• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no prave!!ja se vcera MM ptala kam zmizela ta tvrda hmota co v nich byla :rolling_eyes: ...pry ji elenka vysala:grinning:...no jako ted je to fakt jak suseny svestky :angry:
18. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste ze existujou tzy dnesni podprdy a nikde jinde se nesvlekam nez doma:slight_smile:...ale stve me ze uz se nemuzu opalovat nahore bez :angry:
18. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je, že jsem kojila minimálně a dopadla jsem, jak kdybych kojila regiment :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vsak ja taky kojila 7 mesicu a to me ceka jeste jeden savecek!
18. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, bez podprdy ani ránu a to jsem před Jáchymajdou byla zvyklá doma chodit bez ní :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell simte se projdi nekdy po nuda plazi....ja myslim ze se budes opalovat nahore bez uplne v klidu :sunglasses:
18. kvě 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mně je poznamenalo už těhu, jak se mi nalily, dokonce mi i popraskaly :frowning2:

Zdeni, ale jde o pocit, předtím bych se v poho svlíkla, ale teď ani za boha :unamused:
18. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nejsme nudista a ze oni nemaj soudnost neznamena,ze ja taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli a nepomohli by treba tobe, kdyz mas mensi prsa jen nejaky cviky ??
18. kvě 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to myslim jakov dobrym jo :wink:
18. kvě 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell ja sice soudnost mam, ale je mi to prd platny....si cuchnu k jidlu a mam nahore 2 kg :angry:
18. kvě 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cviky na prsa ti prsa nezmeni,to si jen myslime,jsme poslouchala cvicitelku:wink:
Oli mne taky popraskaly prave,ale az co se mi nalejvaly pri tech zanetech§strasne to tenkrat svedilo ty strie!
18. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech tak to jsme na tm stejne s tim jidlem:slight_smile:..akorat ja ted nemam nejak cas jist tak jim min tak aspon ze tak:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nemám nikde, nemám ani na prsou :sweat_smile: se nedá nic dělat, mě by zachránil taky jenom silikonovej implantát, kterej by mi to vyplnil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to teda opravdu nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, ale první těhu nic a druhý tohle, to je děs :angry: myslím, že ani žádný cviky by mi je nevyplnily :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám hlad, a to tu mám ještě zaplou tu primu :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli kdybych to fak moc chtela tak bych si na to nasetrila,ale ja si opravdu neumim predstavit ze v nich mam neco ciziho!to je hnus!...o bych radsi chtela liposukci abych se citila fajn,kozy schovam do podprdy:grinning:
18. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ja taky a to jsem pred chvili sezrala delissu tak mam spatnej pocit zas:grinning:..ty aspon muzes jist co hrdlo raci:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo taky na to koukam, no ja se prihlasit tak ze me vylitnou z kuze :angry: bych to potrebovala nad sebou poradnej bic...ale do tv bych nesla ani za boha
18. kvě 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně, podprda to spraví :sunglasses: a David si ťuká na čelo, když si stěžuju :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu asi spinkat páč jedu zítra zase makat n a agenturu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nejvíc vytáčel ten pořad druhá šance, tam to vyvolávalo dojem, že bez plastickejch operací člověk spokojenej a úspěšnej bejt nemůže :angry:
18. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, dobrou noc :wink:
18. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten jsem snad ani nevidela
18. kvě 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, delisu tu nemám, ale možná tu najdu ještě nějakej perník od velikonoc :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem našla ještě jeden od mikuláše :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dobrou ty drici!misto abys uzivala materskou tak makas blazne.-)
no Radim se mi smeje kdyz si stezuju a ze si stezuju skoro porad na neco,ale taky si myslim,ze se mu to moc nelibi po tom co mel predtim a co ma ted:-P...ale dite je zdrave a to je hlavni!akorat je nespravedlivy,ze tem chlapum se nic nekazi!!!oni ty deti akorat udelaj a zenska pak vsechno odse.e a v horsim pripade co mu da deti,odkoji je,vychova,tak ji podvadi nebo ji odkopne kvuli mladsi,kterepak udela to samy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
od mikulase ? No ten musi bejt namkozni :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prošlej ještě nebyl :grinning: a přišel k chuti :sunglasses:
18. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přemejšlím, jestli kouknu na ztracený teď nebo si je nechám až na zítra :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek