• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Děkuji Evi, no pravda na další stránku už jsem nepřepla, ale Joli pusinka dnes taky určitě nevadí :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko

hmm tady to teda žije :grinning:

já jdu jen nahlásit že posouvání spánku zřejmě mírně zafungovalo (no hodnotit se to má asi po 14 dnech) a né po jedný noci, ale já jsem nadšená tak se musím pochlubit :grinning: spánek celou noc :dizzy_face: :dizzy_face: a navíc jsme vstávali až v 5,40, což je minimálně o půl hodiny později než obvykle :dizzy_face: :dizzy_face: je to můj kocour :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím
Jé, další oslavenec, tak to přeji vše nej. A chci se zeptat, jestli děláte mimčům nějaký speciální dortíky? Taky nás to brzo čeká, tak přemýšlím, jak to udělat.
22. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni já asi udělám piškoty a na to jablka rozvařené ve vodě s pudinkem nebo piškoty, nějaké ovoce a jogurt (nějaký tuhý, aby to drželo) asi by šel i nějaký obyčejný piškotový korpus a na něj ovoce a zalít želatinou, no tak něco :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
titida: taky jsem přemýšlela o něčem podobném, někde jsem viděla recept na dortík,tak o tom uvažuji
22. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my měli piškot zalitý pudingem s pokrájeným banánem, na to piškot a čoko poleva :wink: Joli tem piškot szejně nechutná, tak to bylo pro dospěláky :grinning:
22. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,

tak já dělala ten dort z uvařených jablek a pudinku, super to ztuhlo, pokládaly se střídavě piškoty, ovoce a ta hmota a byl vynikající, nahoře měla ušlehaný ten lehký krém s míň tukem a ovoce... :wink: Nelince mooooooc chutnal
22. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vás tu najednou je :grinning:

jéé holky jste mě úplně namlsaly, už se těším až taky budu "péct" dort k prvním narozkám :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to tady nějak blbne, sakra.
22. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš Jity taky za chvilku
22. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně je to šílený, jak ten čas letí, co? Včera jsem si jí nesla z porodnice a za týden a kousek má narozeniny
22. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj uteče to jako voda :wink:

Jo a zapomněla jsem vám včera popsat naší stroy.... JInak znáte to že, když si něco naplánujete a dítko to udělá úplně jinak.... no co vám budu povídat, objednala jsem Nelinku na roční focení do ateliéru a naschvál jsem to objednala na 16, aby byla vyspalá a ta koza spala včera jen jednou, a to až v 11,15 do 12,45 takže od tý doby nespala a byla už protivná... tak jsem zvědavá na fotky, byla jsem zpocená až na prdeli, museli jsem ji zabavovat a tak... no senza fakt :frowning2: :pensive: Jako doufám, že když se zrovna smála, že to stačila fotografka blejskout, jinak bude kupa peněz v háji a fotky smutný :pensive:

No nic musím letět vařit
22. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se chystám k fotografce, ještě musím ukecat manžu, ať máme taky rodinnou fotečku.
22. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink:

se řeší dortíky? taky už plánuju, to zas bude rozhodování :confounded: se sice nabídla tchýně, že na oslavu zařídí, tak jsem s díky odmítla :wink: já asi udělám 2 dorty - jeden jen pro nás přesně na roček, ale moc času nebude - v sobotu se vrátíme z prahy a v neděli narozky - takže jen nějkaý piškot a jogurt.s želatinou at to drží a ovoce.
a na velkou oslavu piškot s jahodama a krémem se zakys.smetan pro MM (slaví 32) a pro Sašku furt nevím, jeslti se pouštět sama do marcipánu... nebo nechat udělat. jedna šikulka od nás dělá moc krásné dorty, tak možná to nechám na ní.... tady má pár "kousků" http://bambulka07.rajce.idnes.cz/Moje_dorty/
22. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a fotografa asi až Saška začne více stát na nohách. a kolik fotek jste dělali Pavli? určitě pak přidej do albíčka, at se pokocháme :wink:
22. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak dnes noc nic moc, krmení ve 3:30, v pět ráno už zas stála na nohách a co nevidím - MM ve dveřích a filmuje, a pak kameru otočil i na mě, to zas nechci vidět :grinning: :grinning: no a od pěti do 7 nespala, a po přebalení teda milostivě aspon do půl deváté jsme ještě usli :wink: akorát ráno vůbec nechtěla mlíko, tak aspon ten jogurt.
kolik jogurtu dáváte?
22. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://bambulka07.rajce.idnes.cz/Moje_dorty/#P4120048.JPG

to je jak živý.

Gabi tak jestli chceš nějaký repre na oko pro rodinu tak bych ho asi nechala vyrobit, záleží kolik máš s tím zkušeností, já s marcipánem takhle vůbec, takže já bych se do toho nepustila. Na mě budou dost i jablka s pudingem :grinning: Možná ještě pro dospělce splácám tiramisu, to je rychlovka a pár chlebíčků a stačí :sunglasses:
MM chtěl všechny pozvat na obídek do restauračky, tak jsem ho vyvedla z omylu, že to teda sponzorovat nechci, a navíc pro ty děti to absolutně není. Takže uděláme odpolední oslavičku doma, a myslím že to bude naprosto super :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi jogurtu dávám cca tak jako je v tom malým kelímku, to je nějakejch odhadem 150g/ml :sweat_smile: tak nějak a ovoce do toho většinou nějaký, ale baští i bílej.

a já se loučím, musím jít něco tvořit :wink:
22. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pár dortů jsem už dělala, ale píše klasika, piškot a místo máslových krémů smetanu s tvarohem nebo jogurtem a ovoce. a marcipán se mi vždycky nejak roztekl :angry: takže raději asi pro Sašku na oslavu objednám, a druhý dort teda pro MM splácám sama, jeden by nám nestačil, bude nás nejmín 15. odpol.grilovačka a bečka, snad nás nepomluví :grinning:
na oběd v restauraci bychom teda neměli, a doma mi to stačilo na vítání, skoro 2hodky jen než se všichni vystřídali u stolu :unamused: a stejně budem u našich na baráku, tak tam ani pro tolik lidí bych vařit nemohla.

a jogurtu jsem dala taky 1kelímek, ale řevu bylo, že je málo, tak ted tak 1apůl + piškoty nebo sušenky.
22. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi no čoveče nevím kolik bude fotek, ona nám prý vybere ty nejpovedenější dle jejího gusta :wink: Povím Ti to za týden až si pro ně půjdu :wink:
22. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik
nejak nestiham o vikendu tu budu mit znamou,,s rodinou tak to bude veselý,dalsi malej no bude masakr.
Jinak jsem sla ke kadernice a zmena je razatni neslo o strihani ale o barvu mam fialovou svetlýma melirama,no jsem spokojena a konecne vypadam trochu starsi,.ale neukazu fotku ,,hahahahaha

jinak dort nesresim,,udelam nejaky ovocný a bude stejne ho domca jen rozpatla vsude,,ale aspon bude sranda,

jinak dodatecne vsem oslvanecum vse NEJ NEJ NEJ K 1 ROKU ZIVOTA!!!!!!!!!!!!Nelince,Joli.
22. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dani, jak se vede? nějak nás zanedbáváš :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli posledni dobou ani nejak jsem nestihala,,ale uz to snad bude lepsi teda krom vikendu :sweat_smile: :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jsi všechno prováděla? :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska máme sraz ze základky, tak si orazím, předám kluky Davidovi a vyrážím na flám :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tp si uzij ja jak muzu tak jdu aspon na chvily,,mam Domika uz nejak dost jak furt beha,,to je mazec
ale poradn eco sekala jsem zahradu,,grilovali jsem,,a tak ruzne,,znas to a vecer jsem byla ko
22. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt, že já jsem večer byla taky ko a to jsme doma, ale jak tu nebyl David, tak jsem přece jen byla unavená víc :unamused: a to zas jede příští týden :angry:
22. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se pro dnesek loucim Oli pisneme si potom paaa
22. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa
22. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dnesa taky třídní sraz, ale se středkou :slight_smile: taky se těším, že si oddychnu
22. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek