla :confounded:
pak jsme měli imse vimse biobavlnu, ale ta se spínala snapi sponkou, nám moc nepřirostla, tak jsem prodala

tedko teda máme
3 haipa daipa pastelka - je fajn, ale už rychle nasákne jak Saška více čůrá, taky na sponku
2 toot boots bamboozle - fajné, ale zapínání na patentky si moc neoblíbil MM
1 popolino asi bavlna - taky fajn, na patentky
2 flanel zlatíčko - spokojenost, jen jsou vícevelikostní a z S už vyrůstáme
a 3 flanel. Baby lucy max.spokojenost, velikost L už je akorát, hodně nasáknou, jsou barevné a v ceně byla
vkládací plínka
1x baby idea - taková hrubší na noc, taky ok

a kalhotky máme Imse vimse - zoo a fox, jsou dobré, jen ten suchý zip asi budu muset přešít, na další dítko by už nedržel. a taky pruhované flísové myslím toot boot ty jsou hezké, v létě klidně pod šatičky :wink:
a s vlnáčkama jsme moc spokojení nebyli, byla v tom moc veliká, takže prodáno, ale hodně jiných je zas chválí....

tak to je asi vše :wink: kombinujem s pamperskama, ale i tak myslím docela ušetříme, hlavně pokud vydržíme i s dalším potomkem látkovat
17. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel taky jsem o tom přemýšlela... co víc.. třeba dávám ještě kombinaci brambor-kukuřice (mražená) a cuketa+maso nebo červ.řepa, brambor+maso... jsou sladší, Saška to má ráda. a chutnala jí i přesnídívka (dělaná) ovocná s vločkami, jsem se divila :sweat_smile: no a s rýží a těstovinami zatím pomalu, ono jak se to mixne mi to přijde takový hrozný lep ulepený hustý... ale Saška nemá ani jeden zub a z kousků ji natahuje :frowning2:
17. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rýži,těstoviny,brambor a vlastně všechno jí Zuzanka skvěle.Ještě se mi nestalo,že by něco nechtěla.Jen jsem jí dávala ochutnat samotný meloun a ten jí moc nejel.
17. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano.tady to nejak zije dnes rano:slight_smile:
gabi to MM zatim nechce o zadne listovce ani slyset:grinning:....ja abych pravdu rekla,tak pudy by byly,ne ze ne,ale s tim drkem si neumim predstavit,mit ted dalsi:slight_smile:.ja bych chtela tak za rok zacit znova zadelavat:wink:,doufam ze na kluka :grinning:
17. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě Evi podle tabulky já mám "zadělávat" na kluka tak prosinec leden :grinning: :grinning: ale nevim nevim, jeslti je to spolehlivé...
17. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ráno, teda jak kde že. ale alespoň sluníčko svítí a manža mi dělá snídani, tak počkám a pak zkusím zalehnout k prckovi, který si snad konečně dal říct, že už je čas, když vstává v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
17. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saška už taky spí, svtávala v 6, ale mi to spaní přes den vůbec nejde :unamused:
17. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky néé, ale tipuju že dneska mi to půjde - jsme k němu v noci asi 4x vstávali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snídaně hotová, já se zatím loučím :wink:
17. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou chut :wink:
17. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo, tak já jdu za Saškou, už je vzhůru :wink: MM vaří obídek,tak zkusím pak i zalehnout na chvíli :dizzy_face:
17. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za vyčerpávající info o plínkách, furt o tom uvažuji, docela už pochytáme do nočníku, tak by to nemuselo být tak hrozný s tou spotřebou, asi kouknu na ty babylucy
17. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Joli vstala v 7 ale kolem 9 šla zase chrnět :frowning2: n ení jí dobře a má teplůtku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
6.nemoc?
17. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi tak takovym vecem ja opravdu neverim!stejne zalezi na manzovo spermiich,ktera bude rychlejsi :wink:
17. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nééé spíš tam otavuje nějaký zub, páááččč slintá jak bernardýn a niagára dohromady :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z oslavy budou něšjaká videa, ale nejsem chobotnice tak fotek je málo :frowning2: teda vlastně žádné :pensive:
17. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vše co je nafocené z oslavičky je v albíčku :wink:
17. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojda holky,

moc děkujeme za přáníčka k narozeninám... včera byla oslava a super :sweat_smile:

Evi, už jste taky slavili jo? Koukám na fotečky :wink:
17. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi pěkné fotky. :slight_smile: A z čeho máte dort ? vypadá moc hezky.
17. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no piškot a prmazané pouze pudinkem jahodovým, polité čokoládovou polevou a zdobičkou máslové hvězdičky a zdobení z cukrové hmoty, svíčka a po boku ozdobené kokosem. Joli teda vzala do pusy vyplivla řekla bléééé a bylo :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavili jsme, že Martin měl volný víkend, příští je v práci :grinning: a narozeninky má Joli ve čtvrtek :grinning:
17. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi moc se Ti povedl, taky jsem dělala dortíky a Nelinka se po nich mohla utlouct :grinning:
17. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
však jo, už je to taky velká slečna, popřeji ji ale až ve čtvrtek na den narození :dizzy_face: :dizzy_face: ty bláho, ale uteklo to co? si úplně vzpomínám jak jsme tam ležely v porodce :sweat_smile:
17. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek