• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Ewi, já si umyla okna v neděli, jak jsme s Jáchymkem trčeli doma kvůli tý jeho horečce :unamused: tady teda šachty nemáme, ale ten pyl už byl nehoráznej :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby prcek neonemocněl, tak bych se k tomu snad do vánoc nedokopala :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja myla naposledy pred velikonocema,ted je na ne pravy cas :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, já naposled na vánoce :grinning:
20. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, mi to zhapalo a pak ještě telefon do toho :grinning:
20. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Oli,ale vy tam nemate tu sachtu:slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím jídlem je to těžký, občas mám výčitky, že třeba nedostává to a to,jako některý děti v jeho věku už jo, a že to nemá tolik rozmanitý atd. ale nakonec stejně dojdu k tomu, že sladký atd. a jiný blafy bude jíst stejně celej život, takže mu klidně ještě dopřeju pár měsíců dětský stravy :wink:
20. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tý posteli to asi platí dost podobně všude :wink:

a okna blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: my teda šachtu taky nemáme, ale už by to zase potřebovalo, hlavně v ložnici tam na to nějak není prostor, buď tam hádě spí nebo ho není kam dát aby někam neslítnul, horkotěžko vždycky v rychlosti věším prádlo na balkoně, ale mýt okna s dítkem u nohy už si fakt nedovedu představit, to by to vypadalo :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ELENKA vcera dostala od tety neco tvarohoveho s cokoladou-nejakej pribinacek ,proste neco jako je kinder mlecny rez!jsem protacela panenky,nastesti snedla stejne jen kousek:slight_smile:..ale jinak jak uz jsme to psala,ji se mnou obed,pokud nemame neco moc koreneneho nebo ji odeberu pred ochucenim a zahustenim!
20. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu na vás juknout :wink:
20. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Laduš, neměla jsi utz? nebo NT?
20. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu v pondělí
20. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
co máte nového? děti rostou a už se povětšině slaví rok co ? :sunglasses:
20. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu žehlit .. odpo bude asi velkej pařák tak to se mi nebude chtít
pa :wink:
20. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu uklizeta varit!do toho mi rve dite,to bude bajo!mejte s ezatim pa
20. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, tak pak musíš dát vědět :wink: pařák bude a já bych taky měla žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak jsem doma s klukama sama , tak se mi vůbec nechce a to ještě musím vyžehlit a pověsit jednu záclonu :unamused:

holka, šetři se :wink: Ty jsi doma na PN?

tak tedy pa :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ty zehlis zaclony?:grinning:
20. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha no taky bych měla žehlit, ale mám tu pouklízeno a čekám návštěvu tak jsem to odklidila do ložnice a už si to tu nechci zaneřádit :grinning:
20. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady zase nějakej debil něco vrtá, ještě že dítko už je vyspinkaný :unamused:
20. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my bydlíme na vesnici,v paneláku ZD a to sekání tomu chlapovi asi někdo nařídil, jako asi předseda ZD, takže by mi nějaké lamentování asi nepomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a k jídlu, mi včera říkala jedna zdravotní sestřička co dělá v nemocnici na dětském, že měli nedávno nějakou holčičku co u nich oslavila rok a prostě do roka měla dětskou stravu a v den narozenin už jí dali normální jídlo :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, jj, záclony škrobím a žehlím :wink:

tak já jdu taky na prcka, už na mě volá z ložnice,, tak zatím pá :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím vás po dlouhé době.Chci se vás zeptat nechcete některá golfky Chicco ct 0.4,barva Discovery za 1500,- Kdyby jste chtěli,nebo jste o někom věděli,tak mi prosím písněte.Díky :wink: .
20. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už jsem v Pardubicích teprve si zvykame a nemame tu nikoho na prochazky,tak je na smutno :frowning2: Potkly jsme Ekt s Joli a jsou to hodny holky :slight_smile: Jinak mala a ja jsem opet nastydly-my se s toho snad nevyhrabem.Male rostou dva špičáky nahoře a dost jí to bolí,do toho ryma a kasel.Des.
Holky chtely Vam ditka jist,kdyz jim rostly zuby?
Mala ted moc nechtela a zhubla 400g.Doktor rikalze to neva at hodne pije,ale ze vaha 9.100g je pekna,tak papa :slight_smile: Az bude casik pisnu
20. kvě 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli slupla bramboračku a odpoledne kolem 14 dostane brambory, zeleninku a pangassiusse :wink:
20. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt já jsem kdysi dala Verči taky pangase a hned jsem na jedné diskuzi dostala sprda, že malé děti ryby nesmí... :grinning:

vrkocko vy jste se přestěhovali? Verunka taky moc nejí, když jí rostou zuby, tak jsem jí dávala i přes den mlíko, ať má aspoň něco....
20. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No po roce můžou, ale na druhou stranu ona toho zase tak moc nesní, takže myslím že jí neublížím. v sama doma říkali že olem 11-12 měsíce se po troškách právě pangass, lín, parma a ? můžou s optrností zavádět :astonished:
20. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo když Joli braly zuby tyk mlíko s kaší a cfhladný jogurt nebo přesnídácku, jinak moc nechtěla :wink:
20. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však jo, já to Verči taky dala jen jednou a minimální kousek... :wink:

Verča kaši vůbec ale vůbec nechce..., kdysi jsem ji přimíchala do mlíka a pak v noci skoro nespala a furt říhala, takže radši kaši už nedávám
20. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to taky nevim,ze by nesmely deti ryby,uz jsme meli davno,le taky ji to nejak nejede!vzdyt delaj i sklenicky od myslim 10m s rybou!kazdopadne kdybych mela cist kdejakou chytrolinku,tak by nesmela nic a musela byt presne do roka na mliku,mi tak prijde:grinning:
20. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no od roka u toho mlíka je to o tom, že do vaření už se může s opatrností zavádět smetana nebo plnotučné mléko, ale na jídlo-pití doporučují MM nebo UM do 3 roků
20. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já myslela kaši do UM, teď mi to došlo, že to šlo pochopit jako do obyč mlíka, to ještě ne, ikdyž my jsme ho v tomhle věku už dávno slopali :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek