Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
ewelly
18. kvě 2009
no prave!!ja se vcera MM ptala kam zmizela ta tvrda hmota co v nich byla 8-( ...pry ji elenka vysala😃...no jako ted je to fakt jak suseny svestky ]-(
ewelly
18. kvě 2009
jeste ze existujou tzy dnesni podprdy a nikde jinde se nesvlekam nez doma🙂...ale stve me ze uz se nemuzu opalovat nahore bez ]-(
panterka
18. kvě 2009
nejhorší je, že jsem kojila minimálně a dopadla jsem, jak kdybych kojila regiment :-p
ewelly
18. kvě 2009
no vsak ja taky kojila 7 mesicu a to me ceka jeste jeden savecek!
panterka
18. kvě 2009
Ewi, bez podprdy ani ránu a to jsem před Jáchymajdou byla zvyklá doma chodit bez ní :-N
plechajdaautor
18. kvě 2009
ewell simte se projdi nekdy po nuda plazi....ja myslim ze se budes opalovat nahore bez uplne v klidu 😎
panterka
18. kvě 2009
u mně je poznamenalo už těhu, jak se mi nalily, dokonce mi i popraskaly 😞

Zdeni, ale jde o pocit, předtím bych se v poho svlíkla, ale teď ani za boha :-|
ewelly
18. kvě 2009
ja nejsme nudista a ze oni nemaj soudnost neznamena,ze ja taky ne :-p
plechajdaautor
18. kvě 2009
Oli a nepomohli by treba tobe, kdyz mas mensi prsa jen nejaky cviky ??
plechajdaautor
18. kvě 2009
to myslim jakov dobrym jo 😉
plechajdaautor
18. kvě 2009
ewell ja sice soudnost mam, ale je mi to prd platny....si cuchnu k jidlu a mam nahore 2 kg ]-(
ewelly
18. kvě 2009
cviky na prsa ti prsa nezmeni,to si jen myslime,jsme poslouchala cvicitelku😉
Oli mne taky popraskaly prave,ale az co se mi nalejvaly pri tech zanetech§strasne to tenkrat svedilo ty strie!
ewelly
18. kvě 2009
plech tak to jsme na tm stejne s tim jidlem🙂..akorat ja ted nemam nejak cas jist tak jim min tak aspon ze tak🙂
panterka
18. kvě 2009
no, nemám nikde, nemám ani na prsou :-N se nedá nic dělat, mě by zachránil taky jenom silikonovej implantát, kterej by mi to vyplnil 😃 :-p a to teda opravdu nehrozí :-p
panterka
18. kvě 2009
Ewi, ale první těhu nic a druhý tohle, to je děs ]-( myslím, že ani žádný cviky by mi je nevyplnily :-N
panterka
18. kvě 2009
já mám hlad, a to tu mám ještě zaplou tu primu :-N
ewelly
18. kvě 2009
Oli kdybych to fak moc chtela tak bych si na to nasetrila,ale ja si opravdu neumim predstavit ze v nich mam neco ciziho!to je hnus!...o bych radsi chtela liposukci abych se citila fajn,kozy schovam do podprdy😃
ewelly
18. kvě 2009
Oli ja taky a to jsem pred chvili sezrala delissu tak mam spatnej pocit zas😃..ty aspon muzes jist co hrdlo raci🙂
plechajdaautor
18. kvě 2009
jojo taky na to koukam, no ja se prihlasit tak ze me vylitnou z kuze ]-( bych to potrebovala nad sebou poradnej bic...ale do tv bych nesla ani za boha
panterka
18. kvě 2009
přesně, podprda to spraví 😎 a David si ťuká na čelo, když si stěžuju 😃
e.k.t
18. kvě 2009
tak jdu asi spinkat páč jedu zítra zase makat n a agenturu :-p
panterka
18. kvě 2009
mě nejvíc vytáčel ten pořad druhá šance, tam to vyvolávalo dojem, že bez plastickejch operací člověk spokojenej a úspěšnej bejt nemůže ]-(
panterka
18. kvě 2009
Evi, dobrou noc 😉
plechajdaautor
18. kvě 2009
ten jsem snad ani nevidela
panterka
18. kvě 2009
Ewi, delisu tu nemám, ale možná tu najdu ještě nějakej perník od velikonoc 😃
panterka
18. kvě 2009
tak jsem našla ještě jeden od mikuláše 😃
ewelly
18. kvě 2009
Evi dobrou ty drici!misto abys uzivala materskou tak makas blazne.-)
no Radim se mi smeje kdyz si stezuju a ze si stezuju skoro porad na neco,ale taky si myslim,ze se mu to moc nelibi po tom co mel predtim a co ma ted:-P...ale dite je zdrave a to je hlavni!akorat je nespravedlivy,ze tem chlapum se nic nekazi!!!oni ty deti akorat udelaj a zenska pak vsechno odse.e a v horsim pripade co mu da deti,odkoji je,vychova,tak ji podvadi nebo ji odkopne kvuli mladsi,kterepak udela to samy :-p ]-( 😃
plechajdaautor
18. kvě 2009
od mikulase ? No ten musi bejt namkozni 😃
panterka
18. kvě 2009
prošlej ještě nebyl 😃 a přišel k chuti 😎
panterka
18. kvě 2009
tak přemejšlím, jestli kouknu na ztracený teď nebo si je nechám až na zítra :-N

Začni psát odpověď...

Odešli