• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahojky..jsme zpatky z prochajdy,teda spis od hospody:grinning:...jsme byli na hristi,tam bylo CSSD,takze pro deti skakaci hrad atd tak ja s maminama klabosila a popijela pivko!jsem si dala dve a myslela jsem ze se mi rozskoci hlava na tom slunicku,docela mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no leti to hrozne,Elence je dnes 11m a ja porad myslim na to jakej jsem v tuhle dobu mela silenej balon:grinning:
17. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar bazar matky
17. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedocitam :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi peknej dortik no krasny fotecky

pist hood taky do placu nejaky fotky at se pokochame
17. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska byl krásný den :dizzy_face: dostala jsem od MM 5 růží :dizzy_face: a od Matyho pusinku :dizzy_face: no a už jsem zase o rok starší :confused: :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Petrusam vsechno nej nej nej!!!preju :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
D.ani - děkuju :wink:
17. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu za MM, máme v lednici šáňo :dizzy_face: a jak poslouchám, tak Maty právě usnul, tak se do něj pustíme :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady to zije jdu hodit sprchu
17. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani jj hodím, ale dnes na to už nemám, jdu do sprchy a k MM :wink:

Peťi i tady vše nej nej nej :dizzy_face:

Holky kde jste brali ty sluneční brýle pro prcky? Hoďte mi prosím odkaz, díky moc :wink:
17. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak petru,taky preju vse nej:slight_smile:
17. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer :sunglasses:

petru, všechno nej :slight_smile:

pist, teda, ale s fotkama to pěkně flákáš :grinning: poslední fotka z kdovíkdy a kde jsou nějaký pokroky Nelinky :sweat_smile: teda, teda :grinning: každopádně se na fotečky z oslavy těšíme :wink:
17. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nO JSEM tu ale loucim sem,nikdo tady stejne neni tak ,,paaa dobrou noc
17. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti všechno nej nej nej k narozeninám :wink:
17. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu v klidu dokoukat natěrače :wink: je tu fakt mrtvo :grinning: dobrou
17. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mrtvo tu teda je, ale to o víkendu pokaždé :wink:
17. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já natáhla ještě fotky do facebooku, a těď se tam snažím nacpat video, ale jde to ztuha :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu taky cucet na naterace.sice jsme to nevidela od zacatku,ale nic jineho nedavaj a uklizet se mi faakt nechce:slight_smile:
papa a dobrou vsem!
17. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my koukáme na kulový blesk :wink:
17. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a teď na román pro ženy :wink:
17. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko :slight_smile:

ženy ženy, kde lítáte při pondělku :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bavím se výhledem z okna, a kontroluju jestli nepřijede odtahovka, abych kdyžtak vyrazila zachraňovat autí :sweat_smile:
je tady plánovaná jarní (no už skoro letní) údržba parkingu a přilehlých ulic, taky sekají trávu (naštěstí dítě uslo i tak hurááá)...no a bylo upozornění, že dneska od 6 do 11ti si máme autí strčit kamsi jinak odtah - jako jsem to moc nepochopila :stuck_out_tongue_closed_eyes: kam ho mám asi dát, když stejný cedule jsou v okruhu dvou km :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale stejnej bobek na to naštěstí hází většina, takže tu zůstala tak polovina aut, a odtahovat se zřejmě nebude, tipuju, že na našem maloměstě ani není kam :grinning: :grinning: Takže mi tu běhají pod okny rozčilující se zaměstnanci technických služeb a mě to baví už mi fakt hrabe nooo :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:

Jíťo, tak to je fakt dobrý, taky to znám, naštěstí máme garáž, tak auto můžem uklidit tam :sweat_smile:

jinak, my hromadně snídáme... kolem devátý razím s klukama k doktorce :unamused: Jáchymek už teplotu žádnou nemá, obsypání nikde, tak jdem za dr., aby se na něj koukla, protože má úplně ucpanej nos :frowning2: navíc Hyneček v noci breečel, že ho bolí ucho, tak dostal nurofen a ráno prohlásil, že do školky nemůže, že ho má zalehlý, tak by ho tam z toho křiku rozbolelo zas :sweat_smile: tak jde s náma a dr. se jukne i na něj... a já se modlím, aby nám dala zázračnej pamycon :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Jito taky nam tady vzdycky hlasej jak v Hosticich,ze bude probihat cisteni komunikaci,ale nikoho to moc nebere :sweat_smile:
Oli au au,chudak Hynda,zanet str.ucha neni nic moc pekneho :unamused: ,no snad to nebude tak hrozny!
ELCA ZAS RADI,LITA TADY JEN V PLINE,dura mrnava a splha se po mne:slight_smile:..jdu udelat snidani a hlave kavu!
18. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :grinning: Saška dnes už řádila v postýlce asi od 5ti ale úspěšně jsem ji ignorovala až do sedmi :grinning: jsem se tulila akorát s pejskem. ted jsme po snídani a Saška asi půjde za chvíli zas spát a já vymýšlet co dnes a zítra k obědu, na 1den se mi totiž nikdy vařit nechce :confounded:
18. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dodatečně gratulace všem maminkám a miminkům, kdo by to řekl, jak to uteče... před rokem ještě většina s břuchem a pomalu se to chystalo do porodnic :grinning:

Jíťo tak hlídej, hlídej, u nás teda čištění probíhá vyjímečně, ale jsme hodní, většinou všichni ty auta odklidí, i tak tu přes den je málokdo, asi se robí :wink:
18. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, naštěstí mu to nikdy nedošlo k píchání :unamused: pamycon to prostě vžddycky zachrání :wink:

Gabi, Jáchymek to taky zkoušel u v 5h, on celkově spal špatně, tak jsem mu dala mlíko a představ si, že spal do čtvr na osm :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, bohužel vymoženost v podobě garáže nevlastníme, zatím nebylo v okolí nic naprodej, je jich tu žalostně málo (kdepak asi komunističtí inženýři udělali chybu :rolling_eyes: ), a to neříkám že bysme teď na ní měli, ale bych se snad i zadlužila, garáž je super věc. No nesou to chlapci už statečně, jako binec slušnej ze stromů a tak, je vidět že to fakt uklidit chce, ale v tom případě to měli hold udělat nějak na etapy, aby ty auta bylo kam přesunout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nemoci mě mrzí, snad dr. poradí, předepíše co je potřeba a bude zase pokoj :wink:

Ewi já bych ho byla přeparkovala kdyby bylo kam, ale není :unamused: Eli je šikulka, tak jí nezlob :grinning: :grinning: hmm káva gut idea jdu na to :grinning:
teda to je už je u nás výjimka, šestá hodina to jistí :sweat_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek