Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
21. kvě 2009
v pátek nebo v pondělí se máme přijít ukázat, tak nevím, jestli jít zítra, když je to s ním takhle nebo počkat, jestli se to přes víkend nezlepší, co myslíš? :-| atb začal brát v pondělí večer a já si naivně myslela, že na víkend už bude dobrej :-|
tigr211
21. kvě 2009
vše nejnej Jolance 😉
e.k.t
21. kvě 2009
tigr děkuji a vyřizuji. 😉
e.k.t
21. kvě 2009
Jity já koupila minulý týden klematis a včera 6 petunií a dnes 2 karafiáty a jestě asi 12 koupím někdy, ono se tu moc dobře nevybírá.

jinak jsem dosypala pokojovky a šup je ven letnit 😃 😃 :-p

teď honem dělat oběd, na 14 jedeme do pardubic hlídat 2 neteře 😃
gabka32
21. kvě 2009
já mám na balkoně 4 truhlíky muškátů, už začínají kvést a dostala jsem zadáčo od tatky švagrové 😉 a dneska ještě zasadím bylinky, pár jsem koupila v albertu jak měli v akci, loni docela jela máta, tak už se těším na mojito, tentokrát ho budu moct pořádně vychutnat 😃 😃

dopol.tu byly na návštěvě sestřenka a teta, tak ted Saška unavením usla, a já myslela že počkám s obědem na MM - v plánu mám tortily s kuřecím masem, ale kámoška psala, jestli nechci venčit k řece, tak váhám :-S musela bych tma jet autem a MM by tu byl sám....

Ekt díky, Sašce vyřídím 🙂
e.k.t
21. kvě 2009
gábi za měsíc to b ude jiný tóčo se Sašulkou 😉
gabka32
21. kvě 2009
no to jo, plánuju velkou oslavu u našich - se mi nabídli, takže odpadne uklízení 😃 😃 a navíc pozvem i tchýni a švagrovou - jestli zrovna nebude čerstvě po porodu, takže to sfouknem najednou i s narozkama MM 🙂 🙂
e.k.t
21. kvě 2009
tak to bude přímo Grande tóčo 😃 😃 😃
gabka32
21. kvě 2009
jj MM už zařizuje i bečku 😃
e.k.t
21. kvě 2009
no tak to bude ale ooobbbrrr pařba 😃 😃 😃
quinny
21. kvě 2009
pardon na dveře se šlo dřív a teď už jsou funkční x-) sice zase pár problémů kolem,ale snad se to vyřídí a bude ok 😉
quinny
21. kvě 2009
Olí s tím dr. já bych asi šla zítra být tebou, ATB by měla zabrat rychleji, když je bere 4. den a nevidíš zlepšení, tak může mít něco na co nejsou účinný. Možná bylo fajn udělat výtěr :-|
panterka
21. kvě 2009
ahoj Jituš 😉 tak jak dopadly dveře? spokojenost?

já tam teda nejspíš skočím zítra, fakt se mi to zdá furt stejný, jenom nemá teplotu :-|
quinny
21. kvě 2009
jj dveře jsou moc dokonalý, jen se ještě budou muset umýt, jsem jen postírala a mám útlum, že by 3,5 hodiny spánku nestačilo :-N
ještě teda drobný nedopatření s fakturou, ale paní se mi ozve tak snad to bude ok :-p
quinny
21. kvě 2009
to běž určitě, když ti přijde, že to není lepší, není na co čekat
panterka
21. kvě 2009
tak to je fajn, že je s dveřma spokojenost 😉 tak ať se ještě vyřeší ta faktura 😉

jj, zítra tam naklušu, už jsem z toho fakt na nervy, ze spaní pořád kašle 😞
quinny
21. kvě 2009
už pán volal, je to ok 😉 šlo o to, že faktura je na celou částku a my to máme na splátky, ale prej v poho :-N 😉
quinny
21. kvě 2009
chudák, to je na houby, jak kašle i ze spaní 😞
quinny
21. kvě 2009
Olí jaký je u vás počasí, pořád hlásili děsný palerma, ale tady teda nic takovýho nemáme :-N
panterka
21. kvě 2009
Jíťo, já teda venku skoro nebyla, ale je tu teda hic :-p sice ne přes 30, ale dobrých 26stupňů tu je... v půl čtvrtý vyrážíme s Hynďou na tu akci, tak nevím, co na sebe :-N
panterka
21. kvě 2009
já jsem se zasekla u tohohle albíčka http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... a dumala, jak to bude u toho moře :-N
panterka
21. kvě 2009
no, tak jsem koukla z okna a koukám, že už je pod mrakem a začíná trochu foukat, ale na teploměru máme ve stínu 27st., tak já fakt nevím, co na sebe :-|
quinny
21. kvě 2009
na sebe víc vrstev ať můžeš odhazovat i přidávat 😎
quinny
21. kvě 2009
mooooře, ty provokante 😃 krásný to bude jaký jiný 😉
quinny
21. kvě 2009
a já si jdu uvařit pořádný kafe nebo zhebnu :-p
panterka
21. kvě 2009
já jdu na prcka, za chvilku dorazí mamka a bude hlídat 😎

přemýšlím, že pořídím něco takovýhleho http://mimibazar.biz/foto.php?id=23206844&tab=0 😉
panterka
21. kvě 2009
tak zatím pááá 🙂 večer poreferuju, jak bylo 😉
quinny
21. kvě 2009
to je moc pěkný a za super cenu,
tak si to užijte páá 🙂
e.k.t
21. kvě 2009
teda tu je mrtvo 😞
ewelly
21. kvě 2009
Evi,taky prejeme Jolance vse nej nej,hlavne to zdravicko!!