• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
nj, někdy se to vleče :confounded: ale určitě už to bude lepší :wink: a co TM - myslím že měl něco s nohou, že jste nejeli na sraz, jak dopadl?
20. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi no už je lepší, operaci se nakonec vyhnul, jsem ráda :wink:

jdu hodit sprchu
20. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je moc dobře :wink:

měj se, jdu za MM k TV :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno :sunglasses:
sice jsem jak přejetá bagrem, ale co už :grinning: nemám si to prádlo nechat tak nahromadit- žehlila jsem 5 hodin s přestávkama s prckem asi 3ma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zdolala jsem to a když jsem šla v 1,30 spát, byla jsem na sebe náležitě hrdá :grinning: před hodinkou při vstávání už to tak veselý nebylo, ale třeba ten den nějak přežiju :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: k dnešnímu ročku Jolance přejeme s celou rodinkou vše nej nej nejlepší :grinning: :dizzy_face: at ji mamka a tatka moc nezlobí a brzy přibude malý bráška nebo sestřička :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo taky jsem vzhůru snad od půl šesté, jak se Saška vzbudí a je světlo, nic už ji neuspí. max.po mlíku na 5min odpočívá a pak zas rambajs.

5hod hmmm co prosimtě žehlíš tak dlouho? celý šatník? :grinning: :grinning: já max.bych to zvládlqa 2hodky, a to mě to baví. základ dobře pověsit a nežehlit vše :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodně štěstí, zdraví, hodně štěstí, zdraví, hodně štěstí milá Joli, hodně štěstí, zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, tak nežehli! :grinning: nebo jen to nejnutnější (košile), tak to dělám já :grinning: kdo umí pověsit, nemusí žehlit, hihi
21. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechno nej, nej, neeeeeeeeeeej Jolance k prvním narozeninkám!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jolanko vše nej nej nej k dnešním narozeninkám a brzy brášku nebo sestřičku :grinning: , ty bláho jako by to bylo včera co jsme ležely v porodce co Evi :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jolance vše nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za rady ohledně žehlení, jj taky většinu věcí hezky pověsím a pak pěkně poskládám, ale tohle se mi tu nějak nakupilo, tak jsem to musela zmáknout, a je teda pravda, že už jsem s tím chtěla seknout, ale začli dávat pěknej film, a šel právě až do tý půl druhý, takže jsem to zmákla. jedno bez druhýho bych nedala ani náhodou :grinning:
21. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gábi díky, kéž by :wink:
21. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
diti díky taky vyřídím :wink:
21. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli děkujeme už to vyřizuju :grinning:
21. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli to mi povídej, to byly časy :grinning: :grinning: :grinning: sourozence chci a brzoooo :grinning:
21. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity taky dííííkyyyy :wink:
21. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi Sašence vše nej k 11ti měsíčninám
21. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako nechápu, sousedům už montují dveře, odpolko by měli dorazit k nám, a teda bugr největší a naše dítě klidně spí :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity třeba ho ticho a kid nudí :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to asi ne, spíš je totálně grogy, to se to hodí, že jsme s tím posouváním spánku začli zrovna dneska :grinning:
21. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a kdy se na to vrhnnete na sourozenečka?
21. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: co tu strašíte a nejste venku po výletech? :grinning: když je tak krásně :dizzy_face: teda my tu sedět musíme, ale odpoledne máme s Hynečkem akcičku, poslední školu nanečisto, kde mají hru venku a pak táborák :sunglasses: už se těším :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí, no já tu bohužel taky strašit musím :sweat_smile: dělají nám dneska ty bezpečnostní dveře, hned jak skončí u sousedů přesunou se k nám, jinak bych už byla dávno v trapu, kámoška mě zvala na celej den na chalupu to by bylo žůžo, ale mám smolíka, snad bude příští týden taky hezky :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, já bych taky vyrazila na chalupu :frowning2: ale bohužel, nevidím to dobře ani na víkend, nějak se nezdá, že by se mu to lepšilo... teploty teda vůbec nemá už od pondělka, ale z nosu mu teče pořád stejně a chrčí
21. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se jdu vždy na chvíli zchladit, jinak jsem venku postžíkala kolem bytu plevel mezi dlaždicema a teď budu přesazovat petunie a karafiáty :wink:
21. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
chůdě, to mu to asi moc nezabírá co :pensive:
21. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažení no rok Joli je a skoro chodí, takže už brzoooo
21. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, no právě, už začínám být nervní :frowning2:
21. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty jsi pracant já teprve potřebuju nějaký kyti na balkon pořídit, ale asi příští týden dřív se k tomu nedostanu :wink:

Olí a máte jít na nějakou kontrolu?
21. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek