• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
počítám, že zítra bude taky, ale koupili jsme slabou čapku, tak máááám radost :sunglasses:
30. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam taky jednu a pak ty hackovany....a musim vyjmout neco smrduteho z matesove zadnicky :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky nakoupila :wink: koupila jsem si sukňu :sunglasses: a triko :sunglasses: a Hynečkovi skejťáckou mikinu :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a na skejtu umi ? :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hynďa? blázníš? :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kdyz ma skejtackou mikcu :slight_smile: :sunglasses:

tak jsme uspesne stahli hodku ze vcera ....tak zitra jeste dalsich 30min a jsme na svym :wink:
30. bře 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau,

jsem tu

Doufám, že tu jste taky. Dítě krásně spinká a já nemám co dělat, MM šel do posilky
30. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáí koukám na vodáky a čekám maily a nic nejde,sakraš :angry:
30. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukám na netu na výměnu manželek a přemýšlím o té naší rekonstrukci, budeme muset domluvit schůzku se statikem, pak nejspíš oběhat stavební povolení a ohlášku, ... je toho hafo a asi mě klepne dřív než to bude hotový :grinning: :grinning: :grinning: dělám si srandu, ale je toho na vyřizování docela dost. Nedovedu si představit obíhat věci na barák, tímto smekám před Zdenčou
30. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sweadono je asi jedno,jestli je to stavba,nebo přestavba,s tou je někdy víc práce :unamused:
mě dnes přestal jít telefon a vůbec nevím proč :frowning2: jsem z toho na prášky,nemůžeme si zavolat s MP jak jsme samotné doma,tak je člověk jak bez ruky :angry:
30. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
melanykol, to mi povídej, bez telefonu ani ránu, ale když mi někdo volá, tak ho neslyším nebo mám vypnutý vyzvánění :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už jsem psala MP i ségře o mail a mají to asi na háku :angry: :angry:
takovou nezodpovědnost nesnáším,když něco potřebují,tak se snažím to vyřídit hned :angry:
30. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel to je fakt smutný, zvlášť když jsi doma sama s malou, kdybys něco akutně potřebovala, máš problém :frowning2:
30. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc :wink: :grinning:
30. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

ty joooo, příští měsíc je už srazík, to to utíká. Se na vás moc těším a na prcky taky :dizzy_face:
31. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se takýýýýý moooocccc těšíííímmmmm :wink:
31. bře 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsem dospěla do stádia, že si nevím rady s oblečením a s fusakem :sweat_smile: začlo to ráno, když jsem vypravovala Hynečka do školky, tak šel nakonec bez punčocháčů a po desátý razíme ven s Jáchymkem a já nevím, co s tímhle prckem :unamused:
31. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli já teď dávám tenší věci víc vrstev a jak se otepluje tak je svlíkám, fusak nedávám jen flísovku a nánožník :wink:
31. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tyhle skoky já nemám ráda, zatím tu byl jen jeden hezkej den a to byla sobota... už vidím, jak to odmarodíme :unamused:
31. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to ani tak neřešila, ale když bude venku v kočáře spát, tak je to takový naprd :unamused:
31. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile:

ja vymenim casem ne hned, fuksak za ten fleecovej tentonoc do autosedacky co mame od emitexu kdyz budou jeste ty chladnejsi rana, ale jesti budem jezdit az odpoledne ven tak nebudu davat ani to, jen ho obalim dekou a zavru do nanozniku
31. bře 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na sraz se tesim :slight_smile: :wink: A jsem zvedava jak to dopadne kdyz se s nama nekteri prihlaseni nebavi ....
31. bře 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen doufam ze nebudeme muset zustat kvuli stavbe...ted shanim elektrikare a to je teda voprus, se vsichni zblaznili a vsichni stavej ci co ...kazdej ma hromadu prace
31. bře 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo ? tak ja jdu neco zakousnout a nafouknout kola at mame zas nahusteno :grinning:
31. bře 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda a už jedeme na nové anténě, jen zatím na NB, páč k PC nedosahne kabel a Martin zase tráví mládí někde s autem :angry: a s Joli kabel se spojkou shánět nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry den
ted jsem se vratili od dr,udelala mu vyter vylsedky budou ve ctvrtek poslechovej je dobrej jeste malicko zahlenenej ale to se zpravy a krk ok,,tak jsem rada

Oli a na toho pytlika nam dala Imazol tak uvidime vypada to jakö nejak kvasinkova infekce ,,ale prej to bude ok

Domik me spi ja tu mam jak po boji ale neda se nic delat a nechce se jinak u nas je krasnych 17 stupnu super ale ja na prochazku nemuzu pac nikam mocn eujdu
31. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, já musela malýmu taky mazat pytlíčka Imazolem, měl tam červený pupínky a Bepanthen ani Infadolan nezabíral a díky Imazolu jsme měli během 5dnů pokoj. Teď už zase mažu jen Rybílkou a dobrý
31. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
swead vubec nechapu z ceho to je,,no on to mel taky jako puchyrky to vypada
31. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jdu si neco uklohnit tak treba pozdeji pa
31. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem si dala housku se salámem
31. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek