Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
ewelly
18. kvě 2009
ja bych sla do naha jsi krasna!chtela bych byt ve spodarech na tech bilboardech😃
panterka
18. kvě 2009
Ewi, teď byla upoutávka, co? 😃 ale zase je fajn, že tam ženský zvednou sebevědomí takový, jak je 😉 bez úprav
plechajdaautor
18. kvě 2009
hehe 🙂

mno ja to za chvili zalomim, jsem si zvykla chodit tedka kolem 21 spat jelikoz vstavam asi 10x za noc a navic definitivne v 5... ]-(
panterka
18. kvě 2009
já si ještě přinesla z lednice poličan a šunku, tak si dám ještě to :-N David není doma a kluci to nejí (teda jen trochu Jáchymek šunky), tak to můžu vybrakovat 😎
ewelly
18. kvě 2009
jj byla!ale oni je vzdycky tak krasne upravi a do toho ten Sula,ten je k nim uplne zlatej,to je videt ze neni na zensky🙂
ja taky pjdu spat,ja jeste nevybalila ani nakup,tak to musim udelat a pak pujdu taky haji,mam dost dneska!
panterka
18. kvě 2009
holky, tak se mějte 😉 páááá 🙂
ewelly
18. kvě 2009
papa 🙂
plechajdaautor
18. kvě 2009
dobrou 😉
ewelly
19. kvě 2009
dobre ranko,kde jste kdo? 🙂
quinny
19. kvě 2009
slunečný ráno všem, u nás teda není, ale neva 🙂
titida
19. kvě 2009
u nás taky ne :-p pršííííí

ale i tak dobré ráno 🙂
ewelly
19. kvě 2009
u nas taky mokro!jako vzdy,kdyz jezdim k nasim ]-(
quinny
19. kvě 2009
teda ewi tak jsi tam neměla jezdit, takový fujtajbl počasí nám pošleš 😃

ale tohle už je pohoda májovej deštíček, nejlepší byla včerejší průtrž mračen když jsme jeli na plavko :-p
ewelly
19. kvě 2009
Jitus,ja tam jeste nejsem,jezdime tam,kdyz ma maka volno v poledne a vecer se vracime a mamka je na mrtvici,ze je hnusne porad ,kdyz ma volno:-)
gabka32
19. kvě 2009
dobré ráno 😉 tak jste to k nám taky poslaly, tu chčije už od rána, nejdřív v 6 pěkná bouřka, až se pejska zahrabala více do peřin a ted prší :-S jsme se akorát domluvily s kámoškama na venčení psů a dětí a nic z toho nebude :-| ale zas mě Saška nechala spát do osmi x-)
e.k.t
19. kvě 2009
dobré ráno 😉

str 156

Ewi prašule jsou potřeba to víš hypotéka a úvěry, když Joli měla zůstat v říši snů 😃 😃 :-p 😃 😉
panterka
19. kvě 2009
dobré ránko, tak tady taky prší :-| ale jelikož my stejně musíme dřepět doma, tak nám to zas až tak neva :-N
e.k.t
19. kvě 2009
tady taky prší, ale včera bylo docela pqalermo až do večera.
tigr211
19. kvě 2009
ahojky. u nás hrozná noc,Niki se vzbudil v 10 a blil asi v 10min intervalech,skončili jsme s ním ve 2 na pohotovosti,dostal injekci a spal do7.ráno dostal 60ml mléka ,protože měl hlad,tak mě obhodil od hlavy aaž k patě.To jsem ještě fakt neviděla.Já měla stejné problémy v sobotu-neděli tak je to asi nějaká viroza.doufám,že už bude lepší.Jinak už krásně capká,museli jsme ho na zahrádce nahánět.
e.k.t
19. kvě 2009
no to bude ten rotavirus :-p :-p ten dělá tyto potíže, no s mlíkem fakt opatrně po troškách než se najede zpět
tigr211
19. kvě 2009
dneska bude mít jen černý čaj a rohlík :-S
slavikovci
19. kvě 2009
dobré dopoledne, tak se zase hlásím, pořád někde couráme....Pepíno má asi nějaký přehozený spaní, usíná
až kolem desáte večer se strašným řevem, už jsem z toho na palici fakt ]-( jinak tady pršelo, ale už sem tam svítí slunko 😉
melanykol
19. kvě 2009
Ahojky 🙂 u nás taky lehce deštivo,ale mě je to celkem putna :-p alespoň nemusím vymýšlet,co na sebe :-p tím narážím na včerejší diskusi o postavě 😞 a taky nemám co na sebe,díky tomu "hezkému břichu a ty prsa taky :-p :-p takže deštivo a hurá do bundy 😃
melanykol
19. kvě 2009
Taky jsem oběvila Zuzance další dva zoubky,takže jich máme 6 🙂
d.aniela1
19. kvě 2009
ahojky
nejak nestiham
je me lito nemocnych deti,,,moc lito,,,al bude dobre,,ono porad neco bude,,,
ale od vcerejska si rikam ziju,,tak to je super,,,a uz si to tak neberu

jinak u nas se budime porad v noci a desny asi zuby jinak mame jich uz 8 😃
d.aniela1
19. kvě 2009
jo a o prsach ani o brichu nemluvim,,,je to k blití :-p
melanykol
19. kvě 2009
ale tobě to Dani vyrovná hlava 😃 ale co ksicht od přírody :-p :-p :-p no nechme toho,stejně si kecama nepomůžu,že 😃 😃 😃
dneska se Zuzanka vyčuralai vykadila do nočníku najednou a to bylo radosti 😃 většinou když se vykadí,tak dám plínu a ona se za chvilku počůrá 🙂 a krásně na požádání řekla máma 😉 já ji dřív učila táta a to jí šlo moc dobře,tak teď pokračujeme 🙂
d.aniela1
19. kvě 2009
:-N mel no super,,,tak o je sikula no Domca na tom skace nechce sedet prohejba se tak to zas necham chvily,,,,,a za nejakou chvily to zas zkusim
slavikovci
19. kvě 2009
dani a kdo z dětí je nemocný? Koukám, že Domík má zubů teda...to Pepíno se rozjel, skoro všechny předběhl a teď už všechny děti předběhly jeho 😃 nějak se nám ty zuby zastavily a to to tak dobře vypadalo,že leze další...tak nechápu ty dvě prořvaný noci teda 🙂
melanykol
19. kvě 2009
Dani co vaříš Domčovi? Mě už jen zelenina s masem a přílohou neba,ale nevím čím zahustit a ochutit omačku,aby to mělo chuť :-|