• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Joli hipp chutná, klidně ho zkus a k Hami se vrať třeba za týden, Nelča si potřebuje zvyknout :wink:
19. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky díky, tak uvidíme, ale jako nevím no, sice jak byla celý den uřvaná, nevím z čeho teda, zda zuby nebo nevím, ale jinak mě mrskne, jinak je zlatá, tohle fakt neznám :confused: tak pak nakonec odpo usla a spala 2 hodky, tak jsem ji musela vzbudit, když už bylo půl šestý a tak dostala kaši na dobrou noc a měla ji hodně si myslím a pak o půl osmý jsem ji dala tu UMku hipp a vypila jen 60 ml, pak už nechtěla, tak nevím zda jako neměla hlad a byla nacpaná nebo jestli ji to nechutanalo, ale jako musím uznat, že ten hipp je výbornej vanilkovej, proti hami to je hnus :wink: :unamused:
19. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer.tak Elenka dneska usnula uz u kase!chuderka byla od babi zmakana!samy kraviny s ni delaj,ale ja mam aspon chvilku oddych tak jsem rada!...ja jsem u manzi na pracovnim pc,pac muj mam u kamarada a jsem z toho nervni!blbe se mi tady sedi a nevidim na ordinacku,pac jsem v loznici a jsem z toho na bednu.zitra ho snad budu mit zpet:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Joli moc neochucené taky nechce, jen v noci si dá když ji vzbudí hlad, to slupne i 280 neochuceného babylactumu, jinak jí 1:4 míchám ochucený sunar/ babylactum :wink:
19. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli to měla pné bříško kašičky, byla to asi jen dorážka :wink:
19. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,musela byt narvana a spis se jen napila:slight_smile:..ja Elence jeste ochucene nekupovala,ale mam to v planu jen co ji bude rok,tak ji koupim ten bananovy sunarek:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
i kdyz bych ji ho koupila uz ted tak s enic nestane ale jeste chvilku pockam!a hlavne neim jak ji mam v roce odstavit jedno mliko!zatim ma dve-nez jde spat a jedno k ranu kolem pate:-/..nevim ktere odstavit,kasi ji muzu davat jen nemlecnou,takze ma stejne to mliko a to nocni ji dat musim zatim jeste,jinak by se zblaznila,ca nepomaha!
19. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
caj nepomaha tam melo byt a zbytek uz prelouskate:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO BANÁNOVÝ SUNÁREK JE I VE VERZI OD 6TI MĚSÍCŮ :wink:
19. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunar,fakt?tak to jsem nevidela,ale stejne jsem ji ho nechtela davat ochuceny,uz takhle basti blbiny sladky,jeste ochucenej sunar:grinning:
19. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
az od toho roka,co bude mit jen jednu flasku,i kdyz nevim jak s enam to podari :angry:
19. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:

teda tady je fakt nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: škoda, že musíme sedět doma :frowning2:

Jíťo, tak u nás taky začli sekat trávu :grinning: a u nás pro změnu vůbec nedali nic vědět a sekali auta neauta :sweat_smile: no, ještě jim toho hoooodně zbývá, tak čekám, že dneska budou pokračovat... aspoň má Jáchymek na co koukat z okna :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, u nás začli dneska sekat trávu ve 4 ráno, takže jsme byli všichni vzhůru, bych tomu chlapovi naliskala nejradši :angry:
20. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko

jen k mlíčku dáváme 2x denně, ráno 250 a večer po kaši tak 150-180 (kojím už jen sporadicky většinou ráno, a už se asi brzo odstaví to vypadá :sweat_smile: ) a pokud mu bude chutnat míním dávat dál, nevím jaký by mohl být důvod dítě po roce od mlíka odstavit??

Olí tady je taky nádherně, však ono ještě bude, to vyléčíte a taky pošupajdíte na sluníčko, u nás sekají ještě pořád :astonished: nevím co jim tak dlouho trvá :sweat_smile: ty auta jim nevadili v sekání ty chtěli pryč kvůli mytí ulice a parkingu :wink:
20. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve 4 ráno??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych na něj zavolala MPky na debila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!no tak sekat ve 4 rano,to je teda narez!to bych tam na ne skocila!
no jito jde mi o to,ze ted dostava nejakych 550ml a to uz by po roce mit nemela,ale taky asi jeste necham,pac jak jsem psala,nevim,ktere mlicko odstavit,obe jsou u nas nutna:slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi ahojda :slight_smile:
no mě právě není jasný, kde jsi přišla k tomu, že po roce by už tolik mlíčka mít neměla :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď nenarážím na nic a na nikoho, prostě obecně
mi přijde že se dělá z jednoho roku naprosto zbytečně tragickej předěl, do tý doby kojenec, a najednou batole, ale to snad tak veliký rozdíl není, že by se všechno muselo otočit o 180st. ze dne na den. Teda já ten předěl ještě nezažila, tak třeba mě někdo vyvede z omylu, ale zatím si myslím, že co se týká jídla, žádnej obrovskej zlom ze 17. na 18. 6. snad nenastane :grinning:
20. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, taky nevím, proč bys měla množství mlíka snižovat? když chutná, tak proč ne? spíš bych měla strach naopak, kdyby nechtěla mlíko a mléčný výrobky :sweat_smile: my teda máme už mlíko jenom ráno a večer má kaši, i když teď má na noc jenom mlíko, kaši nějak nechce, asi jak marodí a mlíko mu stačí :sunglasses:

Jíťo, aha, no, u nás už údržba silnic tak nějak proběhla a taky nechtěli přeparkovat :grinning: u tohohle mě spíš překvapuje, že nemaj strach z těch kamenů, co můžou odlítnout :unamused:
20. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás co se týče roku, taky velkej předěl nenastal, je fakt, že jsem mu to začla povolovat už od těch 11měsíců a teď si i víc dovolím, ale stejně to má chudák takový ořezaný :grinning: spoustu věcí ještě neměl a ještě asi ani mít nebude, ale zas je fakt, že mi to vyhovuje v tom, že už mu můžu dát i něco z našeho oběda :sunglasses:
20. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí moje řeč :wink: ono to stejně nakonec je o tom, jak to chce to dítko, pokud to mamince přijde +- rozumný :wink:

u vás to jsou teda dobří pohodáři, no tady to nakonec taky nějak dopadlo, bylo to dost potřeba, teď je to pěkně uklizený aspoň. No s twma kamenama máš asi pravdu,a le tady to taky nikdo neřeší, nějaký cizí auta mají na háku žejo :stuck_out_tongue_closed_eyes: však oni jsou na to pojištění, jenže ty problémy s tím, pak máš ty, že. ta´tkovi takhle idioti nastříkali úplně nový auto- stříkali tam plot a nikde žádný upozornění- stál dost daleko ale nějak foukal vítr a auta úplně kropenatý, no debilové no :rolling_eyes:
20. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky,ja vlastne ani nevim!cumim na ty tabulky co jsou na tom mliku:slight_smile:.a te nasi blaznive dr,ktera jde ve vsem podle tabulek to rikat nemusim:slight_smile:..no jste mi udelaly radost:grinning:...a kolik mlicka ma Honzik denne?
Oli ja bych rada vecer davala kasi ale zkusila jsme ji dat predevcirem,to bylo dobry a dnesni noc se zase kroutila a porad fnukala,takze ja zustavam jen u mlika!
20. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale jak včera lilo, tak to, co včera posekali vypadá děsně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bych asi to naše auto měla zkontrolovat, až půjdu kolem :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, navíc po tom mlíku spí naprosto v pohodě a nemá hlad :wink: že se budí ráno v 6h, to už není hladem, ale ze setrvačnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: každopádně ho máma ignoruje do půl sedmý a neřve, tak hlad určo nemá :grinning:

jinak mě včera potěšili ve škole nanečisto, Hynečkovi nemusíme krome tašky, penálu (prázdnýho), bačkor a cvičebního úboru pořizovat nic :wink: prej škola dostala 800Kč na každýho prvňáčka, takže jim všechno potřebný nakoupí, prej by z toho měli pořídit i kapsy na lavici a podložky na stůl a tak :wink: takže je to pohoda :slight_smile: včera jsme byli naposled, teď nás čekaj jenom zítra buřty :grinning:
20. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak samo ze jsem nemyslela,ze by se nam melo neco radikalne zmenit od 16 do 17cervna:grinning:
20. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to bych chtela zazit,aby zase vstavala az v sest!to bylo krasny!ale jak nam zacaly rust jednicky tak s eto zase zblaznilo!nu coz,nenadelam nic:slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, kupodivu, i když je teda marod, tak už zase spí :pensive: nejhorší to bylo ze soboty na neděli, to jsme si ho vzali k sobě a musím říct nikdy víc :unamused: my jsme se nevyspali a on taky ne, prostě, jakmile je u nás, je to pro něj povel, aby nespal a dělal lumpárny :stuck_out_tongue_closed_eyes: jakmile je v postýlce, tak spí klidně celou noc :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ja bych potrebiovala umyt okna jako suL..z te pitome sachty jsou bila okna hned jako prase a kdyz do toho naprsi,fakt senza barvicka :angry:
20. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jak u nas!taky si ji neberu do postele ani za boha:slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek