• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
v pátek nebo v pondělí se máme přijít ukázat, tak nevím, jestli jít zítra, když je to s ním takhle nebo počkat, jestli se to přes víkend nezlepší, co myslíš? :unamused: atb začal brát v pondělí večer a já si naivně myslela, že na víkend už bude dobrej :unamused:
21. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vše nejnej Jolance :wink:
21. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr děkuji a vyřizuji. :wink:
21. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity já koupila minulý týden klematis a včera 6 petunií a dnes 2 karafiáty a jestě asi 12 koupím někdy, ono se tu moc dobře nevybírá.

jinak jsem dosypala pokojovky a šup je ven letnit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teď honem dělat oběd, na 14 jedeme do pardubic hlídat 2 neteře :grinning:
21. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám na balkoně 4 truhlíky muškátů, už začínají kvést a dostala jsem zadáčo od tatky švagrové :wink: a dneska ještě zasadím bylinky, pár jsem koupila v albertu jak měli v akci, loni docela jela máta, tak už se těším na mojito, tentokrát ho budu moct pořádně vychutnat :grinning: :grinning:

dopol.tu byly na návštěvě sestřenka a teta, tak ted Saška unavením usla, a já myslela že počkám s obědem na MM - v plánu mám tortily s kuřecím masem, ale kámoška psala, jestli nechci venčit k řece, tak váhám :confounded: musela bych tma jet autem a MM by tu byl sám....

Ekt díky, Sašce vyřídím :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gábi za měsíc to b ude jiný tóčo se Sašulkou :wink:
21. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, plánuju velkou oslavu u našich - se mi nabídli, takže odpadne uklízení :grinning: :grinning: a navíc pozvem i tchýni a švagrovou - jestli zrovna nebude čerstvě po porodu, takže to sfouknem najednou i s narozkama MM :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bude přímo Grande tóčo :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj MM už zařizuje i bečku :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to bude ale ooobbbrrr pařba :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon na dveře se šlo dřív a teď už jsou funkční :dizzy_face: sice zase pár problémů kolem,ale snad se to vyřídí a bude ok :wink:
21. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí s tím dr. já bych asi šla zítra být tebou, ATB by měla zabrat rychleji, když je bere 4. den a nevidíš zlepšení, tak může mít něco na co nejsou účinný. Možná bylo fajn udělat výtěr :unamused:
21. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jituš :wink: tak jak dopadly dveře? spokojenost?

já tam teda nejspíš skočím zítra, fakt se mi to zdá furt stejný, jenom nemá teplotu :unamused:
21. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dveře jsou moc dokonalý, jen se ještě budou muset umýt, jsem jen postírala a mám útlum, že by 3,5 hodiny spánku nestačilo :sweat_smile:
ještě teda drobný nedopatření s fakturou, ale paní se mi ozve tak snad to bude ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to běž určitě, když ti přijde, že to není lepší, není na co čekat
21. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, že je s dveřma spokojenost :wink: tak ať se ještě vyřeší ta faktura :wink:

jj, zítra tam naklušu, už jsem z toho fakt na nervy, ze spaní pořád kašle :frowning2:
21. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
už pán volal, je to ok :wink: šlo o to, že faktura je na celou částku a my to máme na splátky, ale prej v poho :sweat_smile: :wink:
21. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák, to je na houby, jak kašle i ze spaní :frowning2:
21. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí jaký je u vás počasí, pořád hlásili děsný palerma, ale tady teda nic takovýho nemáme :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, já teda venku skoro nebyla, ale je tu teda hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice ne přes 30, ale dobrých 26stupňů tu je... v půl čtvrtý vyrážíme s Hynďou na tu akci, tak nevím, co na sebe :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se zasekla u tohohle albíčka http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=364353&vReferer= a dumala, jak to bude u toho moře :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak jsem koukla z okna a koukám, že už je pod mrakem a začíná trochu foukat, ale na teploměru máme ve stínu 27st., tak já fakt nevím, co na sebe :unamused:
21. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
na sebe víc vrstev ať můžeš odhazovat i přidávat :sunglasses:
21. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mooooře, ty provokante :grinning: krásný to bude jaký jiný :wink:
21. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já si jdu uvařit pořádný kafe nebo zhebnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na prcka, za chvilku dorazí mamka a bude hlídat :sunglasses:

přemýšlím, že pořídím něco takovýhleho http://mimibazar.biz/foto.php?id=23206844&tab=0 :wink:
21. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím pááá :slight_smile: večer poreferuju, jak bylo :wink:
21. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je moc pěkný a za super cenu,
tak si to užijte páá :slight_smile:
21. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tu je mrtvo :frowning2:
21. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,taky prejeme Jolance vse nej nej,hlavne to zdravicko!!
21. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek