• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ja bych sla do naha jsi krasna!chtela bych byt ve spodarech na tech bilboardech:grinning:
18. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, teď byla upoutávka, co? :grinning: ale zase je fajn, že tam ženský zvednou sebevědomí takový, jak je :wink: bez úprav
18. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe :slight_smile:

mno ja to za chvili zalomim, jsem si zvykla chodit tedka kolem 21 spat jelikoz vstavam asi 10x za noc a navic definitivne v 5... :angry:
18. kvě 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si ještě přinesla z lednice poličan a šunku, tak si dám ještě to :sweat_smile: David není doma a kluci to nejí (teda jen trochu Jáchymek šunky), tak to můžu vybrakovat :sunglasses:
18. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj byla!ale oni je vzdycky tak krasne upravi a do toho ten Sula,ten je k nim uplne zlatej,to je videt ze neni na zensky:slight_smile:
ja taky pjdu spat,ja jeste nevybalila ani nakup,tak to musim udelat a pak pujdu taky haji,mam dost dneska!
18. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak se mějte :wink: páááá :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou :wink:
18. kvě 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,kde jste kdo? :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunečný ráno všem, u nás teda není, ale neva :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: pršííííí

ale i tak dobré ráno :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas taky mokro!jako vzdy,kdyz jezdim k nasim :angry:
19. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ewi tak jsi tam neměla jezdit, takový fujtajbl počasí nám pošleš :grinning:

ale tohle už je pohoda májovej deštíček, nejlepší byla včerejší průtrž mračen když jsme jeli na plavko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus,ja tam jeste nejsem,jezdime tam,kdyz ma maka volno v poledne a vecer se vracime a mamka je na mrtvici,ze je hnusne porad ,kdyz ma volno:slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink: tak jste to k nám taky poslaly, tu chčije už od rána, nejdřív v 6 pěkná bouřka, až se pejska zahrabala více do peřin a ted prší :confounded: jsme se akorát domluvily s kámoškama na venčení psů a dětí a nic z toho nebude :unamused: ale zas mě Saška nechala spát do osmi :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink:

str 156

Ewi prašule jsou potřeba to víš hypotéka a úvěry, když Joli měla zůstat v říši snů :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
19. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak tady taky prší :unamused: ale jelikož my stejně musíme dřepět doma, tak nám to zas až tak neva :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky prší, ale včera bylo docela pqalermo až do večera.
19. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. u nás hrozná noc,Niki se vzbudil v 10 a blil asi v 10min intervalech,skončili jsme s ním ve 2 na pohotovosti,dostal injekci a spal do7.ráno dostal 60ml mléka ,protože měl hlad,tak mě obhodil od hlavy aaž k patě.To jsem ještě fakt neviděla.Já měla stejné problémy v sobotu-neděli tak je to asi nějaká viroza.doufám,že už bude lepší.Jinak už krásně capká,museli jsme ho na zahrádce nahánět.
19. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bude ten rotavirus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten dělá tyto potíže, no s mlíkem fakt opatrně po troškách než se najede zpět
19. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska bude mít jen černý čaj a rohlík :confounded:
19. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne, tak se zase hlásím, pořád někde couráme....Pepíno má asi nějaký přehozený spaní, usíná
až kolem desáte večer se strašným řevem, už jsem z toho na palici fakt :angry: jinak tady pršelo, ale už sem tam svítí slunko :wink:
19. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: u nás taky lehce deštivo,ale mě je to celkem putna :stuck_out_tongue_closed_eyes: alespoň nemusím vymýšlet,co na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: tím narážím na včerejší diskusi o postavě :frowning2: a taky nemám co na sebe,díky tomu "hezkému břichu a ty prsa taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže deštivo a hurá do bundy :grinning:
19. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem oběvila Zuzance další dva zoubky,takže jich máme 6 :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
nejak nestiham
je me lito nemocnych deti,,,moc lito,,,al bude dobre,,ono porad neco bude,,,
ale od vcerejska si rikam ziju,,tak to je super,,,a uz si to tak neberu

jinak u nas se budime porad v noci a desny asi zuby jinak mame jich uz 8 :grinning:
19. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a o prsach ani o brichu nemluvim,,,je to k blití :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tobě to Dani vyrovná hlava :grinning: ale co ksicht od přírody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nechme toho,stejně si kecama nepomůžu,že :grinning: :grinning: :grinning:
dneska se Zuzanka vyčuralai vykadila do nočníku najednou a to bylo radosti :grinning: většinou když se vykadí,tak dám plínu a ona se za chvilku počůrá :slight_smile: a krásně na požádání řekla máma :wink: já ji dřív učila táta a to jí šlo moc dobře,tak teď pokračujeme :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: mel no super,,,tak o je sikula no Domca na tom skace nechce sedet prohejba se tak to zas necham chvily,,,,,a za nejakou chvily to zas zkusim
19. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani a kdo z dětí je nemocný? Koukám, že Domík má zubů teda...to Pepíno se rozjel, skoro všechny předběhl a teď už všechny děti předběhly jeho :grinning: nějak se nám ty zuby zastavily a to to tak dobře vypadalo,že leze další...tak nechápu ty dvě prořvaný noci teda :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani co vaříš Domčovi? Mě už jen zelenina s masem a přílohou neba,ale nevím čím zahustit a ochutit omačku,aby to mělo chuť :unamused:
19. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek