• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
čau drbny :grinning:
19. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už budu muset taky Pepčovi vařit, už může všechno tak už je to mnohem lepší a sní toho dost...páč ty skleničky se nám teda dost prodražily, tak už musíme trošku levnější papání :confounded: :wink:
19. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel no dneska ma testoviny,z kureci sunkou a troskou syra.no a trochu zeleniny do toho dam

omacku jsem jeste nedavala
domik miluje presnidavku z vlocek,nebo bramoborovou kasi s jeho mlekem..
ahoj Oli :wink:
hele, Jani, proč jsi nenapsala o tý šunce dřív? :rolling_eyes: :grinning: zrovna dělám prckovi těstoviny a vyndala jsem si kvůli tomu maso, jsem tam mohla dát dětskou šunku :sweat_smile: :grinning: když jsem blbá, tak jsem blbá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj OLiiiiiiiiiiiiiii

no u nas nikdo ale Jachymek potom od tigr,,a jeste nekdo tu psal my jsem tuk tuk ok dneska byl na ockovani prevenaru..,a ma to za sebou preockovani az ve dvou letech

jinak dneska jsem mu koupila backorky,,to je prca jak si je nejdrive prohlizel
19. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no ja mu davam i rohlik s trochu masílka a sunku a jede po tom jak o zivot
19. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak to já taky, ale mohla jsem mu to dát do těch těstovin místo masa :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: mě donutila právě finanční situace vařit doma,Zuzanka sní taky hodně a tak už ani přesnídávky nekupuji a dávám raději čerstvé ovoce :slight_smile: taky jí vařím polívky,já která polívečku vaří jednou za 14 dní,ale ona jí tak,že nestíhám krmit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel, já vařím doma od začátku, ale teď už je to větší sranda, když může toho víc :wink: akorát teď jak marodí, tak moc jíst nechce
19. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako moje ditko je desne nezrout
mel rano kolem 5hod mliko v 9 mel presnidavku a pak uz nic nechtel a ted spi a dostane az obed
19. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo polívečky Niki taky moc rád,hlavně kuřecí s nudlema.omáčku dělám rajskou,ale ne z protlaku ale z domácí rajčatové štávy,ale už došla :angry: .dám mu tam hovězí,a buď těstoviny nebo rýži.nezahušťuju,max trošičku mouky.však už může všechno.jo a ještě miluje chleba s rajčetem.
19. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi taky spí a o půl jedné bude mít oběd ale před desátou měla půl velkého jablka,nastrouhaného s rozmačkaným banánem a třemi piškoty a kojila jsem ji :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě mi přišel parfém,ale fůůj,to jsem se zas sekla.smrad jako pro moji babičku,ale příští měsíc má narozky tak ho asi dostane.blbka jsem zas chtěla ušetřit.
19. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho vám teď malí spí? jo achtěla jsem se tě Dani zeptat jestli si už Dominik umí sám stoupnout?
19. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel no to Zuzanka basti pekne,,no ja jsem rada ze neco vubec ji hihi
19. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr spi od pul desaty,,da si tak 2,5hod ale nespi po obede
jo domik uz sam chodi,postavi se sedne si proste sam,,vsechno
19. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi dopoledne 1-2 hodiny,jak kdy a odpoledne jen doma kolem hodiny a půl.Venku mrška nechce spát,tak jsem ráda za půl až třičtvrtě hod.
19. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tomu vaření moc nedám ani normálně, ale když musím tak musím, takže Pepínovi začnu vařit a snad mu bude chutnat :slight_smile: mě Pepča dopoledne už vůbec nespí a odpo si dá tak 1,5 až 2 hoďky a stejně jde spát až v deset večer, nechápu :unamused:
19. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak stím spaním to máme skoro stejně,v poslední době spí i přes 3h,Niki taky chodí sedne si,ale bez opory neumí vstát,tak ho musím pořád zvedat.jakým stylem si stoupá?opře se o ruce a narovná se,nebo jak?
i stoupa si sam :sweat_smile:
¨no je na ctyrech natahny nohy pak ruce a postavi se o ruce narovna se a jde
19. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme vzhůru,odcházím,ahojky všem :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel paaaa
ja taky ciham ale zatim jeste ticho
19. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam tu manzela na jidlo tak se na chvily odpojuju,, :grinning: :grinning: :grinning:
zatim pa

Oli pozdravuje
19. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,to mu budu muset ukázat,možná to pochopí :grinning: :grinning: :grinning: nebaví mě za ním lítat
je šílené jak rychle to uteklo,zítra má rok.kámoška je teď v 6m a docela ji to bříško závidím.měla jsem jít na mateřskou na 2roky a hned druhé mimi.no co se dá dělat,pozdě
19. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
huráá právě dorazil narozeninový dárek.koupili jsme golfky,sice jsme se sporťákem spokojeni,ale zabírá moc místa v autě,tak potřebujem něco na dovču a na výlety s rodinou .chtěli jsme sice tygříka,ale prý jsou vyprodané tak bude oslík http://www.chacha-hracky.cz/katalog.php?kategorie=27218
19. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne,

u nás je to dnes na ránu, se probudila dopo s pláčem a od tý doby řve jak pavián na střídačku, nevím co je, asi další zub, ale je to teda na palici, vůbec ji takovu neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď naštěstí spí a doufám,ž e ještě aspoň chvíli bude :rolling_eyes:

HOlky jdu pro radu jakou dáváte UMku? Nemáte zkušenost s Hipp UMkou? Jsem ji zkusila koupit, protože jsem ji dala Hami ráno a pak měla bobek a za chvíli řidko, tak bych nerada aby po něm měla průjem a oprudila se mi :confused: Myslíte, že mám čekat, aby si na to zvykla na to Hami nebo raději dát něco jiného? Měli jste to taky tak? TAk mi někdo poradil ten Hipp tak jsem ho zkusila koupit a chtěla bych ji ho dát .. proto se ptám, díky moc
19. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pist my dáváme Nutrilon, takže s tímhle asi neporadím....ale klidně bych nechala Hami, musí si na to zvyknout...a ty už nekojíš?
19. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile:

tak uspano a aspon chvile klidu nez zacne vecerni rev.. :angry: Jako nevim jestli mame novej rezim nebo co, ale proste za celej den spi asi jen hodinu a to jsem s nim uz druhej den sama... :rolling_eyes: sileny, uz nevim ci sem....jeste zitra a uz me asi odvezou..

Pist my jedem od zacatku v sunaru a obcas mu dam to co nam prijde domu jako vzorky, ted nevim jestli to je hipp nebo hami, ale myslim ze hami...a jak pise slavik jestli to ma poprve tak asi trosku reagovat bude, ja bych to chvilku vydrzela...
19. kvě 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek