• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
taky bych šla ale není kam tak za chvíli zarím na jednání za klientem :confused:
22. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět zpocená až ale podepsal, jenže tam budu muset ještě jednou jet :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK DOBROU, uvidím jaká bude noc a rána :wink: MM jde na celý den do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme tu syrotinky siré :wink:
23. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k obědu jdu dát Joli čočkovou polívečku s jarní cibulkou a po odpočinku doufám že bude dostane kuřecí masíčko v žampionové omáčce s knedlíkem včera jí omáčka moc chutnala :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, jdu k vám na oběd, takový jídla :slight_smile: :dizzy_face:
23. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty info k autu ti pošlu jak odlapím Davida v nějaké vhodné chvíli :slight_smile:
23. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, tabulky mám doma, takže pohoda. Však jsi viděla jak dfobře vypadáme a ze vzduchu to rozhodně není, teda já jsem zavodněná a trochu od vyčerpání, ale co, jsem jaká jsem, prý hlavně že je se mnou sranda :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Joli obědvala v 11 polívečku čočkovou s jarní cibulkou asi 1,5 šufánku, pak šla spát spala skoro 2 hdiny a slupla 3/4 knedlíčku s kuřecím masíčkem v žampionové omáčce :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,

tak jsem se pochlapila a konečně teda oživila albíčko, tu je odkaz:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=365974&vReferer=

Jsou tam fotky z poslední doby a z narozenin...

JInak měla dnes Nelinka k obídku bramkaši a telecí karbanátky s mrkví a cuketou a snědlo toho mraky :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli fotečky úžasné,tolik dortíků :grinning: :grinning: :grinning: a koukám, že Nelinka je taky pořád takové vysmáté sluníčko :wink:
23. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli to to letí a tech dortíků.... co jste s tím prosím tě dělali? :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky moc, no je to zlatíčko vysmátý :sweat_smile:

No akce dorty, co vám budu vyprávět, já jsem byla rozhodnutá, že ji upeču ten nepečený z jablek vařených jak je na fotkách a ještě jsem ji udělala jeden z jogurtu a ovoce, ten není moc vidět, ale je na té fotce co je vyfocený jen ten dort ode mě, tak napravo je ten druhý z jogurtu a na levo jednohubky. Pak se rozhodla moje mamka, že ji jako koupí dortík, tak dostala od našich tu berušku a tchýně samozřejmě, že musí taky koupit, tak od ní má toho ježka :grinning: Takže měla nakonec 4 dorty :astonished: No ale jako je fakt, že ten ježek a ten nepečený jablečný ode mě padly ještě na té garden party grilovací a ten jogurtový druhý den a beruška se dojídala naposledy, protože jsem se chtěla ještě nechat s Nelinkou vyfotit u ní :wink:
23. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně že nic nepřišlo na zmar :grinning:
hezký večer :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a krásný fotečky :slight_smile: :wink:
23. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ..

Pavli - krásný fotečky :wink: mám pro Matyho objednaný stejný bazánek jako má Nelinka, měl by v pondělí dorazit :dizzy_face:

my budem Matymu dělat oslavičku 13.6., tak jsem na to zvědavá :confused: :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my měli jeden a jedli jsme ho 3 dny :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Peti a jak se máte s Matym?
oslava bude určo super, na vás budu myslet, já budu pařit na srazu ze střední :grinning:

ahoj Evi vám snad sladký nechutná nebo co :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo - my máme sraz ze základky 19.6., tak jsem na to zvědavá :confused: :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a po kolika? my máme po 10ti, mám z toho trochu rozporuplný pocity, hoodně dlouho jsem většinu těch lidí neviděla, ale tak uvidíme, snad to bude sranda a když ne, tak domů můžu vždycky že :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď to máme až po 5 letech, tak jsem na to zvědavá, dřív jsme se scházeli skoro ročně ..
23. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
né já myslela po kolika od školy :grinning:
ale to jste dobrý, u nás to bylo od maturity asi 2x, já byla jen jednou na chvíli a už je to hodně dávno, takže to bude fakt zajímavý až některý lidi třeba nepoznám, aby nebylo nějaký faux pas :grinning:
na sraz ze základky mě nikdo nikdy nezval, ale tam je to o tom, že já s nima nekončila, tak že se vlastně neznáme
23. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my bychom měli letos mít po 15 z průmky a příští rok po 20 ze základky a další rok 10 z průmky a další rok ročník ke 35 rokům :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak maily zlikvidovaný, tak se jdu svalit k MM :sunglasses: pááá
23. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,delsi dobu jsem tu nebyla,ale koukam ze s etu asi nic nedelo v me nepritomnosti:slight_smile:
pavli,krasne fotecky:slight_smile:
24. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matýskovi od Plechi vše nej k 11 měsíčninám :wink:
24. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani všechno nejlepší k jmeninám :wink:
24. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
D.ani - Jani - vše nej :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tak teď koukám na fotky ze srazu zářijovek a tomu říkám účast :dizzy_face: teda klobouk dolů :wink:
24. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek