• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
tak my se pomalu vyrazíme k dr., zatím se mějte, pá :wink:
18. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
nj finance jsou taky problém, asi hlavní, ale kdyby se chtělo, tak na dovču něco najdem a u nás to vyjde pomalu tolik co jinde a ještě bez moře :unamused:

at dobře dopadnete, já bych měla k zubaři, bo mi vypadla plomba, ale se mi vůbec nechce :unamused:
18. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis vy jste ukecany!!!:slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :frowning2:

u mě teda dobré fakt není, večer jsem začala lítat víc na záchod a bylo mi jasný, že bude veselo, tak jsem do sebe narvala uroval a brusinky, jenže mi to bylo prd platný, zánět se rozjel jako blázen, kolem půlnoci jsem málem zdechla, už jsem i čůrala krev :cry: :frowning2: takže jsem letěla do šuplíku a hledala ATB a naštěstí jsem našla Nolici, který jsem dostala na pohotovosti před 2 lety na zánět močáku, tak jsem si ho hned vzala a modlila se, ať zabere, no co vám budu povídat, jsem totálně nevyspalá, vše mě bolí, na záchod se bojím jít no radost fakt že jo :pensive: Sice je to lepší než v noci, ale žádná sláva ještě. Takže ráno dostala Nelinka UMku Hami, nebudu ji dopovat ATB, když už kojit nemusím a asi končím tím pádem s kojením, jako mám fakt radost, protože jestli ještě chytnu zánět do koz, tak mě odvezou jsem chtěla postupně skončit, nejdřív ránní kojení a pak večerní a teď musím skončit ze dne na den :rolling_eyes: TAk mi držte palce holky :pensive:

Jsem tu teď sama s Nelinkou, MM mi šel k dr s močí a napíše mi tyhle ATB, protože tady mám jen pár prášků, takže u nás je fakt veselo :frowning2:

Evi moc děkuji za ten odkaz

Panter, jj fotky flákám, ale určo dodám :wink:
18. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
my jedem dneska k babi,ale jestli bude chcat tak se na to vyprdnu,vzdycky na zahrade mrznem:slight_smile:
vcera takovej parak a dneska prselo,ale doufam ze se to protrha!
gabi my jdeme k zubari v cervnu cela rodina!jsem se bala aby ji mela v roce co prohlidnout a ejhle uz mame sest zubu:grinning:
18. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
pavli to nezavidim,znam to taky dobre,tak at je ti brzy lip!
18. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli to je blbé, tak at ATB zaberou rychle a jsi brzy v poho. s kojením jste stejně šikulky, že jste to tak dlouho vydržely :wink: i když myslím že 1kojení denně by nevadilo i s těmi ATB.

Ewi u vás pršelo? to se máme na co těšit... tady je krásně zatím. jsem chtěla prát plínky :wink:
já u zubaře už byla i se Saškou, ale vlastně jen kvůli mě,chodím ke spolužačce, a ta vždycky chce Sašku vidět, ale zatím stejně není co kontrolovat, i když první zoubek už se snad klube :grinning:
18. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky, snad bude brzy klid, jdu se natáhnout, Nelinka mi usla, jsem KO :pensive:

GAbi no nevím, by dostala ty ATB skrz mlíko a to se mi moc nechce, když už je tak veliká, kojím 2x denně ráno a večer, tak jsem chtěla postupně skončit, ale ted to budu muset vzít asi najednou no... snad mi prsa neexplodují, když jsem ráno nekojila a už nebudu, asi budu muset odstříkat večer :confounded: hlavně ať se srovanjí bez prášků a hlavně se bojím zánětu :cry:
18. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, jestli si chtěla odstavit, tak je to asi jedno, ale já taky měla ATB 3xdenně hned zpočátku a kojila jsem.
hlavně si odstříkej, ale ne všechno, aby ti toho mlíka ubývalo pokud už nechceš kojit.
18. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
GAbi, jj já taky měla na začátku kvůli zánětu v prsou a kojila jsem,a le teď mi to už přijde zbytečný ji tím dopovat, chtěla jsem už skončit, akorát jsem to chtěla vzít postupně no, tak hold to dáme najednou a já budu trochu odstřívkávat, snad si prsa zvyknou :fearful:

Jo a holky prosím vás, jak si připravuje noční mlíko? Jsem dala do termosky převařenou vodu, ale ráno byla stejně moc horká, takže MM musel chladit, jinak bychom ji popálili, ale Hami mlíčko ji jelo, tak jsem ráda :wink:
18. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli já večer převařím vodu v konvici a v noci jen trochu ohřeju, smíchám s mlíkem a případně ještě zchladím. a ted v noci dělám tak že trochu převařené si odliju, tu ohřátou převařenou smíchám s mlíkem a chladnější vosou doleju do potřebného množství í a můžu dávat hned, protože při teplotě co je akorát k pití se to mlíko nerozpustí.
18. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli ja mam taky prevarenou v konvici a v noci jen na chvilku zapnu aby byla akorat tepla a mlicko se mi vzdycky dobre rozpustilo.jak nutros,tak hami,tak i ted sunarek!:slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ted nam zacinkal sesty zoubek.-)
18. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to budete mít u zubaře co prohlížet :wink:

já se loučím, sice se nějak zatáhlo, ale jdem ven, vyvenčit a do obchodu a pak vymyslet ten oběd :wink:
18. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, my jsme 16. našli třetí zoubek :wink:

my v noci mlíko nedáváme, jen čajík, takže naštěstí nemusím vodu v noci řešit, v noci jsem kojívala a asi před měsícem už Verunka prso odmítala a chtěla čaj, takže se pěkně odstavila sama
18. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
lewnul tak to mas idealni!Elenka uz taky vydrzela az do semi do rana,ale ted ma zas nejaky obdobi pitomy,ze k ni vstavam i 5krat!ted dostala mega hysterak,nevi co to bylo,ale boli me z toho hava!ted chudak vzlyka ze spani!
18. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme zpět od dr.

Pavli, to je mi líto s tím zánětem, hlavně, ať jsi brzy ok, si to nedovedu představit, ještě jsem zánět močáku neměla, ťuk, ťuk, ťuk :unamused:

jinak my máme taky atb, teda Jáchymek, prej jsme druhý, co tam od rána jsou s takovýma příznakama, tak asi nějakej vir, ale chytlo nám to průdušky, tak proto ty atb :frowning2: tak snad to bude brzo dobrý... Hyneček je ok, takže oba kluci dostali ještě pamycon a doufám, že to bude brzy v pohodě :pensive:
18. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ewelly já k ní taky vstávám, ale jen lokne čaje, otočí se na bok a spí dál...akorát mlíko nechce a dr. mi říkala, že jí ani v noci nemám mlíko dávat, že to není dobrý, že ten čaj je fajn, ale mlíko v noci prej není dobrý na trávení...

panter tak ať je Jáchymek brzo OK
18. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :unamused:

v noci jsem se probudila s hroznou rýmou, knedlíkem v krku, jsem KO, sotva mžourám :confounded:

Oli - ať je Jáchymek brzo OK ..
18. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti tak se brzo uzdrav, Pavli ty se taky vykurýruj, abych mohla přijet s Joli na návštěvu :wink:
18. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jste se nějak rozstonaly holky :frowning2: tak at se brzy uzdravíte :wink: i kluci Olčy :dizzy_face:

my mlíko v noci dát musíme, jinak je řev, někdy vydržela do 7 ale v poslední době zas 1x se budí na krmení. ale jsem ráda, protože v noci vypije nejvíc, přes den tomu nedá i Dr.mi doporučila at ji v noci neomezuju a krmím, pokud chce, že dohání den -teda 1x vstávat v noci si myslím že to jde, čaj jsem zkoušela, ale nestačil :confounded: a trávení myslím má ok, každé ráno je nadílka :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
hm, tak Samík zatím žádá mm 3x denně ( + 2x v noc)i. Umělé je fuj a podovod na malinkém miminku ;), tedy v jeho očích. Žila jsem v iluzi, že do roka odstavím ale zdá se mi to čím dál tím mín realné :-/. Asi skončím jako ty matky co kojí do 3 let.
18. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no ja uz nekojim takze neresim :grinning:

dneska je teda zase den, litam od certa k dablu porad... no nic, zitra mame nahradu plavani tak si aspon smocime spicky :slight_smile: Mates dneska kadil snad uz 6x mam pocit jak kdyz se celej vikend preziral - nevim kde teda, a tedka to hodla vsechno vypudit ven, aby nahodou neco nepribral :angry:
18. kvě 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
gabko vidíš, co doktor, to názor :wink: ale jasně, kdyby Verči čaj nestačil, tak jí taky dám mlíko i v noci...ale ona ho nechce
18. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jako jsem vyrizena,,videli jste zpravy v u nas spadl ze strechy chlap,a 12m i zdivo,,,,husty ja jsem sla pred 1hodinou okolo toho,,ja jsem uplne vyrizenA :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: SLA jsem s kocarkem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda Dani právě jste se narodili :wink:
18. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dani to je drsny....tam bylo leseni ? ja zpravy nevidela...ja pod lesenim radsi nechodim s kocarem....jinak v zime asi metr pred nama spadl poradnej kusanec ledu, tak jsem si taky rikala jit malicko napred tak se zabodne primo do kocaru
18. kvě 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
18. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
já budu slavit rok 25.7. a 26.7. 6 let od svatby a Joli budce mít rok ve čtvrtek :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
plechi nebylo nebylo tam nic ja jsem nesla pod tim ale na druhy strane chodniku,,ale spadl vsechno,to bylo tuny zdiva o velikosti metr na metr..spadnout to nekomu na palici je po nem. :frowning2:
18. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek