• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Gabi no u nás klasika v 5 už se prostě ukecat nedá, musím najít někde tu knížku o tom spaní co s tím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska teda vstával pro jistotu už ve 4,30, ale po napití vodičky a dudýsku si dal ještě půl hodiny říct :sweat_smile:

taky jsem chtěla aby si vzal MM autí do práce, jenže jednak tu měl zrovna služebák, a druhak ho potřebujeme dneska jedeme plavčit, a mají být fotos z minula tak jsem na to zvědavá :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, no jo no :frowning2: tak nás taky dostihly :frowning2: teď začnou ty správný nervy, aby některej neonemocněl na dovču :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na fotos jsem zvědavá :wink: doufám, že dodáš :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a kdy vyrážíte?
18. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
odjíždíme 27.6. :sweat_smile: ale od tý doby, co Hyneček 3 týdny před odjezdem chytil neštovice, který teda stačil vyléčit, ale do toho pak ještě 4 dny před odjezdem angínu, tak jsem na nervy vždycky :unamused:
18. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotos dodám, jestli ovšem bude nějaká k světu, ale moc šancí tomu nedávám, nějak neměl náladu minule bobánek, ale trenérka ho statečně šoupala pod vodu hlava nehlava tak uvidíme :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak, my máme garáže 3, David je posedlej kupováním garáží :stuck_out_tongue_closed_eyes: z toho jednu ve větřní, kde je nám naprd, tu pro změnu chce prodat :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj koukám že to je těžký s těma dětma a nemoc si nevybírá :unamused:
a co jste nakonec dělali? jeli jste i s angínou?
18. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my dneska plavat nejdem :unamused: taky nás nějak čeká focení, tak doufám, že nám to řekne dopředu, abysme o to nepřišli :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je David šikula :sunglasses: hele je to nemovitost, to se nikdy neztratí a hlavně ceny rostou (pokud je to aspoň trochu udržovaný) :wink:
18. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, jeli místo nás naši a naštěstí jsme sehnali zájezd o týden později :sweat_smile: ale už bych to nechtěla opakovat :unamused: a to jsme měli zatím jenom jedno dítě :astonished:
no, my potřebujem dvě, jednu na auto a druhou na motorku :grinning: a fáčko, co mám na popojíždění, to může stát venku :sunglasses:
teda Oli 3garáže... no u nás taky není kde, nejbližší garáže tak 0,5-1km, takže to je naprd a stejně jsou plné. Budem muset více šetřit a pořídit garáž až k baráčku :grinning: ... teda možná někdy :unamused:

a plavčo jsem musela zrušit :frowning2: 3xjsme nebyly - 1xprůjem, pak jsem byla pryč, pak 2xsvátek, ted jsem zas nemohla, ale mám zaplaceno. naštěstí mi to přesunou na podzim. akorát mě to mrzí, Saška má vodu strašně ráda, tak zajdem aspon v sobotu.
18. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám to teda řekli dopředu dost to focení a i nám nabízela, že kdyby se nám to nehodilo, že bysme nebyli na svým kurzu, že můžeme v průbehu celýho týdne přijít do kterýhokoliv jinýho, což mi přišlo jako dobrá nabídka, ale na druhou stranu mě od nich pořád mrzí, že naše zimní kurzy se nefotili- když prostě byli ještě ty malý mimi, to jsou úplně jiný superfotky, teď už je to tolik nebere ty habány mi přijde, jako plavčo miluje, ale to nadšení z toho potápění nějak polevilo :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí no tomu se člověk asi nevyhne, obzvlášť čím víc lidí dokupy jede že jo, jsou to nervy, ale musí se to tak brát že to je život no :unamused: stejně nic jinýho nakonec nezbyde :frowning2:
18. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí motorku jooo? jsi se nepochlubila ještě :sunglasses:
18. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo my teda zimní fotky máme, ale stejně mi to přišlo jako týrání... však jsem tu už psala, potápěla instruktorka a ve vodě byla Saška o dost déle, tak ke konci už kromě ní brečely skoro všechny děti :confounded: protože dokud neměl 8 ucházejících fotek, chodilo se furt dokola. ale zas kdyby ty fotky nebyly pěkné, nemusely jsme je brát :wink:

Oli už na dovču jo? se máte :dizzy_face: já bych hned jela k moři, ale MM nechce :unamused:
18. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi no nejlepší řešení, pořídit si baráček s garáží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já chci takýýýýýýýýýýý a né jen snít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
i když poslední dobou co sleduju ty moderní baráky, tak garáže často neřeší, což mi přijde škoda, jako za ty prachy, by tam gar. být mohla si myslím :confounded:
18. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi tak to mi přijde teda jako dobrej nesmysl, 8 ucházejících fotek a pořád dokola, do toho bych asi nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás se potápělo jakoby 2x, nijak dýl je tam nedrželo, aspoň mi teda nepřišlo a opakovačky jen vyjimečný, pokud juknul, že vyloženě špatný, tak uvdíme co z toho bude taky :wink:
18. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi a jakotože TM nechce?? MM by jel hned, jen už bysme asi museli začít krást :sweat_smile: snad na odzim nebo nejpozději příští jaro :unamused:
18. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
letím za prckem už je vzhůru tak pá :sunglasses:
18. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baráky jsou ale i tak furt drahé, a garáž vychází tak na 300-400tis. bychom to asi řešili jen nějakou stříškou a garáž by třeba časem dostavel MM

a v plavču nevím co myslel ucházející... protože i ty 4fotky co máme udělané nejsou nic extra - teda 2se mi líbí, 2nic moc
18. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, u nás právě ty malý mimi nefotí, protože pod vodou nejsou tak dlouho, už teď nám pokaždý říká, abysme se snažili je nechat potopený delší dobu kvůli tomu focení...

Jíťo, no, momentálně je tam skútr a motorka, David si koupil skútr asi před 3 rokama, ale teď zjistil, že i když je to 125, tak je na něj moc těžkej, tak si pořídil nějakou motorku, moc tomu nerozím, ale je to nějaký enduro pětistovka :sweat_smile: no a skútr se bude prodávat, protože to není padesátka a tak je mi naprd :angry:
18. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, a u nás se kurzy nenahrazujou, takže o něj prostě přijdem :unamused:
18. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no MM moc moře nemusí, nevím teda proč. já i když mám alergii na slunko, tak zas moře mám ráda moc a na podzim slunko už tolik nepere, by to šlo... ale stejně asi počkáme až bude Saška trošku větší :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli my do toho kurzu ale ani chodit nezačli, tak možná proto. akorát že místo mě mohl chodit někdo jiný :unamused: ale stejně o pátek 15h moc zájem nebyl. a normálně když bychom v kurzu chyběli, můžem nahradit kdykoli v sobotu
18. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát dovča příští rok asi taky ne, max někde Jeseníky nebo Beskydy, bude to náročnější, musím na jaře udělat atestaci, pak jsme se rozhodli, že asi budou štěnátka a možná i další mimi, takže plánů plno :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda moře miluju a jak jsem loni nebyla a chlapi byli sami, tak už se na to třesu :sweat_smile: ale je fakt, že pravidelně jezdíme hlavně kvůli Hynečkovi, dokud jsme ho neměli, tak jsme tam byli jen na svatební cestě rok po svatbě :grinning: od jeho 2 let jezdíme fakt pravidelně :wink:

no, my normálně jezdili ten poslední červnovej tejden, kdy tam ještě není tolik lidí, ale letos jsme nevěděli, jak bude mít Hyneček rozloučení ve školce, tak jsme to o tejden odložili a jsem na to fakt zvědavá :unamused:
18. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky jela hned, jenže asi by to stejně bylo jenom se starat o Sašku a zas nechat ji tady bych nechtěla :unamused: já byla naposledy v r.2005 sw mamkou a už to chybí :confused: nevím proč se tam těm chlapům tolik nechce :confounded:
18. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak já bych bez dětí nikdy nejela :pensive: já myslím, že u nás je to jasný, proč se tam Davidovi nechce :grinning: holt to stojí peníze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek